Hledejte slevy přímo v mobilu. S aplikacemi zdarma to jde rychle

aktualizováno 
Slevy jsou v současné době takřka na každém kroku a takzvaných slevových portálů neustále přibývá. Buďte v obraze a nainstalujte si do svého mobilního telefonu aplikaci, se kterou vám žádná výhodná nabídka neunikne.

Slevy hýbou světem. Vyhledávejte je přímo ve vašem mobilu.

Aplikace pro chytré telefony se stejně jako samotné slevové portály rozděluji do dvou základních kategorií. Jedny jsou přímo od samotných společností poskytujících slevy, druhé slouží pro přehled akcí napříč všemi slevovými portály.

V dnešním přehledu jsme pro vás připravili test aplikace dominantního poskytovatele slev v České republice a dále tři programy, které monitorují více slevových portálů.

Slevomat

Díky aplikaci jednoho z nejoblíbenějších slevových serverů u nás Slevomat.cz budete mít všechny zajímavé slevy přímo ve svém mobilu. Ať už hledáte zlevněné kulinářské zážitky, zkrášlovací procedury, ubytování nebo vstupenky na nejrůznější akce, vše naleznete pohromadě přímo na displeji mobilu.

Hodnocení: Přímo na displeji telefonu si můžete prohlédnout všechny aktuální nabídky, zjistit detaily jednotlivých akcí a zároveň je můžete zaplatit pomocí bankovního převodu. Snadno se přihlásíte i na svůj uživatelský účet, kde najdete zakoupené kupóny. Nemusíte zakoupené kupony ani tisknout, stačí ukázat unikátní kód na displeji a nabídku okamžitě využít. Součástí je i funkce, která vás včas upozorní na kupóny, kterým v nejbližší době vyprší platnost.

Operační systém Android mobilní, iPhone, Android tablet, Apple tablet
Čeština: ANO
PLUSY: Propracovaná aplikace, Možnost volby města
MÍNUSY: Omezená nabídka slev, Jen pro portál Slevomat.cz

MobilSlevy

S aplikací MobilSlevy se můžete oddávat hromadným nákupům na slevových serverech i ve vašem mobilu s operačním systémem Symbian. Najdete zde nabídky nejznámějších slevových serverů z celkem 11 měst České republiky.

Hodnocení: Aplikace nabízí možnost filtrování mezi jedenácti městy, které zahrnují Prahu, Brno, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostravu, Plzeň, České Budějovice, Karlovy Vary nebo Zlín. Neobsahuje ale bohužel možnost vybrat si jen některý druh slev, například ubytování nebo jídlo. Vždy zobrazuje všechny slevové akce v daném městě, což je trochu nepřehledné.

Operační systém Symbian
Čeština: ANO
PLUSY: Slevy z desítky serverů na jednom místě, Jedná z mála slevových aplikací pro operační systém Symbian
MÍNUSY: Chybí větší možnosti filtrování nabídek

 

Robox

Aplikace Robox je dalším souhrnem slevových serverů. Nemusíte procházet několik webů, vše máte na jednom místě. Ať už tedy hledáte levnou dovolenou nebo jen večeři se slevou, ve vašem iPhonu nebo telefonu s Androidem máte vše po ruce.

Hodnocení: Aplikace je k dispozici pro iPhone a pro telefony s operačním systémem Android. Nabízí stejné funkce jako webová verze, tj. vyhledává jednotlivé slevy, pamatuje si vaše nastavení, ukazuje aktivitu kamarádů. Výpis je přehledný a nestane se, že by vám ROBOX na webu ukazoval jako neprohlédnuté ty slevy, které už jste viděli v mobilu. Přes aplikaci ale nelze přímo nakupovat, při výběru slevy jste odkázáni na web jejího poskytovatele.

Operační systém Android mobilní, iPhone, Android tablet, Apple tablet
Čeština: ANO
PLUSY: Všechny slevy na jednom místě, Filtrování již prohlédnutých slev, Funguje jako sociální síť
MÍNUSY: Slevy nelze přímo kupovat

Zlaté slevy

Rádi byste si koupili relaxační pobyt, oblečení nebo snad romantickou večeři pro dva se slevou? Pak vyzkoušejte aplikaci Zlaté slevy pro mobilní telefony. Na jednom místě získáte přehled o všech aktuálních probíhajících slevách.

Hodnocení: Projíždět dennodenně desítky slevových serverů není příliš pohodlné, lepší je mít vše pohromadě a na jednom místě. Proto vznikl i portál Zlatéslevy.cz., který jako první agregátor slevových akcí nabídl také aplikace pro iPhone, iPod Touch a Android. Ovládání aplikace je jednoduché. Na titulní obrazovce si můžete vybrat město a okruh slev, které chcete sledovat a nabídky se vám zobrazí s popisem, cenou a procenty slevy. Pokud si nějakou slevu vyberete, aplikace vás pak odkáže na web, který danou slevu nabízí.

Operační systém Android mobilní, iPhone, Android tablet, Apple tablet
Čeština: ANO
PLUSY: Všechny slevy pohromadě, Přehledná aplikace
MÍNUSY: Slevy nelze přímo koupit
 

Nejčtenější

Huawei ztrácí přístup k Androidu. Bez něj budou jeho smartphony neprodejné

Ilustrační snímek

Huawei podle agentury Reuters s okamžitou platností přichází o aktualizace operačního systému Android a příští modely...

Huawei pod tlakem. Skončí nadobro s mobily? Otázky a odpovědi

Sídlo Huawei (18.12.2018).

Google oznámil, že přestane poskytovat čínskému výrobci Huawei služby spojené s operačním systémem Android. Následně...

Vodafone naštval zákazníky. Kvůli změně účtování hovorů zaplatí více

Ilustrační snímek

Vodafone od července razantně mění způsob účtování hovorů u předplacených karet. Namísto současné tarifikace 60+1, kdy...

Překročí naše představy. Blíží se revoluce v designu smartphonů

Bude takto vypadat Samsung Galaxy S10?

Několik lidí stojících za úniky informací ohledně nových smartphonů se shodují, že letos nás čeká ještě jeden přelom v...

YouTube Music dorazila do ČR. Hudbu vybírá i podle toho, kam jdete

YouTube Music

Každý den umíchá „mix“ skladeb na míru vašemu vkusu a automaticky jej stáhne do paměti pro poslech na cestách. K obřím...

Další z rubriky

Na aplikace alternativních taxi útočí virus. Pase po údajích ke kartám

Virus pro Android

Uživatelé mobilních aplikací alternativních taxi včetně aplikace Uber by měli být obezřetní. Ohrožuje je totiž nový...

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

Nejlepší dětské knihy podle věku: Testujeme na vlastních dětech
Nejlepší dětské knihy podle věku: Testujeme na vlastních dětech

Dětských knih je na trhu velké množství, a tak je někdy složité najít tu pravou, která bude děti opravdu bavit. My jsme vyzkoušeli osm knížek. Podívejte se, jak v testu našich „redakčních“ potomků obstály, a nechte se inspirovat.

Najdete na iDNES.cz