Aplikaci MF DNES pro iPad a iPhone si stáhlo už 15 000 čtenářů

aktualizováno 
Aplikace MF DNES pro iPad a iPhone sklízí u čtenářů úspěch. Nyní přichází její aktualizace se sdílením článků na sociálních sítích. Při první aktivaci získáte čtrnáctidenní vydání MF DNES bezplatně. K dispozici budete mít i archiv dříve stažených vydání.

Čtěte MF DNES pro iPhone a iPad | foto: MF DNES

Aplikaci MF DNES pro iPad a iPhone si během prvních tří týdnů provozu stáhlo celkem 15 000 unikátních uživatelů. Denně si celé vydání MF DNES v této aplikaci přečte mezi 1 800 a 2 500 lidmi, u víkendových vydání pak více než tři tisíce lidí.

Dosud nejčtenějším vydáním byl speciál k pohřbu Václava Havla, který MF DNES vydala na Štědrý den 24. prosince. Toto vydání si na svých iPadech a iPhonech přečetlo 4 930 čtenářů.

Podrobný návod aplikace MF DNES pro iPad a iPhone

Podívejte se, jak aplikace MF DNES vypadá a jak funguje

Celkový počet stažených vydání pak již přesáhl hranici čtyřiceti tisíc. Největší počet iPad a iPhone čtenářů je v Praze (cca 40 %), následují střední Čechy a jižní Morava se zhruba deseti procenty čtenářů.

V noci z 5. na 6. ledna proběhla aktualizace aplikace na verzi 1.0.1., která umožňuje sdílení článků na Facebook a Twitter a také lepší správu vydání pořízených zdarma.

Aplikace MF DNES pro iPad

Nadále platí, že každý nový uživatel má MF DNES na 14 dní zdarma, sponzorem těchto "vydání na zkoušku" je automobilka Kia.

V aplikaci MF DNES se objevují všechna vydání a to jak v nativní podobě, tak i ve formátu PDF. Cena měsíčního předplatného je 9,99 eur (přibližně 250 korun), čtvrtletního 28,99 eur (zhruba 745 korun) a ročního 109,99 eur (přibližně 2 800 korun). Jeden výtisk pak stojí 0,79 eur (asi 20 korun), tedy nejnižší možnou sumu, jakou společnost Apple umožňuje pro produkty prodávané přes App Store.

Stahujte aplikaci pro čtení MF DNES v iPadu nebo iPhonu zdarma

Prvních 14 dnů noviny zdarma

Každý čtenář si za jednu cenu může koupit vydání ze dvou regionů, tedy například z Ostravy a Prahy najednou. Zvolené regiony pak lze v průběhu užívání měnit. Vydání jsou navíc k dispozici už půl hodiny po půlnoci a to kdekoliv po celém světě. Stačí připojení k internetu.

Aplikace MF DNES pro iPhone s aktualizací
Aplikace MF DNES pro iPhone s aktualizací
Aplikace MF DNES pro iPhone s aktualizací

Aplikace MF DNES pro iPhone s aktualizací

Všechna zakoupená i zdarma stažená vydání se ukládají a čtenář se k nim má možnost kdykoli zdarma vrátit. Ve všech vydáních lze také vyhledávat články pomocí fulltextového vyhledávání. Stejně tak je možné si články zakládat záložkou pro pozdější použití. Aplikace nabízí také odkaz s aktuálním zpravodajstvím z webu iDNES.cz.

Aplikaci MF DNES si lze stáhnout z App Store zdarma. Podrobný návod k užití najdete na internetové stránce app.mfdnes.cz.

Autoři: ,
 
Témata: Apple iPhone, Twitter

Nejčtenější

iPhony s Androidem. Googlu se začíná se smartphony dařit

Google Pixel 3

Google v loňském roce představil třetí generaci svých vlastních smartphonů Pixel. Prodeje starších řad byly slabé, nyní...

Nejkratší dobu prodávaný přelomový iPhone se vrací do nabídky

iPhone X

Svého času rekordně drahý smartphone zmizel z prodeje pouhý rok od uvedení. Řeč je o iPhonu X, který se z nabídky Applu...

Radíme počkat, ve slevě to bude hit. Recenze Honoru 10 Lite

Honor 10 Lite

O telefony střední třídy není u Honoru nouze a nejčerstvější přírůstek do portfolia ukazuje, že teď je čas na velmi...

Fotka prozradila, že Samsung půjde u S10+ proti proudu

Uniklé rendery samsungů S10, S10+ a S10e

Sluchátkový konektor jack 3,5 milimetru se z nových smartphonů pomalu vytrácí. Ale Samsung si je vědom, že tato výbava...

Xiaomi chystá telefon s displejem, jaký nemá nikdo jiný

Koncept smartphonu Xiaomi s ohnutým displejem na všech čtyřech stranách

Ačkoliv už mnoho telefonů na trhu se dá označit jako „bezrámečkové“, Xiaomi chce tento koncept dotáhnout k dokonalosti....

Další z rubriky

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

Online randění pozastaveno. Facebook nechtěně odstřihl uživatele od Tinderu

Aplikace Tinder

Změna bezpečnostních nastavení Facebooku v reakci na nedávné skandály s úniky dat má celkem závažný důsledek pro ty,...

Google loni zlikvidoval 700 tisíc aplikací

Mobilní aplikace

Z aplikačního obchodu Google Play bylo loni odstraněno 700 tisíc aplikací, většina zmizela prakticky ihned po umístění...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz