Pošlete nám fotku rozbitého displeje a vyhrajte výborné samsungy

Soutěž   18:09aktualizováno  7. prosince 21:09
Máme pro vás atraktivní nabídku. Pokud máte na telefonu rozbitý displej, nebo ho máte jinak viditelně mechanicky poškozený, tak nám pošlete jeho fotografii a my pro tři z vás máme Samsungy Galaxy A7.

rozbitý telefon | foto: Ondřej Martinů, Mobil.iDNES.cz

Vážení čtenáři, omlouváme se za problémy s příjmem soutěžních e-mailů v průběhu 11. a 12. prosince, chyba je již opravena. 

Rozbitý displej je asi nejčastější příčina, proč smarpthone přestane fungovat. U moderních smartphonů není oprava obvykle levná. Displeje totiž často tvoří jeden celek s další elektronikou a částí konstrukce telefonu. 

Proto se vyplatí s telefonem zacházet opatrně a ideálně ho chránit nějakým typem pouzdra nebo ochranné fólie na displej. Ovšem ani to občas poškození displeje nezabrání. Displeje kryjí tvrzená skla, která jsou sice velmi odolná proti poškrábání, ale zároveň jsou poměrně křehká. Především když se podaří, aby telefon spadl displejem na nějaký ostrý předmět.

Displeji můžete věnovat i virtuální ochranu. Třeba takovou, jakou nabízí služba Samsung Care+. V jejím rámci získá zákazník pojištění, které v případě náhodného rozbití displeje, nebo jiného náhodného poškození, zaplatí jeho opravu.

Jenže pokud už máte displej rozbitý, tak vám tato informace sama o sobě displej neopraví. Ale pomůžeme vám my s partnerem soutěže Samsungem. Pokud máte na telefonu rozbitý displej, nebo máte přístroj jinak viditelně mechanicky poškozený, pošlete nám jeho fotografii. Pro tři z vás máme výborný smartphone Samsung Galaxy A7, který má tři objektivy hlavního fotoaparátu. Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Fotky rozbitých displejů posílejte na adresu soutez.mobil@idnes.cz

Fotografie posílejte od 29.11. do 12.12. 2018, výherce vyhlásíme na www.iDNES.cz 17.12. 2018

Kdo se chce vyhnout nákladům za opravu poškozeného smartphonu, může si do 30 dnů od nákupu telefonu pořídit pojistku. U top modelů Samsungu se služba jmenuje Samsung Care+ a je určena pro modely řady S (S7 a novější) a Note (modely 8 a 9).

Pojistka se uzavírá na dva roky a platí se buď měsíčně (159 korun), a nebo najednou na celou dobu platnosti, pak je to se slevou. Službu Samsung připravil s pojišťovnou Allianz Global Assistance Europe a garantuje dvě opravy po dobu trvání pojistky, třeba rozbitého displeje, ale i další poškození, třeba vniknutí kapaliny. Případnou opravu zajistí autorizované servisy Samsungu s pomocí originálních dílů. 

Spoluúčast je v případě pojistné události 1 990 korun. Tuto částku hradí majitel rozbitého telefonu přímo u servisního partnera při fyzické opravě. Bude-li pojištěné zařízení po uznání pojistného plnění označeno za z ekonomických důvodů neopravitelné, bude zákazníkovi vyměněno za nové (repasované) stejného modelu či za nejbližší alternativu obdobných technických parametrů. Zbývající doba pojištění se v takovém případě převede na nové zařízení.

Výměna displeje u špičkových smartphonů není jednoduchá. I když je poškozené jen sklo, musí se měnit celá přední část smarptohnu. Navíc jsou k opravě potřeba speciální přístroje.

S7 a S8 úvodní fotka
Samsung Galaxy S8 a S7
Samsung Galaxy S8 a S7
Autor:
 

Nejčtenější

iPhony s Androidem. Googlu se začíná se smartphony dařit

Google Pixel 3

Google v loňském roce představil třetí generaci svých vlastních smartphonů Pixel. Prodeje starších řad byly slabé, nyní...

Huawei neuhlídal špičkový P30 dlouho před premiérou. Takto bude vypadat

Huawei P30 Pro v pouzdře Spigen

Málokterý výrobce dokáže uhlídat své modely, než je sám oficiálně představí. Samsung S10 známe už dlouho a nyní se...

Radíme počkat, ve slevě to bude hit. Recenze Honoru 10 Lite

Honor 10 Lite

O telefony střední třídy není u Honoru nouze a nejčerstvější přírůstek do portfolia ukazuje, že teď je čas na velmi...

Xiaomi chystá telefon s displejem, jaký nemá nikdo jiný

Koncept smartphonu Xiaomi s ohnutým displejem na všech čtyřech stranách

Ačkoliv už mnoho telefonů na trhu se dá označit jako „bezrámečkové“, Xiaomi chce tento koncept dotáhnout k dokonalosti....

Fotka prozradila, že Samsung půjde u S10+ proti proudu

Uniklé rendery samsungů S10, S10+ a S10e

Sluchátkový konektor jack 3,5 milimetru se z nových smartphonů pomalu vytrácí. Ale Samsung si je vědom, že tato výbava...

Další z rubriky

Jeden z nejvýkonnějších smartphonů se chlubí falešným procesorem

Xiaomi Mi 8 Pro

Výborně vybavený model Xiaomi Mi 8 Pro je aktuálně na špičce portfolia tohoto výrobce. Vedle vysokého výkonu má však...

Doma stále králem. iPhone XR byl v USA nejprodávanější smartphone

iPhone XR

iPhone XR měl být hitem Applu na předvánočním trhu, i když mnohými zpochybňovaným. Nakonec se jím stal. Tedy minimálně...

iPhony s Androidem. Googlu se začíná se smartphony dařit

Google Pixel 3

Google v loňském roce představil třetí generaci svých vlastních smartphonů Pixel. Prodeje starších řad byly slabé, nyní...

Najdete na iDNES.cz