Pondělí 25. května 2020, svátek má Viola
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 25. května 2020 Viola

Mobil za korunu můžete draze zaplatit. Přehled dotovaných telefonů

aktualizováno 
Získat u operátorů dotovaný mobilní telefon za jednu korunu je velmi lákavé, ve výsledku ale můžete zaplatit za další služby i desetitisíce korun. Při slevě telefonu o pět tisíc korun se pak můžete uvázat k zaplacení dalších až padesáti tisíc. Přinášíme vám přehled všech mobilů za korunu u našich operátorů.

Špičkové telefony s dotykovým displejem za korunu neseženete

Operátoři jsou hlavním odbytištěm mobilních telefonů na našem trhu, s cenami těch dotovaných to ale není žádná sláva. I když za věrnost dostanete u mobilních operátorů větší slevy než v případě tuzemských čerpacích stanic, na špičkové telefony za jednu korunu, jako je to na západ od nás standardem, můžeme rychle zapomenout.

Nejvyšší sleva u operátorů, kterou můžete očekávat, se pohybuje pod hranicí pěti tisíc korun. Tato lákavá částka je ale samozřejmě podmíněna úvazkem na minimální měsíční plnění, což je částka, kterou budete operátorovi platit po smluvenou dobu, a to i v případě, když náhodou provoláte méně.

Koupě dotovaného telefonu je výhodná, je ovšem potřeba si vše dopředu propočítat a uvázat se do budoucna jen k takovému minimálnímu měsíčnímu plnění, které skutečně využijete. Pro snazší orientaci v telefonech za korunu u našich operátorů vám přinášíme přehled.

Telefony za korunu u O2

Pro získání dotovaného telefonu u O2 je potřeba zavázat se k minimálnímu měsíčnímu plnění na dobu dvou let. U O2 najdete nejvýhodnější ceny dotovaných telefonů v případě, že minimální měsíční plnění zkombinujete také s aktivací některého z tarifů mobilního internetu. Výhodnější ceny telefonů pak mají někdy také stávající zákazníci. Pro přehlednost zde ale uvádíme jen standardní zvýhodnění pro stávající zákazníky, tedy bez aktivace mobilního internetu.

Telefony za korunu při minimálním měsíčním plnění 240 Kč (celkem 5 760 Kč)

Aligator A400

Aligator A400 je telefon určený pro seniory, který nabídne i speciální funkce, které mohou zachránit život. Telefon má paměť čísel na 300 položek, FM rádio a stolní nabíječku, což je mezi seniory velmi oblíbené příslušenství.

Sleva: 1 294 Kč

Samsung E2121

Samsung E2121 je jednoduchý telefon pro nenáročné zákazníky. I přesto v jeho výbavě najdeme VGA fotoaparát, FM rádio, MP3 přehrávač, podporu paměťových karet MicroSD, GPRS, nebo internetový prohlížeč.

Sleva: 994 Kč

Sony Ericsson Cedar

Sony Ericsson Cedar patří do ekologické řady výrobce označované jako Green Heart. Model je určen především pro uživatele, kteří vyhledávají snadný způsob, jak zůstat ve spojení za dostupnou cenu.

Sleva: 1 794 Kč

Telefony za korunu u O2 při minimálním měsíčním plnění 480 Kč (celkem 11 520 Kč)

Aligator A800

Aligator A800 je jedním z nejvybavenějších seniorských telefonů. Může se pochlubit barevným displejem, MP3 přehrávačem, fotoaparátem, Bluetooth i MicroSD. Všechny seniorské funkce jsou zde samozřejmostí.

Sleva: 1 594 Kč

Nokia 1800

Nokia 1800 používá uživatelské prostředí Series 30 a její výbava zahrnuje pouze FM rádio. Vítaným vylepšením je také svítilna. Podporována jsou dvě pásma GSM (900/1800 MHz) a telefonní seznam má kapacitu 500 kontaktů.

                                              Sleva: 794 Kč

Nokia 2730 classic

Nokia 2730 Classic nabízí slušnou výbavu, ve které najdeme podporu sítí třetí generace, QVGA displej nebo dvoumegapixelový fotoaparát. Dále zmiňme hudební přehrávač a Bluetooth s podporou připojení stereo sluchátek.

                                               Sleva: 1 894 Kč

Nokia C1-01

Nokia C1-01 nabízí slušnou výbavu, a to za velmi příznivou cenu. Telefon nabídne VGA fotoaparát, hudební přehrávač, FM rádio a Bluetooth. Paměť lze zvětšit pomocí paměťových karet. Model se může pochlubit skvělou výdrží.

                                               Sleva: 1 094 Kč

Telefony za korunu u O2 při minimálním měsíčním plnění 720 Kč (celkem 17 280 Kč)

LG Optimus Me

LG Optimus Me používá operační systém Android ve verzi 2.2 Froyo. Rozlišení displeje nabízí 320 × 480 obrazových bodů. Fotoaparát pak nabídne možnost pořizovat až třímegapixelové snímky. Blesk však chybí.

Sleva: 3 594 Kč

Nokia C3

Nokia C3 s uživatelským prostředím S40 je vybavena QWERTY klávesnicí. Výbava modelu zahrnuje dvoumegapixelový fotoaparát, hudební přehrávač, FM rádio a audio konektor 3,5 milimetru. 

Sleva: 2 894 Kč

Samsung Wave 575

Samsung Wave 575 s operačním systémem Bada nabídne dotykový displej s rozlišením 240 × 400 obrazových bodů. Fotoaparát pořizuje třímegapixelové fotografie, volnou chvíli si můžete zkrátit poslechem rádia či MP3 přehrávače.

Sleva: 2 994 Kč

Telefony za korunu u O2 při minimálním měsíčním plnění 1 200 Kč (celkem 28 800 Kč)

LG Optimus One

Smartphone LG Optimus One P500 s operačním systémem od Googlu je slušně vybavený přístroj střední třídy. Nabídne kapacitní dotykový displej s rozlišením pouze 320 × 480 obrazových bodů s úhlopříčkou 3,2 palce.

Sleva: 4 794 Kč

Nokia 5230

Smartphone Nokia 5230 vychází z modelu 5800 XpressMusic známého jako Tube. Na rozdíl od něj ale postrádá wi-fi a má horší fotoaparát s rozlišením pouze dva megapixely. Vestavěná paměť má kapacitu 70 MB.

Sleva: 3 394 Kč

Nokia 6303i classic

Telefon Nokia 6303i classic vznikl jako vylepšení modelu 6303 classic. Inovovaná verze se může pochlubit větší pamětí s kapacitou 55 MB, novými barevnými kryty nebo klientem pro Instant Messaging.

Sleva: 2 694 Kč

Nokia 6700 slide

Nokia 6700 slide je vysouvací smartphone s operačním systémem Symbian. Telefon má hliníkový kryt a bude nabízen v šesti barevných provedeních. Pětimegapixelový fotoaparát je vybaven optikou Carl Zeiss.

Sleva: 4 094 Kč

Nokia X3 Touch and Type

Nokia X3 Touch and Type je dotykový mobil s uživatelským prostředím Series 40. Komfort pro psaní zajistí hardwarová klávesnice. Výbava telefonu nepostrádá nic důležitého. K dispozici je podpora datových přenosů HSPA.

                                               Sleva: 3 794 Kč

Samsung Star II

Samsung Star II nabízí dotykový displej s rozlišením 240 × 400 obrazových bodů, který má úhlopříčku 7,62 centimetru. K fotografování poslouží 3,2 megapixelový fotoaparát, který však postrádá blesk. 

Sleva: 2 794 Kč

Sony Ericsson Xperia X8

Komunikátor Sony Ericsson Xperia X8 doplňuje řadu oblíbených telefonů značky s operačním systémem Android. Přístroj nabídne ucelenou multimediální výbavu a 3,5mm konektor jack pro připojení sluchátek.

Sleva: 3 994 Kč

Telefony za korunu u O2 při minimálním měsíčním plnění 2 400 Kč (celkem 57 600 Kč)

BlackBerry Curve 8520

Smartphone BlackBerry 8520 Curve nabídne ovládání pomocí optického trackpadu a také pohodlnou QWERTY klávesnici pro psaní zpráv a e-mailů. Fotoaparát s rozlišením 2 megapixely postrádá funkci automatického ostření.

Sleva: 4 894 Kč

Nokia C3 Touch and Type

Nokia C3 Touch and Type je telefon s klasickou konstrukcí, který sází na kvalitní zpracování a přitažlivý a zároveň decentní vzhled. K dispozici je podpora sítí třetí generace včetně datových přenosů HSDPA a HSUPA.

Sleva: 4 094 Kč

Nokia C5

Nokia C5 je klasický smartphone bez dotykového displeje, který nabízí standardní výbavu. Telefon se chlubí skvělou výdrží, a to 28 dní v pohotovostním stavu. V telefonu je předinstalován navigační software Ovi Maps 3.0.

Sleva: 3 694 Kč

Nokia C5-03

Nokia C5-03 je dotykový smartphone s operačním systémem Symbian. Svému majiteli může nabídnout pětimegapixelový fotoaparát, satelitní navigaci a podporu wi-fi. Datové připojení obstarává podpora HSDPA a HSUPA.

                                              Sleva: 4 494 Kč

Nokia E5

Nokia E5 navazuje na úspěšné modely E72 nebo E63. Stejně jako tyto Nokie používá i tento mobilní telefon operační systém Symbian S60 a je vybaven QWERTY klávesnicí. Telefon je primárně určen pro pracovní nasazení.

Sleva: 4 994 Kč

Telefony za korunu u T-Mobile

U T-Mobile je doba úvazku k minimálnímu měsíčnímu plnění kratší než u O2, stačí se zavázat na dobu jednoho roku, smlouvu jako takovou máte ovšem na dva roky. V případě úvazku na tři roky je pak doba minimálního měsíčního plnění také dva roky, tedy jako u O2.

Telefony za korunu u T-Mobile při minimálním měsíčním plnění 250 Kč (celkem 3000 / 6000 Kč)

LG GS101

LG GS101 je určen pro nenáročné uživatele, kteří potřebují volat a posílat SMS. Kromě funkcí pro základní mobilní komunikaci má telefon řadu praktických funkcí, např. kalkulačku, budík, stopy a převodník jednotek.

Sleva: 598 Kč

Samsung E1170

Samsung E1170 je elegantní mobil se základními funkcemi za nízkou cenu. Ve výbavě nenajdeme fotoaparát, hudební přehrávač ani FM rádio. Telefon je určen těm, kteří požadují od mobilu pouze pohodlné telefonování a snadné psaní.

                                              Sleva: 598 Kč

Telefony za korunu u T-Mobile při minimálním měsíčním plnění 500 Kč (celkem 6000 / 12 000 Kč)

CPA Halo 4

CPA Halo 4 je určen všem starším uživatelům, kteří potřebují usnadnit volání. Pro případ nouze lze v telefonu nastavit číslo, které bude automaticky vytočeno při stisknutí tlačítka SOS na zadním krytu telefonu.

Sleva: 998 Kč

CPA Halo 6

CPA Halo 6 je mobilní telefon s velmi jednoduchým ovládáním, velkými oddělenými tlačítky a dobře čitelným displejem. Výborně poslouží všem, kteří chtějí pouze telefonovat a posílat SMS. Telefon je vybaven praktickou svítilnou.

                                              Sleva: 998 Kč

Emporia Talk Premium

Emporia Talk premium je jednoduchý telefon se snadným ovládáním a velkými tlačítky určený pro seniory a všechny zrakově postižené uživatele. Displej s oranžovým podsvícením je dostatečně velký a výborně čitelný.

Sleva: 1 398 Kč

Nokia C1-01

Nokia C1-01 nabízí slušnou výbavu, a to za velmi příznivou cenu. Telefon nabídne VGA fotoaparát, hudební přehrávač, FM rádio a Bluetooth. Paměť lze zvětšit pomocí paměťových karet. Telefon se může pochlubit skvělou výdrží.

                                              Sleva: 1 198 Kč

Telefony za korunu u T-Mobile při minimálním měsíčním plnění 800 Kč (celkem 9600 / 19 200 Kč)

Nokia C2-01

Nokia C2-01 využívá uživatelské prostředí Series 40 a podporuje sítě třetí generace. Fotoaparát má rozlišení 3,2 megapixelu, postrádá však automatické ostření. Telefonní seznam potom boduje kapacitou pro 2 000 kontaktů.

Sleva: 1 898 Kč

Sony Ericsson Zylo

Sony Ericsson Zylo nabídne unikátní funkci, a to podporu hudebního formátu FLAC. Zaujme také velkým QVGA displejem nebo podporou 3G. Fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelu dokáže odesílat fotografie přímo na web a nahrávat video.

                                               Sleva: 3 098 Kč

Telefony za korunu u T-Mobile při minimálním měsíčním plnění 1 200 Kč (celkem 14 400 / 28 800 Kč)

T-Mobile move

T-Mobile Move přináší nabízí operační systém Android 2.2. Pomocí přístroje se pohodlně spojíte s přáteli v komunitních sítích jako Facebook nebo Twitter. Fotografie pak vytvoříte díky 2Mpx fotoaparátu a můžete je i snadno sdílet.

                                              Sleva: 3 098 Kč

LG Optimus Me

LG Optimus Me používá operační systém Android ve verzi 2.2 Froyo. Rozlišení displeje nabízí 320 × 480 obrazových bodů. Fotoaparát pořizuje až třímegapixelové snímky. Blesk však chybí.

Sleva: 3 098 Kč

Nokia 5230

Smartphone Nokia 5230 vychází z modelu 5800 XpressMusic známého jako Tube. Na rozdíl od něj ale postrádá wi-fi a má horší fotoaparát s rozlišením pouze dva megapixely. Vestavěná paměť má kapacitu 70 MB.

Sleva: 3 298 Kč

Nokia 7230

Vysouvací Nokia 7230 používá klasické uživatelské prostředí Series 40. Nejde tedy o chytrý telefon. Fotoaparát, postrádající automatické ostření, nabízí maximální rozlišení 3,2 megapixelu. K dispozici je hudební přehrávač a FM rádio.

                                              Sleva: 2 698 Kč

Nokia C5

Nokia C5 je klasický smartphone bez dotykového displeje, který nabízí standardní výbavu. Telefon se chlubí skvělou výdrží, a to 28 dní v pohotovostním stavu. V telefonu je předinstalován navigační software Ovi Maps 3.0.

Sleva: 3 698 Kč

Samsung Star II

Samsung Star II nabízí dotykový displej s rozlišením 240 × 400 obrazových bodů, který má úhlopříčku 7,62 centimetru. K fotografování poslouží 3,2 megapixelový fotoaparát, který však postrádá blesk.

Sleva: 2 598 Kč

Samsung Xcover 271 (B2710)

Samsung Xcover 271 (B2710) se pyšní skutečností, že je nejodolnějším mobilem značky Samsung. Telefon s výdrží až 25 dní nabízí slušnou výbavu, ve které je GPS navigace, krokoměr, výškoměr nebo svítilna na vrchu telefonu.

                                               Sleva: 2 898 Kč

Telefony za korunu u T-Mobile při minimálním měsíčním plnění 2 300 Kč (celkem 27 600 / 55 200 Kč)

BlackBerry Curve 8520

Smartphone BlackBerry 8520 Curve nabídne ovládání pomocí optického trackpadu a také pohodlnou QWERTY klávesnici pro psaní zpráv a e-mailů. Fotoaparát s rozlišením 2 megapixely postrádá funkci automatického ostření.

Sleva: 4 898 Kč

LG Optimus One

Smartphone LG Optimus One P500 s operačním systémem od Googlu je slušně vybavený přístroj střední třídy. Nabídne kapacitní dotykový displej s rozlišením pouze 320 × 480 obrazových bodů s úhlopříčkou 3,2 palce.

Sleva: 5 498 Kč

Nokia C5-03

Nokia C5-03 je dotykový smartphone s operačním systémem Symbian. Svému majiteli nabídne pětimegapixelový fotoaparát, satelitní navigaci a podporu wi-fi. Datové připojení obstarává podpora HSDPA a HSUPA.

                                              Sleva: 4 698 Kč

Sony Ericsson W995

Sony Ericsson W995 je multimediální přístroj řady Walkman. Jde o nejvybavenější mobilní telefon Sony Ericssonu bez operačního systému. Mezi hlavní přednosti patří velký displej s úhlopříčkou o velikosti 2,6 palce a digitální fotoaparát.

Sleva: 6 998 Kč

Sony Ericsson Xperia X8

Komunikátor Sony Ericsson Xperia X8 doplňuje řadu oblíbených telefonů značky s operačním systémem Android. Přístroj nabídne ucelenou multimediální výbavu a 3,5mm konektor jack pro připojení sluchátek.

Sleva: 3 898 Kč

Telefony za 77 korun u Vodafonu

U Vodafonu se telefonu za korunu sice nedočkáte, marketingových 77 korun ale přesto do této kategorie zařadíme také. Minimální měsíční plnění se uvážete dodržovat jen po dobu šesti měsíců, což je ze všech tří operátorů výrazně nejkratší doba.

Telefony za korunu u Vodafonu při minimálním měsíčním plnění 477 Kč (celkem 2 862 Kč)

Vodafone 246

Vodafone 246 je jednoduchý telefon určený pouze pro volání a posílání zpráv. Kromě základních funkcí ale nabízí i FM rádio, vibrace či baterku. I zde najdeme dostupnou funkci pro jednoduchý přehled o zbývajícím kreditu na předplacené kartě.

                                              Sleva: 400 Kč

LG GS101

LG GS101 je určen pro nenáročné uživatele, kteří potřebují volat a posílat SMS. Kromě funkcí pro základní mobilní komunikaci má telefon řadu praktických funkcí, např. kalkulačku, budík, stopy a převodník jednotek.

Sleva: 600 Kč

Nokia 1800

Nokia 1800 používá uživatelské prostředí Series 30 a její výbava zahrnuje pouze FM rádio. Vítaným vylepšením je také svítilna. Podporována jsou dvě pásma GSM (900/1800 MHz) a telefonní seznam má kapacitu 500 kontaktů.

                                              Sleva: 800 Kč

Nokia C1-01

Nokia C1-01 nabízí slušnou výbavu a to za velmi příznivou cenu. Telefon nabídne VGA fotoaparát, hudební přehrávač, FM rádio a Bluetooth. Paměť lze zvětšit pomocí paměťových karet. Model se může pochlubit skvělou výdrží.

                                              Sleva: 1 300 Kč

Nokia 2330 classic

Nokia 2330 Classic má oproti modelu 2323 Classic VGA fotoaparát a podporu Bluetooth. Telefonní seznam má kapacitu 1 000 záznamů, výbava čítá podporu GPRS a Javy. FM rádio nabízí možnost nahrávání.

Sleva: 1 300 Kč

Telefony za korunu u Vodafonu při minimálním měsíčním plnění 777 Kč (celkem 4 662 Kč)

Nokia 2690

Nokia 2690 je jednoduchý telefon, který ale nabízí VGA fotoaparát, Bluetooth a plnohodnotný hudební přehrávač. Vestavěnou paměť lze zvětšit pomocí paměťových karet microSDHC až o 8 GB. Je zde i FM rádio.

                                              Sleva: 1 700 Kč

Vodafone 547

Dotykový Vodafone 547 nabízí vše, co běžný uživatel potřebuje, přitom za rozumnou cenu. Překvapí elegantním zpracováním a rychlým ovládáním. Výbava nabízí tradiční sestavu, kterou tvoří FM rádio s RDS a MP3 přehrávač.

Sleva: 1 500 Kč

Sony Ericsson Spiro

Hudební telefon Sony Ericsson Spiro se patří do řady Walkman. Jde o vysouvací model, který nepostrádá možnost připojení k sociálním sítím, jako je Facebook nebo Twitter. Ve výbavě najdete i FM rádio s funkcí RDS a MP3 přehrávač.

                                              Sleva: 1 700 Kč

Telefony za korunu u Vodafonu při minimálním měsíčním plnění 1 177 Kč (celkem 7 062 Kč)

Vodafone Smart (858)

Vodafone 858 Smart za poměrně nízkou cenu nabídne výhody spojené s operačním systémem Android 2.2, slušný dotykový displej a wi-fi i navigaci. Vestavěný fotoaparát má rozlišení 2 MPix.

Sleva: 2 500 Kč                                       

Samsung Xcover 271 (B2710)

Samsung Xcover 271 (B2710) se pyšní skutečností, že je nejodolnějším mobilem značky Samsung. Telefon s výdrží až 25 dní nabízí slušnou výbavu, ve které je GPS navigace, krokoměr, výškoměr nebo  svítilna.                                                  

                                              Sleva: 2 900 Kč

Nejlevnější telefon s operačním systémem Android nese jméno Vodafone 845. Stojí jen 3 577 korun

Vodafone 845 je v současnosti nejlevnějším mobilem s operačním systémem Android na českém trhu. Navzdory nízké ceně nabízí telefon i hudební přehrávač, FM rádio, třímegapixelový fotoaparát, wi-fi a dokonce i GPS.

Sleva: 2 400 Kč

Telefony za korunu u Vodafonu při minimálním měsíčním plnění 2 177 Kč (celkem 13 062 Kč)

Samsung Star II

Samsung Star II nabízí dotykový displej s rozlišením 240 × 400 obrazových bodů, který má úhlopříčku 7,62 centimetru. K fotografování poslouží 3,2 megapixelový fotoaparát, který však postrádá blesk. 

Sleva: 2 700 Kč

Samsung Monte S5620

Samsung S5620 Monte s dotykovým displejem nabídne bohatou výbavu a vydrží na příjmu až měsíc. K fotografování je připraven 3,2 megapixelový fotoaparát, který nabízí rozpoznávání obličeje a úsměvu.

Sleva: 3 500 Kč

Nokia C5

Nokia C5 je klasický smartphone bez dotykového displeje, který nabízí standardní výbavu. Telefon se chlubí skvělou výdrží, a to 28 dní v pohotovostním stavu. V telefonu je předinstalován navigační software Ovi Maps 3.0.

Sleva: 3 900 Kč

Samsung Galaxy mini

Chytrý telefon Samsung Galaxy Mini zaujme svou cenovou dostupností. Přesto tomuto smartphonu nechybí nic podstatného. Připojit k Internetu můžeme připojit pomocí wi-fi, venku se zase neztratíme díky GPS navigaci.

Sleva: 3 500 Kč

Nokia C3 Touch and Type

Nokia C3 Touch and Type je telefon s klasickou konstrukcí, který sází na kvalitní zpracování a přitažlivý a zároveň decentní vzhled. K dispozici je podpora sítí třetí generace včetně datových přenosů HSDPA a HSUPA.

Sleva: 4 300 Kč

Sony Ericsson Xperia X8

Komunikátor Sony Ericsson Xperia X8 doplňuje řadu oblíbených telefonů značky s operačním systémem Android. Přístroj nabídne ucelenou multimediální výbavu a 3,5mm konektor jack pro připojení sluchátek.

Sleva: 3 500 Kč

Autor:
  • Nejčtenější

Mobil viděl skrz oblečení. Funkci se teď výrobce chystá deaktivovat

Co jsme čekali, to se také stalo. Zajímavá funkce fotoaparátu nového smartphonu OnePlus 8 Pro, která umožňovala vidět...

Šéfa Xiaomi nachytali s iPhonem. Vymlouvá se, že ho jen testuje

U svých příznivců si to pořádně zavařil ředitel společnosti Xiaomi, když na internet přidal příspěvek, u kterého...

Nejdražší samsung má vadu. Oprava vyjde na 10 tisíc korun

Nejvyšší model řady Galaxy S20 provázejí nepříjemnosti. Výrobce musel řešit špatně zaostřující fotoaparát nebo...

Samsung vyřadil z nabídky oblíbený model Galaxy S. Nemá za něj náhradu

Z českého trhu se poměrně nenápadně vytratil oblíbený smartphone Samsung Galaxy S10e. Nejlevnější a nejkompaktnější...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Zatopí konkurenci a naláká na to, co jiní nemají. Test Realme 6

Značka Realme se na českém trhu ještě ani pořádně neohřála a už se snaží dominovat střední třídě. Pověst si bude muset...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

Bojíte se do MHD? Poradíme, jak vybrat auto za jeden plat

Premium Pandemie koronaviru zvýšila zájem o nejlevnější auta, která představují bezpečnou alternativu k jízdě v MHD. Porovnali...

  • Další z rubriky

Samsung vyřadil z nabídky oblíbený model Galaxy S. Nemá za něj náhradu

Z českého trhu se poměrně nenápadně vytratil oblíbený smartphone Samsung Galaxy S10e. Nejlevnější a nejkompaktnější...

Levné smartphony s Googlem i vysavač. Honor uvede v Česku záplavu novinek

Čínská značka Honor z koncernu Huawei představila v uplynulých dnech řadu novinek. Dva „nové“ smartphony mají i služby...

Samsung vylepšil Galaxy Fold. Dostal Android 10 i funkce letošních modelů

Ve dvou vlnách vylepšil Samsung svůj první smartphone s ohebným displejem, model Galaxy Fold. Nejprve dostal v průběhu...

Nokia chystá první smartphone s kamerou pod displejem

Nokia 9 PureView byl první smartphone se soustavou pěti fotoaparátů. Na nástupce se čeká už déle než rok a má jít o...

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi 3 druhy bezlepkového pečiva Vitacelia
TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi 3 druhy bezlepkového pečiva Vitacelia

Připravili jsme si pro vás tři druhy bezlepkového pečiva (slané i sladké), o které se můžete přihlásit v novém testování. Od každého máme celých čtyřicet kusů.

Najdete na iDNES.cz