Mobil s Twist kartou Paegas SIM Toolkit už za 4.499 Kč

aktualizováno 
Už za 4.499 Kč včetně DPH si mohou zájemci od 15. dubna 1999 pořídit sadu Paegas Twist s mobilním telefonem Motorola d520 se SIM kartou podporující standard SIM Toolkit a 400korunovým počátečním kreditem.

  • Sada Paegas Twist s telefonem Motorola d520 a s kartou Paegas SIM Toolkit
  • Náklady na pořízení a první i další léta provozu nižší než u pevného telefonu
  • Nízké ceny hovorného a až 100korunový bonus při koupi dobíjecích kupónů

Už za 4.499 Kč včetně DPH si mohou zájemci od 15. dubna 1999 pořídit sadu Paegas Twist s mobilním telefonem Motorola d520 se SIM kartou podporující standard SIM Toolkit a 400korunovým počátečním kreditem, který lze beze zbytku provolat. "Investice pro vstup mezi uživatele služeb Paegas jsou na velmi nízké úrovni, když po odečtení základního kreditu 400 Kč sada s telefonem a službami Paegas Twist na jeden rok vyjde jen na 4.099 Kč, což je pouze o několik set korun více než cena zavedení pevného telefonu, které přijde na 3.500 Kč, k čemuž je nutné přičíst cenu telefonního přístroje. A přitom uživatel služeb Paegas Twist není nucen platit žádné měsíční poplatky," uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová.

"Předplacené služby se také staly hlavním tahounem prodeje mobilních telefonů v prvním čtvrtletí letošního roku a my můžeme oznámit, že dva ze tří nových zákazníků dali přednost síti GSM Paegas před analogovou i digitální sítí konkurence," dodala ještě Tereza Kakosová a pokračovala: "za pouhé tři měsíce tak penetrace mobilních telefonů v ČR hlavně díky síti Paegas poskočila o více než jedno procento."

Snížení ceny sady Paegas Twist o 500 Kč následuje krátce po dubnovém prodloužení platnosti kupónů Paegas Twist ze šesti na 12 měsíců. Předplacená služba společnosti RadioMobil se navíc může pochlubit vůbec nejnižšími cenami za minutu hovoru mezi obdobnými službami v ČR, a to ještě mohou zákazníci ušetřit při koupi kupónů vyšších hodnot. Pokud si totiž zákazník namísto nejlacinějšího kupónu v hodnotě 400 Kč koupí kupón za 750 Kč, automaticky získá 50korunový bonus navíc a v případě kupónu za 1900 Kč dokonce 100korunový bonus. Jinými slovy to znamená, že se ceny hovorů s bonusem snižují o dalších více než pět procent.

V nabídce vedle sady s mobilním telefonem Motorola d520 nadále zůstávají i sady s dalšími typy telefonů: s přístrojem Alcatel One Touch Club za 5.999 Kč, s miniaturním duálním telefonem Siemens C25 na 7.499 Kč a s přístrojem Nokia 5110 na 8.999 Kč.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem sítě GSM s názvem Paegas. Největším akcionářem společnosti jsou s 51% České Radiokomunikace a.s. a mezinárodní konsorcium CMobil, které je vlastníkem 49% akcií. CMobil přitom tvoří: největší světový operátor mobilních komunikací T-Mobil, italský operátor TIM, dále PVT, TMP a SKS. Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 96 % české populace. Mobilní telefon GSM Paegas si zákazníci mohou k dnešnímu dni vzít do 65 zemí celého světa a využívat služeb roamingu u 121 operátorů. Služeb sítě GSM Paegas využívalo na konci března 1999 více než 450 tisíc zákazníků.

V Praze dne 14. dubna 1999
Tereza Kakosová
tel.: 0603 620 130
fax: 0603 620 106

Autor:
 

Nejčtenější

iPhony s Androidem. Googlu se začíná se smartphony dařit

Google Pixel 3

Google v loňském roce představil třetí generaci svých vlastních smartphonů Pixel. Prodeje starších řad byly slabé, nyní...

Huawei neuhlídal špičkový P30 dlouho před premiérou. Takto bude vypadat

Huawei P30 Pro v pouzdře Spigen

Málokterý výrobce dokáže uhlídat své modely, než je sám oficiálně představí. Samsung S10 známe už dlouho a nyní se...

Nejkratší dobu prodávaný přelomový iPhone se vrací do nabídky

iPhone X

Svého času rekordně drahý smartphone zmizel z prodeje pouhý rok od uvedení. Řeč je o iPhonu X, který se z nabídky Applu...

Radíme počkat, ve slevě to bude hit. Recenze Honoru 10 Lite

Honor 10 Lite

O telefony střední třídy není u Honoru nouze a nejčerstvější přírůstek do portfolia ukazuje, že teď je čas na velmi...

Fotka prozradila, že Samsung půjde u S10+ proti proudu

Uniklé rendery samsungů S10, S10+ a S10e

Sluchátkový konektor jack 3,5 milimetru se z nových smartphonů pomalu vytrácí. Ale Samsung si je vědom, že tato výbava...

Další z rubriky

Apple vyplatí teenagerovi odměnu za nalezení „štěnice“ v iPhonech

iPhone XR

Zásadní chybu v aplikaci FaceTime, která umožňovala odposlouchávat ostatní majitele iPhonů, objevil původně náhodou...

Obviňují nás z něčeho, co jsme neudělali, řekl šéf Huawei ČR

Ředitel společnosti Huawei pro ČR a SR Radoslaw Kedzia v diskusním pořadu...

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost loni varoval před používáním technologií čínských značek, Huawei...

Celníci zabavili tisíce padělků Applu včetně desítek falešných iPhonů

Čeští celníci zabavili více než 4,5 tisíce padělaných výrobků značky Apple.

Při kontrolách v pěti krajích zabavili čeští celníci počátkem tohoto týdne více než 4 500 padělaných výrobků značky...

Najdete na iDNES.cz