Koncern také napadl tvrzení norské firmy Web2Wap, že o případ se nezajímal a podle neoficiálních zdrojů blízkých společnosti norská firma pustila celý případ s virem do médií dříve, než upozornila firmu Nokia. Pracovníci firmy Nokia také tvrdí, že Web2Wap dosud nebyl schopen v praxi demonstrovat virus a skupina specialistů, kterou firma vyslala do Norska na zkoumání viru je tak zatím téměř bez práce.
Tím ale také případ viru Frozeno nabývá poněkud jiných dimenzí, a to uměle nafouknuté bubliny. Asi nebude zcela od věci myšlenka, zda norská firma Web2Wap šikovně nevyužila drobné chybky na některém z mobilních telefonů Nokia ke svému vlastními zviditelnění - chyba se totiž podle všecho týkala jen starších výrobních šarží řady 6110/6150, ostatní telefony jsou jí nestiženy.
Nebezpečí virové nákazy na mobilních telefonech tedy zatím stále nehrozí - je to dáno především tím, že operační systémy mobilních telefonů jsou zatím stále vlastně jednoúčelovými programy, u nichž velká rekonfigurace natož s destruktivními účinky bez vědomí majitele není možná. S nástupem telefonů založených na systémech EPOC, PalmOS nebo používajících Javu se ale vše může změnit a to zejména v případě, když tyto telefony budou moci spouštět dohrané programy a budou moci jejich části přijímat přes GPRS, nebo dokonce možná i přes SMS.