Mobil.cz má největší databázi mobilů v ČR

aktualizováno 
Inovovali jsme a doplnili naši databázi mobilních telefonů. Můžeme vám tak nabídnout pokročilé vyhledávání a srovnání mobilů z největší české databáze mobilních telefonů.

Redakce Mobil.cz aktualizovala databázi mobilních telefonů a inovovala vyhledávání. Na adrese www.mobil.cz/telefony/ tak můžete hledat mobilní telefon na základě zadaných kritérií, nebo srovnat až šest mobilních telefonů vybraných ze seznamu.

Databáze mobilů je největší veřejně přístupnou databází mobilních telefonů na českých internetových stránkách. Obsahuje 223 mobilních telefonů. V konkurenčních databázích magazínu Mobilmag je 151 mobilů a na MobilManii najdete 124 mobilů (údaje k 7. 7.). Z mobilních operátorů nabízí největší databázi T-Mobile s 158 záznamy. Eurotel a Oskar mají v databázích méně než sto modelů mobilních telefonů. 

V naší databázi v současnosti můžete hledat mezi novými i několik let starými mobily. Najdete vedle sebe kromě současných mobilů i ty, které se již neprodávají, nebo které se teprve prodávat začnou. Informace do databáze doplňujeme ihned, jakmile je považujeme za důvěryhodné. Stoprocentně se na ně můžete spolehnout při vydání recenze, kdy je fyzicky ověřujeme. V databázi rozlišujeme i mezi původními a inovovanými verzemi mobilů (např. Siemens S45 a S45i), takže se vždy můžete spolehnout na aktuálnost informací.

Databáze má dvě základní funkce. Můžete vedle sebe srovnat až šest mobilních telefonů vedle sebe. Pro větší přehlednost si můžete vybrat mezi dvěma zobrazeními. Jednodušším, jen se základními informacemi, nebo kompletním zobrazením všech detailů o mobilu. Pokud ještě nevíte, které mobily chcete porovnat, můžete si nechat vyhledat dostupné modely odpovídající vaším požadavkům. I ty si poté můžete přehledně porovnat.

Věříme, že naše databáze vám poslouží a že s ní budete spokojení. Pokud máte jakékoliv připomínky nebo náměty, k fungování databáze i k obsahu, neváhejte nám poslat e-mail.

Autor:

Nejčtenější

Neomezená data T-Mobilu mají nakonec jeden háček. Je v roamingu

T-Mobile omezuje přes léto rychlost dat v roamingu

Na sociálních sítích se někteří uživatelé T-Mobilu podivovali nad tím, že jim v roamingu neomezená data běží pomaleji...

Neomezená data pobláznila Čechy. Vysoký zájem ochromil web operátora

T-Mobile akce na léto, neomezená data

Od čtvrtka dává T-Mobile na léto neomezená mobilní data. Čerpat je lze nejen s tarify, které obsahují mobilní data, ale...

Ředitel O2: Chystáme nové tarify a 5G může zcela změnit mobilní trh

Novým generálním ředitelem O2 je Jindřich Fremuth

Generální ředitel operátora O2 Jindřich Fremuth v rozhovoru pro Mobil.iDNES.cz potvrzuje přípravu nových tarifů a...

Bez těchto aplikací na dovolenou nejezděte. Můžou ji zachránit

Ilustrační snímek

Chytrý telefon je naším společníkem i v době letních dovolených. Nemusí přitom sloužit pouze ke spojení s rodinou a...

KOMENTÁŘ: Konečně máme neomezená data, radujme se. Anebo raději ne?

ilustrační snímek

Polovina června 2019 posunula Česko mezi moderní mobilní země. Tak by optimista mohl reagovat na první neomezené...

Další z rubriky

Datová spotřeba v mobilech bude více než šestinásobná, odhaduje Ericsson

Ilustrační snímek

Průměrný uživatel smartphonu v západní Evropě a Severní Americe do pěti let spotřebuje měsíčně 50 GB dat. Podle studie...

Odmítli odeslat mobil do USA. Byl to totiž Huawei

Huawei P30

Měla to být jen rutinní zásilka z britské redakce serveru PCMag do jeho americké odnože. V balíku se však skrýval model...

Vyrobili největší smartphonový propadák, ale stejně to zkusí znovu

Essential Phone se už nevyrábí, firma končí s jeho prodejem.

Měl to být ambiciózní model, který obrátí trh s androidy naruby, ale nakonec se z Essentialu PH-1 vyklubal jeden z...

Najdete na iDNES.cz