VIDEO: Navštivte stánek iDNES.cz v Českém domě v Londýně

31 2012
Čerstvé zpravodajství nejen z olympijského dění, vydání MF DNES na iPadu, k tomu káva a jako suvenýr nafukovací plácačky v národních barvách pro lepší fandění na olympijských soutěžích. Taková je nabídka stánku iDNES.cz v Českém domě v londýnském Islingtonu.

Stánek s názvem NetCafé patří k velmi oblíbeným zákoutím Českého domu. Najdete ho na ochozu v prvním patře, v prostoru nad košem pro basketbal 3 na 3.

Fotogalerie

Sedm notebooků a dva iPady jsou v neustálé permanenci. "Jsme rádi, že návštěvníci mají o naši internetovou kavárnu takový zájem," říká Petr Pospíšil, jeden ze dvou dobrovolníků, kteří o stánek pečují. "Počítačů máme dostatek, nikdo nemusí dlouho čekat."

"Připojení k internetu, to není vůbec všechno," doplňuje druhý dobrovolník Aleš Malár. "Když návštěvníci vyplní anketu, dostanou navíc zdarma kávu a nafukovací fandítka s logem iDNES.cz, takže neodejdou s prázdnou."

Čerstvé zprávy ze servisu iDNES.cz a galerie nejhezčích olympijských fotografií od reportérů MF DNES promítá jedna z televizních obrazovek v baru v hlavním sále.

Stánek je v olympijském Českém domě v Islingtonu otevřený každý den od 9:30 do půlnoci, a to až do skončení olympijských her 12. srpna.

Český dům leží v londýnské čtvrti Islington nedaleko stanice metra Angel. Při cestě po hlavní třídě Upper Street se díky instalaci hekajícího autobusu od výtvarníka Davida Černého nedá přehlédnout. (Více o Českém domě čtěte ZDE)

Nejčtenější

Další z rubriky

Příběhy dražby: Babiš chtěl holínky, veslařský nadšenec dresy hrdinů

HELE CO MÁM! Skifař Ondřej Synek ukazuje fotografům stříbrnou medaili. Vysněnou

VIDEO Bylo to jako olympijský závod, s dramatickým vývojem a několika osobními příběhy. Jen v něm...

Šampioni předávali vydražené věci, peníze pomohou i chlapci na vozíku

Úspěšní dražitelé a zástupci českých medailistů pózují po slavnostním předávání.

VIDEO "Přeju hodně bezpečné zábavy s ostrým kordem," smál se pětibojař David Svoboda. "Moc gratuluju,"...

Stolní tenista hvězdou internetu. Na paralympiádě předvedl famózní úder

Britský stolní tenista David Wetherill na paralympiádě.

VIDEO Odvážně se vrhnul za míčkem a úžasným forehandovým topspinem překvapil německého soupeře. "To byl...

Najdete na iDNES.cz