náhledy
Joe Tilson: Jan Palach – Suicide by Fire, January 1969 (1970, koláž)
Autor: Adolf Loos Apartment and Gallery
Britský výtvarník Joe Tilson ve svém ateliéru (50. léta)
Autor: Profimedia.cz
Antonín Procházka: Hlava III (1916, olej na plátně)
Krištof Kintera: Venus/Venuše (2011, polyuretan, kancelářská židle)
Josef Šíma: Krajina se stébly (1930, olej na plátně)
Jan Zrzavý: Tři barvy ovoce (olej a tempera na plátně)
Jan Zrzavý: Tête / Hlava (1912-1945, olej a tempera na plátně)
Petr Brandl: Hlava apoštola (kolem 1710, olej na plátně)
Vojtěch Hynais: Portrét dámy v klobouku (1881, olej na plátně)
Bernard Buffet: Zátiší hazardního hráče/ Table de Jeu (1977, olej na plátně)
Olbram Zoubek: Ifigenie (1986, bronz, v. 200 cm)
Othon Coubine: Zátiší s platýzem (olej na plátně)
Milan Kunc: President of the United States of America (President Bill Clinton) (sklo, keramika, zlato)
Jindřich Štyrský: Červenec (ze souboru Měsíce) (1930, akvarel)
Joan Miró: Composition (barevná litografie)
Fernand Leger: Zátiší s kostkami (1947, barevná litografie)
Autor: Profimedia.cz
Britský výtvarník Joe Tilson ve svém ateliéru
Autor: Royal Academy of Arts