BIATLON (10 nominovaných/11 účastnických míst):
Ženy: Markéta Davidová, Jessica Jislová, Eva Puskarčíková a Veronika Vítková, Veronika Zvařičová.
O pslední místo usilují Lucie Charvátová a Lea Johanidesová.
Muži: Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Adam Václavík, Jaroslav Soukup.
BOBY (8/8 + cestující náhradník):
Jan Vrba, Dominik Dvořák, David Egydy, Jakub Havlín, Jaroslav Kopřiva, Jakub Nosek, Dominik Suchý, Jan Šindelář a cestující náhradník Jan Stokláska.
HOKEJ (25/25):
Brankáři: Patrik Bartošák (Vítkovice), Pavel Francouz (Čeljabinsk/KHL), Dominik Furch (Omsk/KHL).
Obránci: Michal Jordán, Jan Kolář (oba Chabarovsk/KHL), Ondřej Němec (Kometa Brno), Tomáš Kundrátek (Nižnij Novgorod/KHL), Vojtěch Mozík (Podolsk/KHL), Jakub Nakládal (Jaroslavl/KHL), Adam Polášek (Soči/KHL), Ondřej Vitásek (Chanty-Mansijsk/KHL).
Útočníci: Milan Gulaš, Tomáš Mertl (oba Plzeň), Michal Birner, Roman Červenka (oba Fribourg-Gottéron/Švýc.), Martin Erat (Kometa Brno), Petr Koukal (Hradec Králové), Michal Vondrka (Chomutov), Roman Horák (Podolsk/KHL), Jan Kovář (Magnitogorsk/KHL), Dominik Kubalík (Ambri-Piotta/Švýc.), Lukáš Radil (Spartak Moskva/KHL), Michal Řepík (Slovan Bratislava/KHL), Jiří Sekáč (Kazaň/KHL), Tomáš Zohorna (Chabarovsk/KHL).
KRASOBRUSLENÍ (5/5):
Muži: Michal Březina.
Taneční páry: Cortney Mansourová, Michal Češka.
Sportovní dvojice: Anna Dušková, Martin Bidař.
RYCHLOBRUSLENÍ (3/3):
Martina Sáblíková, Karolína Erbanová a Nikola Zdráhalová.
RYCHLOBRUSLENÍ NA KRÁTKÉ DRÁZE (1/1):
Michaela Sejpalová.
SANĚ (6/6):
Muži: Ondřej Hyman.
Ženy: Tereza Nosková.
Dvojice: Antonín Brož, Lukáš Brož a Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera.
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ (3/4):
Ženy: Martina Dubovská, Ester Ledecká.
O třetí se rozhodne mezi Kateřinou Pauláthovou a Gabrielou Capovou.
Muži: Kryštof Krýzl.
BĚH NA LYŽÍCH (5/6):
Ženy: Petra Nováková, Kateřina Beroušková.
Muži: Martin Jakš, Petr Knop, Michal Novák.
O čtvrtém se rozhodne mezi Adamem Fellnerem, Alešem Razýmem a Miroslavem Ryplem.
AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ (1/1):
Nikol Kučerová
SEVERSKÁ KOMBINACE (4/4):
Miroslav Dvořák, Tomáš Portyk, Ondřej Pažout, Lukáš Daněk.
SKOKY NA LYŽÍCH (5/5):
Roman Koudelka, Vojtěch Štursa, Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek, Lukáš Hlava.
SNOWBOARDING (7/7):
Ženy: Ester Ledecká (paralelní disciplíny), Vendula Hopjáková, Eva Samková (obě snowboardcross), Šárka Pančochová, Kateřina Vojáčková (obě slopestyle, big air).
Muži: Jan Kubičík (snowboardcross), Petr Horák (slopestyle, big air).