Vodafone má 10GB tarif za 538 korun pro osoby se speciálními potřebami

  15:30aktualizováno  15:30
Vodafone připravil dva speciální mobilní a jeden internetový tarif pro osoby se speciálními potřebami. Tarify jsou levnější než běžná nabídka, například ten s 10 GB dat vyjde zhruba na polovinu běžné ceny.

Vodafone připravil speciální tarify pro občany se speciálními potřebami. | foto: Vodafone

Speciální tarify pro osoby se speciálními potřebami mohou využít zákazníci, kteří jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P, či osoby závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II., III. a IV. Nabídka je k dispozici zde a lze ji kombinovat s vánoční akcí operátora, který rozdává denní balíčky internetu na celý příští rok.

Speciální mobilní tarify představil Vodafone dva. Jmenují se Start 500 minut a Red Naplno 10 GB. Vycházejí z běžných tarifů operátora a vlastně se i stejně jmenují. Ten první se však od originálu trochu odlišuje. Druhý tarif je stejný, ale pro osoby se speciálními potřebami je výrazně levnější. 

Levnější tarif Start 500 minut má ve speciální nabídce 500 minut volání kamkoliv po České republice, neomezené SMS a 500 MB dat. Jejich porci si majitel může každý měsíc zdvojnásobit v aplikaci Můj Vodafone. Speciální tarif Start 500 minut vyjde na 339 korun měsíčně, originál se stejným jménem stojí 477 korun měsíčně. Ale trochu se liší, volné SMS nemá vůbec, a naopak má 1,5 GB dat + 500 MB dárkových v aplikaci Můj Vodafone. 

Vítají pocestné a hledají neznámou lásku. Kdo má nejlepší vánoční reklamu?

Kouzelné chvíle po celý rok: Zpěvačka

Druhý speciální tarif se jmenuje Red Naplno 10 GB. Za 538 korun měsíčně obsahuje 10 GB dat + 2 GB jako dárek v aplikaci, neomezené volání a SMS a 1 000 minut na volání do zahraničí (vybrané země). Standardní tarif stejného jména obsahuje úplně stejné služby, ale vyjde na 1 077 korun. Sleva je tedy v tomto případě výrazných 50 procent.

Třetí akční nabídkou pro osoby se speciálními potřebami je internetový tarif Připojení bez kabelu naplno za 249 korun měsíčně. Tarif obsahuje datový limit 60 GB dat na domácí LTE internet, které lze sdílet na více zařízeních. Je to v podstatě náhrada pevného připojení s výhodou, že je ho možné používat kdekoliv. Přenosové rychlosti jsou výrazně omezené, download na 8 Mbit/s, upload na 4 Mbit/s. Standardní cena tohoto tarifu je 449 korun.

Pro osoby upoutané na vozík vytvořil Vodafone spolu se svou Nadací Vodafone a s Českou asociací paraplegiků mobilní a webovou aplikaci Vozejkmap, která informuje o bezbariérovém přístupu v různých objektech po celé České republice. V letošním roce Vodafone aplikaci vylepšil.

Autor:
 

Nejčtenější

Samsung vyklízí sklady. Před příchodem novinky výrazně zlevnil top modely

Akce

Za měsíc Samsung představí nové top modely S10, tudíž potřebuje doprodat loňské stroje. Proto na ně připravil velké...

Ikonická Motorola RAZR se vrátí. Žiletka překvapí konstrukcí a cenou

Koncept Motorola RAZR V4

Motorola RAZR je jedním z nejprodávanějších mobilů všech dob. V nové podobě to ovšem těžko bude prodejní trhák. Bude...

Impozantní Samsung S10+. Bude to v podstatě jen obří displej

Samsung Galaxy S10+

Představení nových samsungů nové řady Galaxy S10 proběhne zanedlouho. Nyní si můžeme prohlédnout vrchol nabídky celé...

ČTÚ si žádá blokování dat. Zákazníci budou po vyčerpání limitu na suchu

Ilustrační snímek

Již od února nebudou moci zákazníci virtuálního operátora Sazkamobil využívat po vyčerpání základního datového objemu...

Za nejdražší Samsung S10 pořídíme dva nejlevnější a ještě zbude

Možné podoby různých verzí Samsungu Galaxy S10

Samsung nastaví s novou řadou Galaxy S10 promyšlenu strategii. Nový model nabídne v několika verzích, aby si ho mohlo...

Další z rubriky

Snadný nástup 5G v Česku je v ohrožení. Kvůli varování před Huaweiem

Značka Huawei na veletrhu Consumer Electronics Show v Šanghaji

Varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) před bezpečnostní hrozbou v souvislosti s...

O2 zlevnilo pevný internet. Ale jen dočasně

Ilustrační snímek

Operátor O2 do nového roku vstupuje s akčními cenami pevného internetového připojení. Tři vyšší tarify lze pořídit o...

ČTÚ si žádá blokování dat. Zákazníci budou po vyčerpání limitu na suchu

Ilustrační snímek

Již od února nebudou moci zákazníci virtuálního operátora Sazkamobil využívat po vyčerpání základního datového objemu...

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na iDNES.cz