Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Mistrovství světa v mobilech - 3GSM World Congress

Největší favorit na titul Mobil roku: otestovali jsme integrovanou navigaci

Kromě 5 Mpx fotoaparátu je právě navigace jednou z nejočekávanějších věcí na Nokii N95 - nejlépe vybaveného mobilu současnosti. Proto jsme se ji rozhodli vyzkoušet samostatně. Jak uspěl největší...

23. dubna 2007

LG celé září – Shine i jako véčko a klasický mobil

LG přichystalo několik variací na svůj nový hit Shine. V budoucnu se setkáme s véčkem Shine i klasicky konstruovaným mobilem. Zájem zákazníků ale bude mířit i k LG Prada.

16. dubna 2007

Novinky s Windows Mobile na vlastní oči: obr i několik milých překvapení

Na kongresu 3GSM v Barceloně se vedle běžných telefonů představily i chytré přístroje s operačním systémem Windows Mobile. Asi největším překvapením jsou nové Toshiby a nová řada Ultimate od i-mate.

7. března 2007

Grundig překvapil supertenkým komunikátorem s Linuxem - bude i u nás?

Grundig Mobile jako další z výrobců mobilních telefonů vsadil na operační systém Linux. S tímto operačním systémem představil na kongresu 3GSM zajímavý telefon s QWERTY klávesnicí a vybavené véčko...

27. února 2007

Samsung chystá dřevěné véčko za 50 000 korun

Zcela v tichosti Samsung představil na kongresu 3GSM, který se konal v Barceloně, unikátní véčko s dřevěným krytem. Telefon bude exkluzivním zbožím, tomu bude odpovídat i jeho cena.

26. února 2007

Samsung F200 - nástupce originální rozevírací tyčinky

Samsung vystavil na kongresu 3GSM v Barceloně i nástupce originálně koncipovaného modelu X830. Stejně jako předchozí provedení, bude i novinka zaměřená na hudbu.

23. února 2007  7:17

Alcatel je nový král nejlevnějších mobilů - ochutnejte jeho novinky

Společnost T&A Mobile Phones představila na kongresu 3GSM několik nových modelů se značkou Alcatel. Jedná se převážně o modely spadající do nejnižší kategorie. Nechyběl však ani poměrně dobře...

23. února 2007

Další Samsung s voláním přes Wi-Fi

Samsung na kongresu 3GSM představil nástupce prvního modelu P200, který podporuje technologii UMA umožňující telefonování přes Wi-Fi sítě.

22. února 2007

Nové Samsungy: mohou být telefony ještě tenčí?

Ještě před nedávnem byste nevěřili, že tak tenké mobily mohou vůbec fungovat. Nejenže však fungují, ale přináší i špičkové funkce přístrojů nejvyšší třídy. Řeč je o nových modelech Samsungu, které...

21. února 2007

Nový WM komunikátor od Samsungu i pro Evropu

Minulý rok představil Samsung na veletrhu ITU Telecom World nový komunikátor i718 s operačním systémem Windows Mobile. Upozorňoval, že je určený výhradně pro Asii. Nyní představil i jeho evropskou...

20. února 2007

Zářivé LG Shine i v pořádně rychlé verzi

LG připravuje 3G verzi svého nového vysouvacího modelu Shine. Novinka nabízí stejný design i parametry jako běžné provedení.

19. února 2007

Sagem se vytahuje véčkem s televizí i elegantním low-endem

Na kongresu 3GSM Sagem představil několik nových telefonů. Nejzajímavější novinkou je véčko s překlopným displejem a přijímačem digitální televize. Nechybí ani konkurent Motoroly RAZR V3xx.

19. února 2007

Týden plný nových telefonů - novinky z Barcelony

Počet telefonů v katalogu mobilů stále roste, a tak vám přinášíme přehled všech novinek za poslední týden. Najdeme mezi nimi především několik nových modelů Nokia, včetně komunikátoru E90. Naší...

18. února 2007

Komunikátor s televizí? Proč ne, Gigabyte má hned dva

Tchajwanský výrobce Gigabyte představil na kongresu 3GSM v Barceloně dva nové komunikátory, které nabízejí možnost příjmu televize. Oproti předchozím modelům nové modely nenabízejí analogovou...

17. února 2007

Co říkáte na symbianový smartphone od LG? Nám se líbil

V říjnu loňského roku představilo LG svůj první smartphone s operačním systémem Symbian pod označením JoY. Nyní na kongresu 3GSM jej LG představilo znovu pod označením KS10.

16. února 2007

Chytré Toshiby nabídnou nový prediktivní slovník XT9

Prvními telefony, které budou používat nový prediktivní slovník XT9 budou nové Toshiby s operačním systémem Microsoft Windows Mobile.

16. února 2007

i-mate představil novou řadu stylových komunikátorů Ultimate Series

Společnost i-mate se rozhodla nabídnout vlastní řadu komunikátorů. Nová řada je navržena přímo i-matem a je vyráběna pod vlastní značkou.

15. února 2007

Žhavé novinky od Motoroly už jsou v katalogu mobilů

Na kongresu 3GSM v Barceloně představila Motorola několik nových telefonů. Vedle inovovaného stylového véčka KRZR najdeme mezi novinkami také dva smartphony s operačním systémem Microsoft a vysouvací...

14. února 2007

iPhone nenechává výrobce mobilů v klidu

První telefon od Apple přináší revoluční uživatelské prostředí a ovládání ve spojení s jedinečným designem. Výrobci mobilních telefonů i softwaru pracují na nabídce konkurenčních telefonů a služeb...

14. února 2007

Připravuje BenQ-Siemens smartphone s Windows Mobile? (doplněno)

Ačkoliv BenQ-Siemens nefiguruje mezi vystavovateli na kongresu 3GSM v Barceloně, redaktorům ze serveru Smartphone Thoughts se podařilo vyfotografovat nový smartphone s operačním systémem Microsoft.

14. února 2007

LG obvinilo Apple z kopírování

Na kongresu 3GSM obvinil ředitel vývoje mobilních telefonů LG společnost Apple z kopírování jejich modelu Prada. Předmětem obvinění se stal nový iPhone.

14. února 2007

Čtyři chytré novinky od HTC z Barcelony

HTC na kongresu 3GSM představil čtyři nové modely. Nejvíce zaujme komunikátor Advantage a to jak svoji výbavou, tak svými rozměry. Došlo i na první smartphone s vysouvací QWERTY klávesnicí.

14. února 2007

Prohlédněte si fotogalerii nových Motorol

Prohlédněte si nové Motoroly, které byly představeny na kongresu 3GSM v Barceloně. Nechybí nový vysouvací model se Symbianem, ani nový smartphone s QWERTY klávesnicí.

14. února 2007

Dva nové low-endy od Motoroly oficiálně

Vedle telefonů s bohatou výbavou představila Motorola na kongresu 3GSM i dva low-endové modely, které budou tvořit základ nabídky.

13. února 2007  18:01

Parametry nového LG Shine najdete v katalou mobilů

Na kongresu 3GSM v Barceloně představilo LG několik nových telefonů. Nechybí mezi nimi ani stylový telefon, který se může pochlubit perfektním zpracováním. Nové LG KE970 Shine se pokusí navázat na...

13. února 2007  12:54

Nový WM komunikátor od Toshiby s WVGA displejem

Toshiba v Barceloně představila dva zajímavé přístroje s operačním systémem Windows Mobile. První novinkou je jeden z nejlépe vybavených komunikátorů s displejem s rozlišením 800 x 480 obrazových...

13. února 2007

RIM představil nové tenké BlackBerry 8800 s GPS

Nové BlackBerry 8800 výrobce oficiálně představil na kongresu 3GSM v Barceloně. Novinka nabízí plnohodnotnou QWERTY klávesnici a poziční systém GPS.

13. února 2007

HP představil nový smartphone s Windows Mobile 6

Hewlett-Packard představil smartphone s novým operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.0. Telefon nabízí Wi-Fi a pracovat s ním lze po celém světě.

13. února 2007

Neonode N2 - toho se iPhone bát nemusí

Malý švédský výrobce Neonode představil na kongresu 3GSM v Barceloně svůj nový model, který navazuje na předešlý model N1. Novinka zaujme malými rozměry, funkcemi však neoplývá.

13. února 2007

Nokia 6110 Navigator: legenda se vrací rovnou s navigací

Posledním dnes představeným modelem Nokie je chytrý telefon 6110. Ten přináší podporu GPS a navigační software v základní výbavě.

12. února 2007  15:38

Parametry nových Nokií najdete v katalogu mobilů

Na kongresu 3GSM v Barceloně dnes Nokia odhalila několik nových telefonů. Nechybí zástupci pracovní řady Eseries, na své si však přijdou také zájemci o jednodušší telefon střední třídy.

12. února 2007  14:39

Nokia 3110 vrací úder! Nová verze legendárního modelu

Nokia představila klasiku pro každého, nový model střední třídy s označením 3110. Že vám to něco připomíná? Aby ne, úplně stejně se jmenoval jeden z nejslavnějších modelů Nokie, který započal její...

12. února 2007  13:09

Nokia N77 – kapesní televize a výkonný smartphone v jednom

V Barceloně Nokia představila již svůj druhý model, který je vybaven přijímačem televizního signálu ve standardu DVB-H. Telefon patří do řady N, jedná se tedy o chytrý telefon s operačním systémem...

12. února 2007  12:50

Motorola představila vysouvák se Symbian UIQ a dva WM smartphony

Motorola v Barceloně představila vedle inovovaného stylového véčka KRZR také dva smartphony s operačním systémem Microsoft a vysouvací model s operačním systémem Symbian.

12. února 2007  12:15

Samsung představil nejtenčí mobily na světě a další konkurenci pro iPhone

Samsung na kongresu 3GSM v Barceloně představil celou paletu nových modelů. Mezi novinkami jsou nejtenčí mobily na světě z řady Ultra Edition i unikátní komunikátor s bohatou výbavou.

12. února 2007  9:02

Nokia představila trojlístek chytrých telefonů z řady Eseries

Na kongresu 3GSM v Barceloně dnes Nokia odhalila tři nové produkty profesionálně zaměřené řady Eseries. Nevybavenějším přístrojem je nový komunikátor Nokia E90, který je nástupcem legendární řady...

12. února 2007,  aktualizováno  14:32