Vytvářejte PDF v palmu, vyzrajte na poznámky nebo si kopněte penaltu (PalmareFreeware)

aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. CastCE je emulátor Atari ST na PPC. Instalací programu Dynamo získáte animovaný task manager, Recal zase pomůže s kalibrací displeje.

Pokud patříte mezi fanoušky programů, za které nemusíte platit, zveme vás na další procházku z této softwarové kategorie. Na vaše kapesní počítače míří další programy ze světa PDA freeware.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení.

POCKET PC     

PocketPDF v1.0b

PocketPDF je jednoduchá utilita, která umožňuje vytvoření PDF dokumentu přímo v kapesním počítači. Stačí vybrat TXT soubor, vyplnit údaje o autoru, klíčová slova, předmět, titul, zvolit typ a velikost písma a následným stisknutím tlačítka Generate PDF dokument vytvořit.

Stahujte zde 

CastCE v1.2

Program CastCE je emulátorem počítače Atari ST. Hry fungují i na PocketPC s nižším taktem (okolo 200MHz), emulován je také zvuk, myš/joystick či klávesnice.

Stahujte zde 

Dynamo v2.0

Dynamo je animovaný task manager pro PocketPC 2003. Pro lepší představu, jak funguje, se můžete kouknout na animaci zde - program vypadá opravdu úchvatně! Pro jeho spuštění však musíte disponovat výše zmíněným OS a na počítači mít nainstalován .NET framework verze 1.1.4322 a vyšší.

Stahujte zde 

Nyx Clock v1.2

Digitální hodiny pro PocketPC zařízení, to je program Nyx Clock. Aplikaci je možné spustit přes celou obrazovku a díky barvě "ručiček" hodin, které jsou provedeny v zelené budete kdykoliv vědět aktuální čas. V nové verzi přibyl alarm a možnost uzpůsobení vzhledu i zvuku budíku. 

Stahujte zde 

PALM OS  

VD Image Viewer v1.8a

Prohlížeč obrázků na palmech, ke kterému dostanete zdarma i konvertor pro Windows. Jeho silnou stránkou jsou diagramy, mapky apod. - má totiž velmi snadnou navigaci a účinnou lupu. Umí spolupracovat s kartou, je ale zatím určen pouze pro palmy s PalmOS 3.5-4.1. Nová verze přináší mnoho vylepšení programu.

Stahujte zde 

Penalty Kick! v1.3

Ve hře Penalty Kick! si můžete zahrát na fotbalistu i brankáře. V prvním případě stačí zadat sílu kopu a místo, kam má být vystřelen, v opačném pouze část branky, kde má brankař chytat. Hrát můžete ve dvou či proti počítači, podporováno je také uložení hry.  

Stahujte zde 

PolyNote v0.7.9

Zajímavý freewarový prográmek, který umí ručně psané i kreslené poznámky a jejich vzájemnou kombinaci. Aktuální verze fixuje několik chyb z těch předchozích a přináší pár nových funkcí do programu. Odstraněna byla rovněž funkce zaznamenávání zvuku.

Stahujte zde 

Recal v2r4

Trápí vás často nepřesný displej? Pak použijte utilitku Recal, která se postará o jeho kalibraci. Program tak učiní po každém resetu palmu či po HotSyncu.

Stahujte zde 

 

Nejčtenější

Huawei ztrácí přístup k Androidu. Bez něj budou jeho smartphony neprodejné

Ilustrační snímek

Huawei podle agentury Reuters s okamžitou platností přichází o aktualizace operačního systému Android a příští modely...

Aktualizujte si WhatsApp. Kvůli chybě vás mohli útočníci odposlouchávat

Aplikace WhatsApp (ilustrační obrázek)

Nový trik využívající chybu v komunikační aplikaci WhatsApp umožnil na základě zmeškaného hovoru nainstalovat do...

Huawei pod tlakem. Skončí nadobro s mobily? Otázky a odpovědi

Sídlo Huawei (18.12.2018).

Google oznámil, že přestane poskytovat čínskému výrobci Huawei služby spojené s operačním systémem Android. Následně...

Překročí naše představy. Blíží se revoluce v designu smartphonů

Bude takto vypadat Samsung Galaxy S10?

Několik lidí stojících za úniky informací ohledně nových smartphonů se shodují, že letos nás čeká ještě jeden přelom v...

YouTube Music dorazila do ČR. Hudbu vybírá i podle toho, kam jdete

YouTube Music

Každý den umíchá „mix“ skladeb na míru vašemu vkusu a automaticky jej stáhne do paměti pro poslech na cestách. K obřím...

Další z rubriky

Vyrážíte na dovolenou? Tyto aplikace by neměly chybět ve vašem mobilu

Ilustrační snímek

Mobilní aplikace jsou dnes v mnoha případech neodmyslitelným pomocníkem v celé řadě situací a letní cestování a...

Online randění pozastaveno. Facebook nechtěně odstřihl uživatele od Tinderu

Aplikace Tinder

Změna bezpečnostních nastavení Facebooku v reakci na nedávné skandály s úniky dat má celkem závažný důsledek pro ty,...

Tyto aplikace vám řeknou vše o počasí. Vyberte si pro vás tu pravou

Ilustrační snímek

Nástroje, které vám pomohou zjistit, jaké bude počasí, jsou v mobilu mnohdy neocenitelným pomocníkem. Vybrali jsme ty...

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.

Najdete na iDNES.cz