Sportovci kvalifikovaní na OH 2008 (134)


8.-24. srpna, Peking (Čína)

. Atletika (29)

Limit A
Bába Jaroslav – výška
Bílek Roman – 50 km chůze
Cechlová Věra - disk
Dubnová Romana – výška
Hejnová Zuzana - 400 m př.
Janáček Štěpán - tyč
Janků Tomáš - výška
Klimešová Jarmila – oštěp
Kudlička Jiří - tyč
Novotný Roman - dálka
Schindlerová Zuzana – 20 km chůze
Straková Iva – výška
Sajdok Stanislav - 110 m př.
Svoboda Petr - 110 m př.
Ščerbová Denisa - sedmiboj
Šebrle Roman - desetiboj
Škrobáková Lucie - 100 m př.
Špotáková Barbora - oštěp

Limit B s možností startu
Baďurová Kateřina - tyč
Götz Rudolf - 400 m
Holuša Jakub - 800 m
Ledvinová Lenka - kladivo
Marcell Jan - disk
Melich Lukáš - kladivo
Milo Lukáš - 100 m
Stehlík Petr – koule
Šestáková Martina - trojskok
Veselý Vítězslav - oštěp
Vojtík Jiří - 200 m

. Badminton (2)

Koukal Petr - dvouhra
Ludíková Kristína – dvouhra

.basketbal (12)

Družstvo žen
Elhotová Kateřina
Hartigová Michala
Hejdová Romana
Kulichová Petra
Machová Hana
Mokrošová Markéta
Svobodová Miloslava
Šujanová Edita
Uhrová Michaela
Večeřová Ivana
Veselá Jana
Vítečková Eva

. Cyklistika (12)

Huříková Tereza – MTB
Kulhavý Jaroslav - MTB
Bábek Tomáš - dráha
Kadlec Milan - dráha
Kaňkovský Alois - dráha
Kozlíková Lada - dráha
Ptáčník Adam - dráha
Špička Denis - dráha
Horáková Jana - BMX
Prokop Michal - BMX
Kreuziger Roman - silnice
Benčík Petr - silnice

. gymnastika (3)

Konečný Tomáš - sportovní
Pálešová Kristýna - sportovní
Honzáková Lenka - trampolína

. Jachting (4)

Maier Michael - FINN
Mrzílková Lenka - 470
Šmídová Lenka - 470
Trčka Martin - Laser muži

. Jezdectví (1)

Jaroslav Hatla - všestrannost

. Judo (2)

Ježek Jaromír – do 73 kg
Petřikov Pavel – do 60 kg

. Kanoistika (7)

Hilgertová Štěpánka - K1 ženy, slalom
Hradílek Vavřinec - K1 muži, slalom
Ježek Stanislav - C1 muži, slalom
Štěpánek Ondřej - C2 muži, slalom
Volf Jaroslav - C2 muži, slalom
Blahová Jana - K2, rychlostní
Mrůzková Michala - K2, rychlostní

.lukostřelba (2)

Bulíř Martin
Horáčková Barbora

. Moderní pětiboj (3)

Svoboda David
Capalini Libor
Grolichová Lucie
Michalík Michal - cestující náhradník

. Plavání (12)

Jedlička Jiří – 100 m prsa
Fučík Tomáš - 200 m polohovka
Kazíková Sandra – 50 m vz
Klosová Petra – 100 m znak
Klusáčková Jana – 100 m vz
Rubáček Michal – 100 m motýlek
Svoboda Květoslav – 200 m vz
Verner Martin – 100 m vz
Bernardová Soňa – synchronizované plavání, duet
Dufková Alžběta – synchronizované plavání, duet
Pechanová Jana - dálkové plavání
Vítek Rostislav - dálkové plavání

. Sportovní střelba (13)

Emmons Kateřina - vzduchová puška, sportovní malorážka 3x20 ran
Haman Václav - libovolná malorážka 3x40, vzduchová puška
Jeřábek Tomáš - libovolná malorážka 60 vleže a 3x40 ran
Kalná Pavla - vzduchová puška
Kostelecký David - trap
Marušková Lenka - vzduchová pistole, sportovní pistole
Musilová Michaela - vzduchová pistole, sportovní pistole
Podhráský Martin - rychlopalná pistole
Strnad Martin -  rychlopalná pistole
Sychra Jan - skeet
Sýkorová Adéla - sportovní malorážka 3x20
Tenk Martin - libovolná pistole
Varga Miroslav - libovolná malorážka 60 vleže

. Stolní tenis (2)

Hadačová Dana
Korbel Petr

. Tenis (11)

Berdych Tomáš - dvouhra, čtyřhra
Damm Martin - čtyřhra
Minář Ivo - dvouhra
Štěpánek Radek - dvouhra, čtyřhra
Vaněk Jiří - dvouhra
Vízner Pavel - čtyřhra
Benešová Iveta - dvouhra, čtyřhra
Kvitová Petra - dvouhra, čtyřhra
Šafářová Lucie - dvouhra, čtyřhra
Vaidišová Nicole - dvouhra, čtyřhra
Zakopalová Klára - dvouhra

. Triatlon (3)

Ospalý Filip
Frintová Vendula
Zemanová Lenka

. Veslování (14)

Antošová Jitka - W2x
Vařeková Gabriela - W2x
Chalupa Václav - W2x
Makovička Jakub - W2x
Synek Ondřej - M1x
Knapková Mirka - W1x
Jirka David - M4x
Karas Tomáš - M4x
Hanák Jakub - M4x
Vitásek Petr - M4x
Horváth Michal - M4-
Gruber Jan - M4-
Bruncvík Milan - M4-
Neffe Karel - M4-

. VZPÍRÁNÍ (1)

Wälzer Libor - do 105 kg

. Zápas (1)

Švec Marek - řecko-římský do 96 kg

. Mají limit, ale nezúčastní se

Laláková Barbora, výška - zranění
Rybová Pavla, tyč - těhotenství

Najdete na iDNES.cz