Olympijské hry na iDNES.cz: přehledný program, původní zprávy a videa

Olympijské kruhy | foto: AP

27 2012
Celkem dvanáct zpravodajů vyslaly zpravodajský portál iDNES.cz a deník MF DNES do Londýna, aby vám - čtenářům - co nejvíce přiblížili nedůležitější sportovní událost roku. Co tedy po dobu olympijských her na iDNES.cz najdete?

Aktuální zpravodajství a rozhovory. Čtyři píšící reportéři iDNES.cz a další čtyři z deníku MF DNES budou každý den přinášet čerstvé novinky z dějiště her. Kromě obsáhlého zpravodajství nebudou chybět zajímavé rozhovory s českými reprezentanty či zahraničními hvězdami, poutavé příběhy ani reportáže z olympijského města.

On-line reportáže. Nejdůležitější sportovní zápolení vám přiblížíme minutu po minutě či pokus po pokusu. V podrobných reportážím můžete sledovat například všechna utkání českých basketbalistek, oba dny desetibojařského klání, finále oštěpařek i oštěpařů či další duely o medaile s českou účastí.

Přehledný program a výsledky. Jaký čas zaběhl vítěz atletické stovky nebo kdo postoupil z kvalifikace lukostřelby? S naší rozsáhlou a rychle aktualizovanou sportovní databází se ve spleti čísel, jmen a výkonů zaručeně neztratíte.

Seznam všech olympijských závodů a zápasů lze filtrovat podle data, sportů, české účasti v disciplíně nebo třeba místa konání. V celé sekci věnované českému týmu si můžete prohlédnout podrobné vizitky jednotlivých reprezentantů i s jejich současnými fotografiemi.

On-line rozhovory. Prostřednictvím iDNES.cz můžete se sportovci také diskutovat, ptát se jich na dojmy či jen pogratulovat úspěchu. Reportéři přímo v Londýně pozvou vybranou osobnost k on-line rozhovoru, během kterého odpoví na vaše dotazy a vzkazy.

Původní videa. Redakce vyslala na místo také svého kameramana, díky němuž nabídne návštěvníkům stránek původní reportáže z ulic Londýna, vyzdobeného Českého domu, barevných fanouškovských táborů a dalších zajímavých míst dějiště letní olympiády.

Bohaté galerie. O dokonalou obrazovou stránku se postarají mimo jiné hned tři fotoreportéři MF DNES. Hlavní texty vždy doplní galerie s nejlepšími snímky závodu nebo zápasu. Pravidelně také budeme připravovat tematické články v obrazech.

Facebook. Obsáhlý kanál na oblíbené sociální síti Facebook poskytne fanouškům bleskové zprávy o výsledcích očekávané disciplíny, zákulisní zvěsti a další zajímavosti přímo z Londýna.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Plážové víly Kiki a Maki: Přes překážky ke hvězdám

Jak plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová na olympiádě

VIDEO Kromě kolegů volejbalistů vás nikdo nezná, jste anonymní holky - jenže pak jedete na olympiádu....

Olympionici byli na Hradě. Dobře, že jsem z Londýna odjel, řekl Klaus

České medailisty z olympijských her v Londýně přijal ve čtvrtek ve svém sídle

VIDEO Šup do gala a hurá na Hrad! České medailisty z olympijských her v Londýně přijal ve čtvrtek ve svém...

Olympijští hrdinové prohrávají. No a co? Důležitý byl Londýn

BÁJEČNÍ SPORTOVCI NA VESLOVACÍCH STROJÍCH. Prezident Václav Klaus přijal 23.

Vavřinec Hradilek nepostoupil při Světovém poháru v Čunovu do finále, Ondřej Synek se do něj...

Najdete na iDNES.cz