Úterý 14. července 2020, svátek má Karolína
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 14. července 2020 Karolína

Jménem bouřlivák, výbavou šedá myš a cenou dobrák. Recenze HTC Wildfire

aktualizováno 
HTC Wildfire míří do nižší střední třídy androidích smartphonů, čemuž je podřízena hlavně hardwarová výbava. Nečekejte tak obří čtyřpalcové displeje nebo gigahertzové procesory. Kompromisů z uživatelského pohledu ale nekonec není tak moc.

Neurazí, ale ani nenadchne - HTC Wildfire | foto: Jan Matura, Mobil.iDNES.cz

Nabídka HTC v posledních měsících jasně ukazuje, že u tohoto tchajwanského výrobce hraje prim otevřená mobilní platforma Google Android. Dvojici Desire a Legend, která si svou premiéru odbyla v Barceloně, přichází doplnit Wildfire. Přístroj určený spíše začínajícím uživatelům příjemně překvapuje pevnou konstrukcí a relativně velkým displejem. Největším lákadlem bude cena, telefon stojí přibližně 6 000 korun.


Stručná charakteristika:

HTC Wildfire je Androidem pro nenáročné. Ve výbavě tak nechybí nic podstatného, ale zároveň je v každém ohledu trochu kompromisem.

Kapitoly recenze:


Vzhled, konstrukce a zpracování

Vzhled nového HTC není právě originální, ovšem na druhou stranu, ona tenká placka s velkým displejem a několika tlačítky mnoho prostoru pro designérské oživení nenabízí.

Wildfire tak je poměrně kompaktní telefon, který svými tvary a zvolenou barevnou kombinací vnější skořápky veřejně přiznává příbuznost se stájovými kolegy a zejména s tím nejvybavenějším z nich, modelem Desire.

Oba přístroje se zřetelně liší svými parametry, ale částečně i svým zevnějškem. Dotykový displej sice i zde ukrajuje značnou část čelní plochy, ovšem v černém rámečku, který jej obepíná, je umístěna i čtveřice obligátních androidích tlačítek v dotykovém provedení. V případě Desire jsou přitom tlačítka od displeje jasně oddělena a hlavně, jsou mechanická. Níže je pak umístěn optický joystick, společný to prvek obou zmiňovaných zařízení. Zasahuje zároveň do obou různě zbarvených ploch, které se prolínají celým krytem telefonu.

HTC WildfireHTC Wildfire

Kolem displeje je ta světlejší z nich, a zdařile imituje kov. Telefon však není na dotek chladivý a tak patrně nejde ani o metalický lak, ale pouze o plast. V části nad displejem je tradičně umístěn telefonní reproduktor; na opačném konci pak mikrofon.

Hrany telefonu jsou zaoblené a kvádřík nevelkých rozměrů tak skvěle padne do ruky. Vzhledem k proporcím i představitelkám něžného pohlaví.

HTC WildfireHTC Wildfire

Na bocích najdeme celkem čtyři zajímavé elementy; na levém je to dvojtlačítko k ovládání hlasitosti, níže pak microUSB konektor k připojení USB kabelu při dobíjení nebo propojení s PC. Na horní hraně je pak tlačítko k vypnutí/probuzení telefonu a nechybí ani 3,5 mm jack k připojení libovolných sluchátek s tímto rozhraním; v balení jsou klasické pecky stejného provedení jako u jiných telefonů HTC.

HTC WildfireHTC Wildfire

Zadní část je třemi barevnými pruhy rozdělena zhruba na třetiny; prostřední část přitom tvoří světlejší odstín s nádechem kovu. Objektiv fotoaparátu spolu s diodou, systémovým reproduktorem a logem HTC jsou situovány v horní části krytu z měkčeného plastu. Objektiv přitom nad okolní povrch zad mírně vykukuje, nejde však o tak zřetelný výstupek jako třeba v případě HTC HD2. Spodní třetina krytu, opět v provedení měkčeného plastu, hostí známý nápis: With HTC Sense, jak výrobce obvykle upozorňuje na vlastní uživatelskou nadstavbu.

HTC WildfireHTC Wildfire

Velmi příjemně nás překvapilo technické zpracování Wildfire, které se může se ctí rovnat konstrukci nejvyššího modelu Desire. Nikde nic nevrže a přístroj v ruce budí dojem bytelného a zároveň trochu luxusního zboží. Dost možná na tom má lví podíl neobvyklé řešení krytu, kdy zadní zasahuje až na přední část a zakrývá i onen drobný předkus; tolik typický pro celý rod Androidů. Ovšem sejmout kryt je alespoň v prvních několika případech tak trochu nadlidský úkon, při kterém poměrně pečlivě otestujete pevnost svých nehtů. Je možné, že některý z nich této zkoušce podlehne.

Paměť a procesor

HTC Wildfire spadá do kategorie lowendových smartphonů. A hlavním lákadlem zařízení této kategorie bývá přiměřené nízká cena. Je zároveň zřejmé, že v útrobách takových přístrojů nelze očekávat nejnovější čipové sady a spoustu paměti. Výrobce totiž právě na takových komponentech musel šetřit.

Realita nakonec ale není tak děsivá, i když je pravdou, že Qualcomm sedmičkové řady nemá mezi uživateli napříč platformami právě tu nejlepší pověst. Přítomen je tedy procesor taktu 528 MHz, překvapí ovšem RAM velikosti 384 MB. To je víc, než mají některé top modely u konkurence; například Motorola Milestone.

HTC WildfireHTC Wildfire

Wildfire běží na Google Android 2.1, který je předinstalován na 512MB paměťovém modulu. Spolu s ním také nadstavba Sense a tak není divu, že k instalaci aplikací zbývá na čistém telefonu jen 157 MB.
Další datový prostor je možné získat vložením karty do microSD slotu, ovšem výrobce v základu paměťovou kartu nedodává. Sáhnout tak budete muset do vlastní kapsy.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

A jak si uvedený hardware stojí při běžném používání? Poměrně dobře, a subjektivně je Wildfire rychlejší než HTC telefony s Windows a stejným hardwarem.

Určitou dýchavičnost ale Wildfire neskryje třeba při rolováním načteným webem v prohlížeči a je přitom zcela lhostejné, zda surfujete přes vestavěný browser nebo třeba Dolphin. Přehráváním hudby na pozadí efekt cukajícího skrolingu ještě umocní.

O zpomalení si koledujete i zaplněním vnitřní paměti aplikacemi. Tuto nectnost by elegantně vyřešila aktualizace na verzi 2.2 FroYo. Velmi slušná je ale zásoba operační paměti, a tak není problém mít několik i náročnějších aplikací spuštěných na pozadí. Sledovat jejich náročnost a pohodlně mezi nimi přepínat pak můžete pomocí některého správce úloh, kterých je v Marketu spousta.

Technická specifikace:

Název HTC Wildfire
Rozměry [mm]

60,4 x 106,75 x 12

Hmotnost [g] 118 g
Platforma Google Android 2.1 s HTC Sense
Procesor Qualcomm MSM 7225, 528 MHz
RAM 384 MB
FlashROM 512 MB
Paměťový slot microSD (s podporou SD 2.0)
Sítě Quadband GSM, UMTS 850/2100 nebo 900/2100 MHz
Data GPRS, EDGE, HSPA
Displej - rozlišení kapacitní, 240 x 320 pix
Displej - úhlopříčka 3,2" (81 mm)
Satelitní navigace A-GPS
Wi-fi 802.11 b/g
Bluetooth verze 2.0, EDR, A2DP
Digitální fotoaparát 5.0 MPix
FM rádio ano
Další 3.5 mm jack, microUSB, akcelerometr, senzor přiblížení, světelný senzor, digitální kompas
Baterie 1 300 mAh (490 minut hovoru nebo 480 hodin v pohotovosti v GSM sítích)

Displej a ovládání

Displej je další komponentou, která svými parametry neoslní a zároveň přístroj jasně pasuje do nižší třídy. Není to tak ani jeho úhlopříčka; ta je se svými 81 milimetry poměrně slušná, jako spíše použité rozlišení QVGA. Wildfire je tak jediným, nebo přinejmenším jedním z mála Androidů, s takovýmto zobrazovačem. Zobrazení je docela kostrbaté a rastr obrazových bodu je snadno vidět pouhým okem.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí
Text v prohlížeči nelze číst při výchozím zobrazení, což je u modelu s alespoň HVGA rozlišením bez problému možné. Stejně tak fotky na displeji nevypadají nijak úchvatně. Použita je přitom běžná technologie TFT LCD a nikoli AMOLED resp. S-LCD jako u dražších kolegů. Ale abychom jen nekritizovali, musíme pochválit čitelnost na přímém slunci, která je v porovnání s nejlepším Windows telefonem HTC HD2 o něco lepší.

HTC WildfireHTC Wildfire

Displej je kapacitní a reaguje tedy jen na dotyk vodivého lidského těla nebo speciálně upraveného dotykového pera. Ta se však vůbec neujala. Ve vybraných aplikacích (browser, prohlížeč PDF, album) displej reaguje na více dotyků současně (multi-touch).

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

K pohybu mezi zástupci aplikací, načtenou webovou stránkou nebo dokumentem lze krom dotykových gest využít i optického joysticku s potvrzovacím středem. Reakce na pokyny jsou docela spolehlivé, trackball u Nexus One se nám ale zamlouval o něco víc.

HTC WildfireHTC Wildfire

Není překvapením, že HTC i na tento model naroubovalo oblíbenou nadstavbu Sense. Právě ta HTC telefony z pohledu uživatele dosti významně odlišuje od konkurence. Kromě základní pohotovostní obrazovky, je k dispozici šestice dalších, které můžete dle libosti zaplnit zkratkami aplikací, odkazy nebo widgety, kterých jsou v Marketu k mání tisíce.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Přehled tak můžete mít nejen o aktuálním počasí ve vybraných lokalitách nebo o aktivitách svých přátel na Facebooku či Twitteru.

Telefonování, SMS, MMS a emaily

Součástí samotného Sense je i několik dalších důležitých aplikací, komunikační nevyjímaje. Prostředí k telefonování je tedy také oproti holému systému poupraveno.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Během testování jsme při telefonátech nezaznamenali žádný problém. Příchozí zvuk byl čistý a ani protistrana si na modulaci neztěžovala. Použit je všestranný modul s podporou čtyř GSM a dvou frekvencí UMTS s podporou rychlých datových přenosů HSPA.

HTC WildfireHTC Wildfire

Použitá verze Androidu již podporuje synchronizaci s účty na MS Exchange serverech, jejíž absence byla zpočátku historie platformy zejména pro firemní klientelu velkým nedostatkem.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Při psaní libovolného textu jste odkázání výhradně na virtuální klávesnici, která zejména při landscape režimu nabízí dostatek prostoru pro jednotlivá tlačítka. Problémem je spíš odezva systému, píšete-li svižně, telefon vám leckdy nebude stačit. Přesto je díky většímu displeji psaní snazší než třeba u modelu Tattoo s 2,8" zobrazovačem. Také aplikace ke správě textové korespondence a MMS je upravena z pera HTC. Česká T9 funguje spolu s našeptávačem skvěle, pozor ale na zkracování SMS při psaní s diakritikou.

Konektivita

Možnosti konektivity chytrých telefonů jsou již nějakou dobu velmi podobné ne-li stejné. Wildfire tak ve svém těle ukrývá wi-fi modul i Bluetooth.

Právě s wi-fi jsme během testu měli občas problém, jelikož se telefon opakovaně odmítal připojit k zabezpečené síti i po zadání správného hesla. Problém nakonec vyřešilo až uvedení telefonu do továrního nastavení, tedy provedení hard resetu. Následně se již zařízení připojit nezdráhalo, ovšem ukázalo se, že Wildfire měl při stejné vzdálenosti od AP o něco horší signál než třeba HTC HD2 nebo iPhone.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Bluetooth již v základu umožňuje zasílat a přijímat soubory, a tak není nutné dodatečně nahrávat aplikaci Bluetooth File Transfer z Marketu. Přítomna je také utilita k posílání kontaktů mezi telefony právě skrze Bluetooth.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí


K rychlému připojení k internetu lze krom wi-fi využít i UMTS modulu. Pokrytí signálem je sice na území Česka stále lepší, ovšem ve srovnání se západními zeměmi a třeba i Slovenskem je to stále k pláči.

Multimédia, GPS a výdrž

K přehrávání hudby nabízí Wildfire v základu stejnojmennou aplikaci, která se i na menším displeji dobře obsluhuje prstem a nabízí všechny základní funkce. Komu nebudou stačit, může z Androidu stáhnout alternativy, např. Cubed, Astro Media Player nebo MixZing.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí


Horší je to s přehrávání videa, tedy především oblíbeného kontejneru DivX, se kterým si na rozdíl od konkurenčních Samsungů neporadí. Náplast na tuto nectnost opět skýtá nabídka Marketu, doporučit můžeme třeba yxPlayer nebo Rock player.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Telefon si ale z neoptimalizovanými soubory neporadí a pro uspokojivou rychlost přehrávání je třeba filmy konvertovat.

HTC WildfireHTC Wildfire

Fotoaparát papírově patří mezi lehký nadprůměr, kam jej pasuje použitý CMOS čip s 5 miliony světlocitlivých buněk. Kresba a barevné podání zachycených momentek ovšem není kdovíjak dobrá a kvalitativně tak přístroj předvádí podprůměrné výkony. To ostatně můžete posoudit na přiložených ukázkách. Zachycené snímky můžete obratem sdílet přes Bluetooth, Facebook, Flickr nebo poslat coby přílohu k emailu.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Častokrát se bohužel stávalo, že fotoaparát nezaostřil a do paměti se tak ukládaly dosti rozmazané snímky.Wildfire umí také nahrávat videa, maximem jsou přitom nahrávky v rozlišení CIF se zvukem, jejichž délku omezuje jen volná paměť na kartě. Výhodou je přítomnost LED, kterou oceníte nejen při focení, ale také k přisvícení třeba na klíčovou dírku při návratů domů po divoké párty.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí

Nectností systému Google Android byla zpočátku neexistence adekvátního softwaru k turn-by-turn navigaci. To už dnes neplatí a k dispozici je řada kvalitních programů. Nám se opět osvědčil Sygic, který nás vždy bez problému dovedl k vytyčenému cíli. Výhradu tak máme pouze k celkově slabšímu hardwaru, který o sobě při navigaci občas dá vědět.

Parametry foťáku:

 • CMOS 5.0 Mpix
 • Ohnisková vzdálenost: pevná
 • Autofocus: ano
 • Digitální zoom: ano
 • Rozlišení: 2 048 x 1536, 2048 x 1536, 1280 x 960, 640 x 480
 • Formát: JPG
 • Rozlišení videa: 352 x288, 320 x240, 176x 144
 • Formát: H.263, MPEG4
 • Délka záznamu: omezena pamětí karty
 • Zvuk v záznamu: volitelně
 • Digitální zoom: až 3,0 x
 • Režim: foto, video, fotokontakt
 • Kvalita: vysoká, jemná, normální
 • Samospoušť: 2 s, 10 s, vypnuto
 • Ostření:průměr, střed, bod
 • Vyvážení bílé: auto, žárovka, zářivka, denní světlo, oblačno
  ISO: 100, 200, 300, 400
 • Vypálení času na snímek: volitelně
 • Souřadnice snímku: volitelně
 • Náhled snímku po zachycení: bez kontroly, 5 s, 10 s, bez omezení
 • Efekt kresby: normální, stupně šedi, negativ, sépie, solarizace, pasterizace, akvamarínová
 • Dávka (burst mód): ne
 • Zvuk závěrky: volitelně
 • Jas, ostrost, sytost: - 3 až 3
 • Ostření: na střed, průměr, bod
 • Úložiště: microSD karta

Ukázkové snímky:

HTC Wildfire - ukázkový snímek pořízený fotoaparátem HTC Wildfire - ukázkový snímek pořízený fotoaparátem HTC Wildfire - ukázkový snímek pořízený fotoaparátem HTC Wildfire - ukázkový snímek pořízený fotoaparátem

Z nadílky bonusových aplikací (např. diktafon, Světlo LED, Přenést data - přes BT přenášet kontatky z jiného telefonu, Quick Office, GTalk, YouTube klient, Footprints) si zmínku zasluhuje utilita s názvem Sdílení aplikací. Po jejím spuštění jednoduše ze seznamu nainstalovaných aplikací vyberete tu, kterou chcete známému doporučit a pak už jen zvolíte některý z komunikačních kanálů, kterým bude adresátovi doporučení doručeno. Doprovodný text se přitom přidá automaticky, nemusíte tak zdlouhavě nic vypisovat. Součásti zprávy je odkaz na Android Market.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí


Energetická výdrž každého telefonu, ty chytré nevyjímaje, značnou měrou závisí na způsobu použití. Bude-li Wildfire jen prostředkem k telefonování a zasílání SMS, klidně se dostanete na tři dny provozu a teprve pak začne přístroj po zásuvce a nabíječce zoufat.

HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí HTC Wildfire - uživatelské prostředí


Ale ruku na srdce, jaké procento uživatelů smartphonů v době boomu internetu v mobilu s integrací Facebooku a Twitteru a snadného sdílení všeho se všemi své zařízení takto střídmě využívá? Jen zlomek. Při občasném surfování a stahování emailů a několika hovory se dostanete na něco málo více než den provozu a je tak jistější nabíjet každý den.

Závěr

HTC Wildfire je vzhledem ke konečně ceně kolem šesti tisíc zajímavou volbou pro ty, kteří se chystají objevovat svět systému Google Android poprvé. Nabízí totiž vše potřebné, byť je výbava v každém ohledu trochu kompromisem. Displej tak není největší a nejjemnější a pomyslné uvnitř tikající srdce nebije taktem 1 GHz. Wildfire tak není vhodný k přehrávání filmů nebo hraní náročných her. Je to přístroj pro každodenní použití, stahování emailů a brouzdání po webu. Díky prostředí Sense se navíc pohodlně ovládá, a vše je rychle a přehledně k dispozici.

Po softwarové stránce můžeme vytknout nevyladěný fotoaparát, který často neostřil, nestabilní byl také kancelářský balík QuickOffice k prohlížení dokumentů. Často padal a mnohé dokumenty, které jiná zařízení bez problému přečetly, nezobrazil.

Za podobné peníze, kolik stojí novinka od HTC, lze zakoupit třeba Samsung Galaxy i7500 s podobnými parametry a lepším displejem a osmi gigabajty vnitřní paměti navíc. V úvahu připadá i model Galaxy Spica i5700, který ale oproti i7500 postrádá právě velkou vnitřní paměť, má horší fotoaparát a je malinko zavalitější.

Velkou nevýhodou zmíněných Samsungů je neochota výrobce uvolňovat oficiální aktualizace; starší i7500 se stále nedočkal upgradu na verzi 2.0 Eclair. To Wildfire se omlazení na verzi 2.2 FroYo dočká téměř jistě a nebude to tak dlouho trvat.

Proč koupit?

 • velmi dobré dílenské zpracování
 • Google Android 2.1 s HTC Sense
 • pravděpodobně se dočká verze 2.2 FroYo
 • multitouch ve vybraných aplikacích
 • kompaktní zařízení
 • poměrně velký displej
 • nízká pořizovací cena
 • optický joystick coby navigační prvek

Proč nekoupit?

 • displej má vzhledem k úhlopříčce nízké rozlišení
 • tlačítka pod displejem jsou dotyková
 • za podobnou cenu lze pořídit lépe vybavené Androidy (starší typy)
 • horší fotoaparát, který často neostřil
 • Qualcomm MSM7225 není právě etalonem svižnosti

Kdy?

v prodeji

Za kolik?

cca 6 000 Kč

 • Nejčtenější

Doufáme, že tuto pecku Xiaomi přiveze. Nadupané Poco má být hodně levné

Novinka s označením Poco M2 Pro od Xiaomi vypadá hodně slibně. Zatím ji sice výrobce prodává jen v Indii, ale pokud by...

Konec dobrodružné nejistoty. Aplikace s počasím je dobrý sluha, ale zlý pán

Premium Jak už nikdy nezmoknout? Stáhněte si do mobilu meteorologickou aplikaci Aladin a získejte tak velmi slušnou šanci...

Z nuly na sto za sedmnáct minut. Příští rok se bude nabíjet bleskově

Už letos sledujeme změny k lepšímu, co se kapacit baterií i rychlosti nabíjení týče. Příští rok nás však čekají další...

Jednou vyprodaný, podruhé vyprodaný. Zajíce v pytli můžete koupit teď

Pokud vám nevadí nákupy naslepo, tak ve středu 15. července bude poslední možnost koupit v předprodeji chystaný...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Americká mládež propadne v pláč. Chtějí jí zakázat klíčovou aplikaci

Začátkem července Indie zakázala řadu čínských aplikací, „bezpečnostním“ sítem neprošel ani celosvětový fenomén TikTok....

Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

 • Další z rubriky

Byl by to ideální kompaktní smartphone, jenže nemůže být. Test Huaweie P40

Pro spoustu uživatelů, kteří touží po nadupaném, ale příjemně kompaktním smartphonu, by byl Huawei P40 ideální volbou....

Motorola všem vypálila rybník. Má první 5G mobil pod 10 000 Kč a je výborný

Tradiční značka Motorola představila svůj první smartphone s podporou 5G, který spadá do střední třídy. Konkrétně jej...

Doufáme, že tuto pecku Xiaomi přiveze. Nadupané Poco má být hodně levné

Novinka s označením Poco M2 Pro od Xiaomi vypadá hodně slibně. Zatím ji sice výrobce prodává jen v Indii, ale pokud by...

V mžiku se vyprodal. Přitom kupující ani neví, co si objednali

Firma OnePlus láká zájemce na nový model s označením Nord. Ačkoliv jej ještě ani nepředstavili a o jeho vzhledu a...

Nejjasnější kometa za třináct let. Na obloze ji uvidíte i bez dalekohledu

Oficiálně se jmenuje C/2020 F3, ale má také civilnější pojmenování Neowise. Po dlouhé době je to tak jasná kometa, že...

Depp a Heardová u soudu perou špinavé prádlo. Kromě drog došlo i na výkaly

Johnny Depp popřel, že by během pobytu na svém soukromém ostrově na Bahamách zaútočil na exmanželku Amber Heardovou....

Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

Úspěšný šéf Škody po pěti letech náhle končí, prohrál boj o moc

Mladoboleslavská Škoda Auto oznámila, že Bernhard Maier po téměř pěti letech v čele společnosti opustí k 31. červenci...

Zemřela herečka Kelly Prestonová, manželka Johna Travolty

Americká herečka Kelly Prestonová zemřela v 57 letech na rakovinu prsu. Manželka herce Johna Travolty, který její smrt...