V Česku jdou do prodeje poslední vstupenky na londýnskou olympiádu

VSTUP DO SPORTOVNÍHO RÁJE. Olympijský stadion v Londýně bude na přelomu července a srpna jedním z nejžádanějších míst na zeměkouli. | foto: AP

16 2012
Chcete vidět sportovní bitvy olympijských her v Londýně na vlastní oči a stále ještě nemáte vstupenky? Přichází jedna z mála příležitostí, jak si je ještě zajistit na českém území. Český olympijský výbor uvolňuje do volného prodeje poslední lístky a pro jejich nákup vyhlásil jediné pravidlo - uspěje rychlejší zájemce.

Mezi poslední volnými vstupenkami jsou mimo jiné i ty na atraktivní sporty z českého pohledu - na atletiku, vodní slalom, basketbal či plážový volejbal.

"Dá se předpokládat, že se po zbytcích vstupenek jen zapráší," poznamenal v tiskové zprávě místopředseda ČOV pro ekonomiku a marketing Jiří Kejval.

Český olympijský výbor pro londýnské hry získal rekordních 27 tisíc vstupenek, které se prodávaly od loňského března. "Zájem o vstupenky nás opravdu mile překvapil. Už zmizely téměř všechny," řekl Kejval.

Kromě jednotlivých vstupenek se rychle doprodávají také zájezdové balíčky. Ty v České republice distribuují tři oficiální prodejci: cestovní kanceláře SLAN Tour, IB Travel a Čedok. Podrobnosti jsou na serveru www.olympic.cz/vstupenky.

Podle informací před loňským zahájením prodeje lístků mělo Česko například k dispozici 6 000 lístků na atletiku, 1 500 na veslování a 2 000 na tenis.

Autoři: ,

Nejčtenější

Další z rubriky

VIDEO: Gumáky od Špotákové, které pomohly charitě, si už Babiš převzal

VIDEO: Gumáky od Špotákové pomohly malému Honzíkovi. Babiš je vydražil za 100

VIDEO Šestiletý Honzík už se mohl svézt na vysněném mikro handbiku, tedy na přídavném kole, které...

Knapková nabrala síly, vyčistila hlavu. Už se můžu smát, těší skifařku

BÁJEČNÍ SPORTOVCI NA VESLOVACÍCH STROJÍCH. Prezident Václav Klaus přijal 23.

VIDEO Její olympijský triumf se stal symbolem překonání bolesti. Bylo to vítězství vůle. Zlatá skifařka...

VIDEO: U autobusu klikovali olympionici, fanoušci jim děkovali za medaile

Klikující autobus na Staroměstském náměstí v Praze

VIDEO V neděli odpoledne na Staroměstském náměstí poděkovali lidé olympionikům i paralympionikům za...

Najdete na iDNES.cz