ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

K čemu jsou vlastně chytré hodinky? Záleží, kolik na ně máte

Celý článek jen pro členy

Chcete číst prémiové texty bez omezení?

Předplatit
Svět chytrých hodinek je čím dál populárnější, ale také je čím dál složitější se v jednotlivých kategoriích vyznat. Poradíme, jak správně nastavit svá očekávání podle cenových kategorií a co by takové hodinky mohly umět.

Chytré hodinky si dnes může pořídit už prakticky každý. Jednoduchý náramek na zápěstí koupíte klidně už za pár stovek a přitom už dávno i ty opravdu levné modely umějí daleko více než jen ukazovat čas a měřit počet kroků za den. Stejně jako u spousty jiné elektroniky však i zde platí pravidlo, že čím více si připlatíte, tím se dostanete k unikátnějším funkcím i zajímavým designům.

Důležité je však také svůj výběr nepřekombinovat a nehnat se mermomocí za každou funkcí navíc. Za slušné chytré hodinky dnes stačí dát i pár tisíc korun a v podstatě vás ani nemusí moc mrzet, že přijdete o těch pár věcí navíc v kategorii dvakrát nebo i třikrát dražších modelů. V podstatě se takto dá i rozlišit celková nabídka na trhu, a to na velice dostupné modely, dále onu zlatou střední cestu a nakonec na ony prémiové hodinky. Pojďme se na tyto kategorie podívat trochu podrobněji.

Dočtěte tento exkluzivní článek s předplatným iDNES Premium

Měsíční

89
Předplatit
Můžete kdykoliv zrušit

Roční

890
Předplatit
Ušetříte 178 Kč oproti měsíčnímu předplatnému

Dvouleté

1 690
Předplatit
Ušetříte 446 Kč oproti měsíčnímu předplatnému

Připojte se ještě dnes a získejte:

  • Neomezený přístup k obsahu iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz
  • Více než 50 000 prémiových článků od renomovaných autorů
  • Přístup k našim novinám a časopisům online a zdarma ve čtečce
Více o iDNES Premium
Máte už předplatné? Přihlásit se