Nepřemýšlejte o tisku, prostě jen tiskněte

Advertorial, vytvořeno ve spolupráci s

Jsou věci, které chcete pořádně prozkoumat. Nastudovat si všechny podrobnosti, porovnat parametry. Přečíst si spoustu článků, komentářů na fórech, příspěvků v diskusích. Chcete vědět, jak je nejlépe udržovat, jak je šetřit. A jindy nic z toho řešit nechcete, chcete to jen vybalit, zapojit do zásuvky a bezstarostně používat a ušetřený čas věnovat něčemu… příjemnějšímu.

Jednou z takových věcí je domácí tisk dokumentů a fotografií. Docela komplikovaná věc, kterou jsme ale dokázali naprosto zjednodušit. Představujeme novou generaci domácího tisku se službou předplaceného tisku HP Instant Ink.

 • Tisk

 • Kopírování

 • Skenování

 • Tiskněte z telefonu, tabletu i počítače

Došel inkoust. Jaký mám objednat?

Otázka, kterou už s předplatným HP Instant Ink nepoložíte. Jakmile hladina inkoustu klesne pod určitou mez, automaticky je vám přepravní společností odeslán balíček se správnými náhradními náplněmi a bude vám doručen až domů. Aplikace i světýlko na tiskárně vás pak upozorní, když nastane moment pro výměnu, a vy danou cartridge snadno přehodíte. Měníte vždy jen tu, která dochází, nikoli celou sadu naráz - to by bylo plýtvání. Nemusíte taky přemýšlet, kam s prázdnou náplní, součástí dodávky je totiž přepravní sáček, v němž již vysloužilou cartridge pošlete bezplatně zpět výrobci k recyklaci.

Netiskni ty obrázky, víš, jak je to drahý!

Věta, kterou už neuslyšíte ani nevyslovíte. V předplatném HP Instant Ink se počítají výtisky, bez ohledu na to, oč jde. Stránka textu? Obrázek přes celou A4? Fotka 13x18 babičce do alba? Vše se počítá jako jeden výtisk. Nemusíte tedy šetřit vynecháváním obrázků, přepínáním do černobílého tisku, prostě tisknete. Chcete na Vánoce udělat radost rodičům? Vytisknete jim celé album fotek. Potřebuje potomek odevzdat seminární práci plnou grafů a vlastních fotek? Není problém, nemusíte se bát vysokých nákladů, platíte stále stejně.

Pusť mě k počítači, potřebuju si něco vytisknout!

Prosba, která už nebude nutná. Tiskárna je totiž připojena k domácí internetové síti, tedy dostupná ze všech počítačů, tabletů a chytrých telefonů. Celou tiskárnu navíc obsluhujete pomocí aplikace HP Smart pro Android a iOS. Můžete nejen tisknout dokumenty a fotografie, ale i skenovat. Dokument uvidíte a uložíte přímo v telefonu a můžete jej okamžitě sdílet, kam a komu potřebujete.

Jé, mně se vytiskla jen půlka!

Nemilé překvapení, které už nezažijete. Tiskárna sama rozpozná a automaticky nastaví velikost vloženého papíru. Nemusíte se proklikávat žádným menu, prostě jen vložíte vybraný papír do zásobníku.

Výběr papíru, který do tiskárny vložíte, je ale jen na vás, ten v předplatném není. Inkoust vám nabídneme snadno, ten náš nejlepší. Ale u papíru sami nejlépe víte, na jakou gramáž chcete tisknout, jestli má být povrch matný, polomatný, lesklý, zda chcete použít obyčejné, nebo třeba archivační fotopapíry.

Inkoustové plány

 • 10

  stránek měsíčně

  29 Kč
 • 50

  stránek měsíčně

  109 Kč
 • Doporučeno pro domácnosti
  100

  stránek měsíčně

  179 Kč
 • 300

  stránek měsíčně

  369 Kč
 • Doporučeno pro malé firmy
  700

  stránek měsíčně

  769 Kč
 • Nikdy nezůstanete bez inkoustu
 • Ušetříte až 70% na inkoustu
 • Služba pro bezstarostný tisk
 • Odpovědná recyklace
Chci to vyzkoušet