Diskuse k článku

Předem jasný vítěz Jirásek: Mohl jsem si dovolit přepych a zdržet se hlasování

Seděl uvolněně u stolu v první řadě. Když začalo hlasování o novém předsedovi Českého olympijského výboru, delegáti v sále za ním jednotně zvedali ruce. Kdo je proti? Nikdo. Kdo se zdržel? Teď i on zvedl hlasovací lístek. "Mohl jsem si dovolit ten přepych," poznamenal Milan Jirásek, jenž bude olympionikům šéfovat další čtyři roky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Fellow from Volunteer Park

Jirásko...

Hrůza otřes děs a běs. Nevěřím uším, tenhle bafuňář opět zvolen? Škoda, že nemohu své daně alokovat lépe, než přispívat na sportovní svazy vedené bývalými stébáky. Že mají vůbec tu drzost kandidovat...

0/0
14.1.2009 19:12

spartan15

Rozum.

Až na pobláznění pořádáním OH,se dá se zvolením  souhlasit..I když věk je limitující pro výkonnost,ale budiš.Je těch lidí nepostradatelných kolem nás dost,ale žádný z nich nepřizná,že se jim hlavně líbí ta obslužnost a výplata.Ono je radost cestovat po světě a užívat života dokud to jde.[>-]

0/0
14.1.2009 19:05

Mempha

To je jak na sjezdu UV KSČ za Husáka a Bilaka

;-D

0/0
14.1.2009 16:17

olo

Jako sranda dobrý,

ale když se to vezme realně, tak posíláme na OH nejvíc "jakoby sportovců" a přitom oni vozí nejméně medailí co jsme kdy na OH měli, zároveň sledovanost OH v mediích je daleko menší než kdy bývala.

Takže tohle je nejhorší vedení, které jsme kdy měli, akorát to mají nejlépe pořešený. :-©

0/0
14.1.2009 16:14

Kryton 2X4C 523P

Re: Jako sranda dobrý,

??? Sledovanost OH je menší než kdy bývala - na tohle jsi přišel jak? Já si myslím pravý opak. A nesmíš zapomínat, že ti sportovci, co se na OH dostanou se tam skutečně probojují - na základě celosvětových kvalifikací,... Ono počet sportovců, co se dostanou na OH je také (stejně jako počet medailí) jedno z hledisek úspěšnosti - pro mě osobně daleko větší - jo kdyby to jmenoval český olympijský výbor a mohlo jet kolik sportovců chtělo, tak by to bylo jiné. Vem si například Jamajku - v počtu medailí jsou lepší než my, ale úspěšní byli "pouze" v atletice. Já bych s Jamajkou neměnil. Radši mám míň medailí, ale větší zastoupení českých sportovců v širší světové špičce v různých sportech než víc medailí, ale sportovců pouze pár a navíc jen v jednom odvětví.

Nesmíš také zapomínat, že se sport rozšiřuje do všech zemí na světě a tam, kde dřív vozili medaile především evropští sportovci jsou teď různí Asiaté, Afričané,...

Mně osobně nejvíc vadí kolektivy

0/0
14.1.2009 17:01

olo

Re: Jako sranda dobrý,

tu sledovanost měřili a v dnešní době na to koukají převážně už jenom důchodci, proto asi ten důchodce jako šéf bez konkurence.

Já bych bral raději 10 medailí z atletiky než jednu ze střelby,

90% našich sportovců se tam vždycky poskládá na poslední místa, to není dílem zvýšené konkurence ale neschopností, 150 našich nekňubů na každých OH tam nemá co dělat, dělají větší ostudu než černoši jako lyžaři.

0/0
14.1.2009 18:32

Chargy

Re: Jako sranda dobrý,

olympiády sleduju pravidelně, ale do důchodu mám ještě tak 40 let...a takových nás je víc

0/0
14.1.2009 22:16

Najdete na iDNES.cz