náhledy
Josef Čapek - Déšť
Autor: 1. Art Consulting Brno
Emil Filla - Žebrák
Autor: 1. Art Consulting Brno
Karel Škréta - Podobizna Humprechta Jana hraběte Černína z Chudenic
Autor: 1. Art Consulting Brno
Václav Špála - Ovoce
Autor: 1. Art Consulting Brno
Ladislav Sutnar - Venuše
Autor: 1. Art Consulting Brno
Abstraktní obraz Františka Kupky Tvar modré z roku 1913
Autor: Jiří Benák, iDNES.cz
Obraz Františka Kupky Výšky IV. (série C II, 1938, olej, plátno, 60 x 66 cm)
Autor: Galerie Zdeněk Sklenář, MF DNES
František Kupka - Zhroucení vertikál - Dražba 1. Art Consulting Brno-Praha (Praha, 25. března 2009)
Autor: Lukáš Bíba, MF DNES
František Kupka - Úsměv O
Autor: 1. Art Consulting
TOYEN - Spící (1937). Plátno, olej. Ze soukromé sbírky.
Autor: Alexandr Satinský, MAFRA
Oskar Kokoschka: London, Chelsea Reach
Autor: 1. Art Consulting
Emil Filla - Zátiší s lahví Cherry
Autor: Topičův salón
Oltářní socha bódhisattvy Kuan-jin se loni na dražbě Aukčního domu Zezula prodala za 16,2 milionu korun.
Autor: Aukční dům Zezula
Emil Filla Hlava muže s cylindrem
Autor: Bison & Rose
Bohumil Kubišta - Zátiší
Autor: 1. Art Consulting Brno