Vodafone představil vánoční nabídku, nejvíce získají nejvěrnější zákazníci

  13:54aktualizováno  13:54
Operátor Vodafone dnes představil vánoční nabídku pro nové i stávající zákazníky. Všichni od 1. listopadu dostanou ke svému paušálu či dobitému kreditu dvacet procent zdarma navíc pro volání a posílání SMS do všech národních sítí.

Logo Vodafone

Největší nadílku si odnesou nejvěrnější zákazníci. Dvacetiprocentní bonus totiž budou moci využívat tolik měsíců, kolik započatých let s Vodafonem jsou.

Kdo si tedy pořídil SIM kartu již za příchodu Oskara, bude si užívat bonusu celých 8 měsíců. Uživatelů, kteří dosáhnou na bonus v délce 5 až 8 měsíců, je dle operátora téměř milion.

Noví zákazníci pro letošní rok velkou prioritu nedostali, stejný dárek mohou čerpat pouhý 1 měsíc. Nebídka není vázana na podpis smlouvy či jiných úvazků.

„Zákazníkům nadělujeme více volání a SMS. Právě tyto služby jsou pro zákazníky nejdůležitější a nejvíc je používají,“ říká David Duroň z Vodafonu.

Bez aktivace nedostanete nic

Speciální nabídku si musí zákazníci aktivovat sami a to kdykoli od 1.listopadu 2007 do 31.ledna 2008. Využít k tomu mohou internetovou i hlasovou samoobsluhu, nebo se lze obrátit přímo na zákaznickou linku operátora.

Narozdíl od loňské nabídky víkendových SMS zdarma, kterou nebylo nutné nijak aktivovat, nechává letos operátor klíčový krok k získání bonusu na zákaznících. Pokud si jej neaktivují, o svůj dárek přijdou.

Věrní zákazníci jsou důležitější

Vodafone se již loni jako první z operátorů zaměřil kromě nových i na stávající zákazníky a slíbil, že právě stávající zákazníci budou pro Vodafone ti nejdůležitější. Tímto způsobem však nepřímo láka i zákazníky nové, kteří mohou nabýt dojmu, že u Vodafonu získají více.

„Letos nasazujeme laťku ještě výš a zákazníkům, kteří už jsou s námi déle, chceme dát víc. Na nové zákazníky myslíme také, ti začnou mít výhody ode dne, kdy k nám přijdou,“ dodává Duroň.

Dárku se dočkají i firemní zákazníci

Svého dárku se dočkají i firemní zákazníci. Ti dostanou od Vodafonu díky službě VPN firma neomezeně více bezplatného volání a SMS se službou VPN v rámci své  firmy, dále možnost pořídit si telefon Nokia 6300 k tarifu Nabito 700 a vyšším za sedm korun a navíc ještě poukázku na slevu 20 až 35 procent na nákup až pěti kusů notebooků Dell, kterou bude možné uplatnit do 29. února 2008.

Další dárky - soutěž o miliony a slevové kupony

Vodafone připravil také vánoční soutěž, ve které mohou zákazníci vyhrát sedm automobilů a další ceny v celkové hodnotě 15 milionů korun.

Každý týden rozdá operátor 1 234 soutěžícím některou z cen, mezi nimiž se nachází 7 automobilů Mini Cooper, 77 notebooků Apple, 777 mobilních telefonů Nokia 6300 a 7777 bonusů na služby Vodafonu v hodnotě 500 korun.

Kromě účasti ve vánoční soutěži mají všichni zákazníci Vodafonu možnost získat 10% slevu do internetové nákupní galerie. Pro získání slevy stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru BONUS na číslo 7733. Zákazník pak obdrží obratem slevový kód.

Autor:
 

Nejčtenější

iPhony s Androidem. Googlu se začíná se smartphony dařit

Google Pixel 3

Google v loňském roce představil třetí generaci svých vlastních smartphonů Pixel. Prodeje starších řad byly slabé, nyní...

Huawei neuhlídal špičkový P30 dlouho před premiérou. Takto bude vypadat

Huawei P30 Pro v pouzdře Spigen

Málokterý výrobce dokáže uhlídat své modely, než je sám oficiálně představí. Samsung S10 známe už dlouho a nyní se...

Radíme počkat, ve slevě to bude hit. Recenze Honoru 10 Lite

Honor 10 Lite

O telefony střední třídy není u Honoru nouze a nejčerstvější přírůstek do portfolia ukazuje, že teď je čas na velmi...

Nejkratší dobu prodávaný přelomový iPhone se vrací do nabídky

iPhone X

Svého času rekordně drahý smartphone zmizel z prodeje pouhý rok od uvedení. Řeč je o iPhonu X, který se z nabídky Applu...

Fotka prozradila, že Samsung půjde u S10+ proti proudu

Uniklé rendery samsungů S10, S10+ a S10e

Sluchátkový konektor jack 3,5 milimetru se z nových smartphonů pomalu vytrácí. Ale Samsung si je vědom, že tato výbava...

Další z rubriky

ČTÚ si došlápl na Vodafone. Zákazníci mohou odejít bez sankcí

Ilustrační snímek

Operátoři musí zákazníky informovat jak o blížícím se konci úvazku, tak o možnostech jeho prodloužení. Zákazník musí s...

Kvůli špatnému počasí se na horách místy nedovoláte, hlásí operátoři

Ilustrační fotografie

Kvůli sněžení, námraze a silnému větru zaznamenávají čeští mobilní operátoři výpadky signálu. Problémy se týkají hlavně...

O pomalá data zákazníci nepřijdou. Virtuál udělal z benefitu „promoakci“

Ilustrační snímek

Zákazníci Sazkamobilu měli od 1. února přijít natrvalo o jeden z benefitů. Blokování datových přenosů po vyčerpání FUP...

Najdete na iDNES.cz