náhledy
Obraz Otakara Kubína Prorok se v nedělní on-line aukci vydražil za 7,1 milionů korun.
Autor: 1. Art Consulting Brno
Emil Filla: Zátiší se sovou
Autor: Galerie Kodl
Emil Filla, Pařížské zátiší, 1920
Autor: Galerie KODL
Z výstavy Emila Filly v Kroměříži
Autor: Dalibor Glück, MAFRA
Klenová - Normalizační galerie: Otakar Kubín (1883-1969), Karafiráty (nedatováno), olej na plátně
Autor: Josef Chuchma
Otakar Kubin - Umírající jinoch, 1921, olej, plátno.
Autor: Karlštejnská a.s.
Otakar Kubín - Mezi slunečnicemi
Autor: Arthouse Hejtmánek
OTAKAR KUBÍN, Autoportrét
Autor: Art+Antiques
Otakar Kubín: "Music Hall Bobino", 1910, 87 x 73 cm, ze sbírky JUDr. Františka Čeřovského, vyvolávací cena : 4 200 000 Kč
Autor: Adolf Loos Apartment and Gallery
Dražit se bude i práce Otakara Kubína Zátiší s podnosem
Autor: 1. ACB
Obraz Emila Filly Kávový servis neboli také Zátiší s koflíkem, vydražený v nedělní online aukci v Praze za sedm milionů korun.
Autor: 1. Art Consulting Brno