Matura Jan: Online #6400

Neomezené chatování po celém světě za 375 korun ročně. To pro náruživé cestovatele nemusí být špatná nabídka. Aktivace stojí stejně, dál se už nic platit nemusí. Respektive dá se připlácet za další data a služby, ale nutné to není. Kartafunguje po celém světě. Používat lze většinu běžných mobilních chatovacích služeb. | foto: Jan Matura, Mobil.iDNES.cz

Za 375 korun ročně můžete z mobilu chatovat po celém světě. Neomezeně

  • 8
Letošní veletrh CES přináší mnoho nových smartphonů. Novinky představil Samsung, Honor, Xiaomi, Asus, TCL, LG a mnoho dalších výrobců. K vidění je tradičně i bohatá nabídka mobilního příslušenství. Vše najdete v našem on-line zpravodajství.

Tradiční veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas se letos koná hned na začátku roku. A je pořádně nabitý, zvýšil se totiž počet vystavovatelů a očekává se celá řada novinek.

Organizátoři proto přidali jeden den navíc pro tiskové konference. Desítky dalších se konají v průběhu samotného veletrhu. Vystavovatelé nejsou jen na lasvegaském výstavišti, ale i na dalších místech mimo něj.

Představení novinek začíná 3. ledna a veletrh pak pokračuje do 8. ledna. Vše podstatné z mobilního světa vám přinášíme v on-line reportáži. Další novinky pak také přímo na místě sledují kolegové z Technetu. Nezapomeňte proto sledovat i tento web.

Mobilní novinky on-line z Las Vegas

8:05
Vážení čtenáři, vše podstatné z veletrhu CES jsme vám v našem on-linu již představili. Některým věcem se budeme věnovat podrobně v článcích, jiné jsme vám již představili.Děkujeme za pozornost a budeme se těšit u dalšího on-line zpravodajství z veletrhu MWC v Barceloně, který se koná koncem února.
8.1.2017
18:53
  • Matura Jan: Online #6400

    Ostatně virtuální realita dostala na CESU velký prostor. Ať přímo, nebo v kombinaci s rozšířenou realitou zabraly stánky výrobců rekordně velkou plochu. Problém je, že celý segment je teprve na začátku a není moc jasné, kam a jak se virtuálnírealita posune. A to jak ta počítačová tak ta mobilní. Zájem návštěvníků veletrhu byl ale extrémní.| foto: Jan Matura, Mobil.iDNES.cz