Diskuse k článku

Marta Kubišová se zpovídá bez zábran

Marta Kubišová pro mnohé představuje charismatickou osobnost a vynikající zpěvačku s nezaměnitelným hlasem. Nyní zpěvačka odkryla tajemství svého života v knize Marta Kubišová - Asi to tak sám Bůh chtěl... Křest knihy se uskuteční ve středu v Paláci knih Luxor.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

instantní polívka

o každém se něco v této branži nšco říká

Tak právě z těchto článků nejvíce usuzuji, že je pod osvětlitem podepsaná právě Kubišová, že jsou to její pamětnické zážitky, její první příspěvek zde je plný chyb,no, třeba byla unavená, co zaráží, že hodnotí sebe sama, v příspěvku, ve kterém hovoří i o Vondráčkové,a to i v jiných článcích. Osvětitel má tedy určitý důvod se vyjadřovat pod jinou přezdívkou, proč ne, ale taky se zase vyjadřuje téměř ke všemu ostatnímu, což tak činí i v denním tisku.Jistě rozumější by bylo, kdyby vystupovala za sebe.Já némám potřebu někoho hodnotit ale to co zde píši je můj postřeh. Na druhou stranu jsou mezi umělci určité ,pro normálního člověka mimo tuto branži, běžné, že něčím jsou jiní, tedy tzv. jiní. O Kubišové většinou jen chvála, ale sama se chválit nemusí,to zde činí jiní, zde je pak z toho takový smíšený pocit. Ale ke zrušení koncertu, se taky zasvěceně vyjadřuje osvětitel. A zase z jiných příspěvků vyplývá, že si vyřizuje i své soukromé spory.Je zde prostě osvětlitele víc než dost.A proč ne,že

0/0
19.5.2008 22:27

osvetitel

Re: o každém se něco v této branži nšco říká

Hergot kde jsi tohle vystoural bambulo?To uz je 2 roky stare!;-DSkoda zese ti to tam vsechno neveslo!Pst,prozradim ti tajemstvi bambulo,ale nikomu ani muk! Ja jsem Lucka Vondrackova a ne Kubisova!;-);-D

0/0
20.5.2008 7:34

osvetitel

Re: Re: o každém se něco v této branži nšco říká

Vlastne koukam ze uz 3 roky stare?8-oJsem rad (A) ,ze me tak peclive sledujes i v archivu bambulo!;-D

0/0
20.5.2008 7:36

instantní polívka

Re: Re: Re: o každém se něco v této branži nšco říká

Hm,docela pěkné oslovení.Asi můj příspěvk vzbudil dojem, že jsem někdo jiný.Nikoho zde nesleduji v archívu, dovedu pochopit, že příspěvky někdo povařuje za její. měl jsem stejný dojem na základě charakteru těch příspěvků. Že by měl někdo zájem ji sledovat? To je úděl populárních lidí.Fanoušci můžou být i nepříjemní.   Sledování jistě je nepříjemné. at k tomu má jakékoliv důvody. Ale že si osvětitel zde sám vystačil v diskusi, vtipně vystihuje jeden příspěvek. On tu diskusi svými příspěvky zcela zaplnil. Z toho jsem usoudil, že nejde o Kubišovou, vzhldem k charakteru jiných příspěvků, které mě počítač tzv. vyplivnul. a že jsem si početl.Jak jsem psal,vědět, že se jedná o Kubišovou, skutečně bych se s ní rád podělil o její a své názory. A i rád bych se třeba zeptal, jaký by zaujala postoj k mým otázkám. Jí bylo kdysi  ukřivděno. Je to tragédie té doby. Ale velké křivdy se dějí i dnes,opět z různých důvodů.Jsou  amorální, likvidující, Jaký postoj by k nim zaujala, po svých zkušenostech. 

0/0
22.5.2008 17:34

instantní polívka

Re: Re: o každém se něco v této branži nšco říká

Není důležité,kdo je zde kdo.Když se zajímáš na internetu o nějaké téma, tak nic neštouráš,  vyhledávač sám tak učiní.Po koncertě máš zájem víc se dozvědět, zadáš vyhledávači téma, zde plno odkazů a na diskuze k nim.Zde častá přezdívka osvetitel,zadáš a všechny příspěvky se zobrazí z všech diskusí.Musiš mít dobrý vyhledávač,každý počítač jej nemá.A příspěvek může evokovat, že je psán uvedenou zpěvačkou.Zvlášt v případě,když příspěvky s přezdívkou jsou pohromadě. Ale proč by to dělala? Je to jen dojem. Po koncertě jedeš na chalupu,internet v tomto počasí?-dobrý relax.Spíš na internetu se věnuji-asi jako většina mužských stránkám s erotikou.Málo kdo to přizná,ale je to tak. A co pak takový chat, nevíš.kdo je na druhé straně.Jen si představuješ. A k tomu koncertu,ted jsem se dočetl, že koncert byl i sexem nabitý. Redaktorovi bych doporučil navštívit erotickou stránku.Umělé poprsí moc erotikou nesálá. Ale v případě Vondráčkové? Zde asi nejde o sex, sexy nejsou,ale jako součást kostýmu,ne?

0/0
20.5.2008 18:07

instantní polívka

Re: Re: o každém se něco v této branži nšco říká

P.S. Kdybych věděl, že je příspěvek od Kubišové, tak bych i měl i zájem odpovědět-  třeba se i zeptat na věci, na které nenalézám odpověd. Je prý to moudrá, chytrá a rozumná žena. U zpěvaček vlastnosti neobvyklé. A lidé z této branže jistě dostávají plno dopisů, mailů-  s různými prosbami a žádostmi. V tomto případě příspěvek evokoval jen pocit ,že je příspěvek přímo od uvedené zpěvačky. V hospodě na chalupě je zabíjačka, tak tam bude veselo. A zda je příspěvek od Kubišové, o čemž pochybuji, či od kohokoli vůbec důležitě není. To je svým způsobem jeden z rysů internetu, umožnující získat široký rozhled a poznání ze všech oborů, tak i ve zdánlivé anonymitě může být snadno i zneužit. Vědět, že příspěvek je od Kubišové, tak bych si docela považoval, kdyby mě svůj názor na mé dotazy  sdělila. ;-O

0/0
20.5.2008 18:53

instantní polívka

Re: Re: o každém se něco v této branži nšco říká

Internet je droga, když venku prší. Marně jsem se snažil najít zde nějakou informaci z koncertu Vondráčkové v Lucerně, jedna, ale tu jsem již četl ráno. Snad nebudu považován za kulturního barbara, když sdělím, že jméno Lucka Vondráčková znám, ale žádnou její písen bych jmenovat nemohl. Tak zda je někdo Lucka Vondráčková nebo Kubišová je mi fuk. Když už bych si měl vybrat, tak Rotrová. A v mém příspěvku je vše, co se vešlo, jen ta tečka za příspěvkem chybí, tu již počítač nevzal, byla asi nad limit  povolených písmenek.  A nadpis příspěvku? - tu branži trochu znám, tady jsem si prošel na idnes z kultury několik článků,- a o každém se něco v této branži říká, mě napadlo hned, stačí zde přijít do hospody, a hned se ptají- je pravda, že se o něm říká, či o ní říká? že,,,Vždyt jsem přijel z Prahy, tak to vědět musím vědět, ne?  

0/0
20.5.2008 23:32

osvetitel

<><><>
No koukam ze me Cesi asi davaji me a mejm postrehum v duchu za pravdu co se tyka M.Kubisove a tech CSSR "umelcu"!M.Kubisova je sympaticka osoba ale asi to ze si zni lide udelali ten "symbol" hralo jako treba u toho "Dubceka" vetsi roly nezli si kdo namysli!Samozrejme take zalezi na "povaze" ale jelikoz kazdy nadava na tu "bezcharakterni" Vondrackovou se kterou ona tak kamaradila tak je klidne mozne ze by se ta Vondrackova zachovala "podobne" kdyby si zni lide udelali ten "symbol"!Kazdopadne podle meho nazoru neslo zadnemu tomu "umelci" v CSSR o zivot, pouze o karieru na rozdil od tech lidi co se "angazovali" proti rezimu a nemeli zadnou konekci ani zastani!Ale ty knihy o tech zpevacich a skupine "Golden Kids" jsou zajimave hlavne ty z te "pohnute" doby!
0/0
14.4.2005 10:00

lázeňská veverka

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ
Ty si koukám dost vystačíš
0/0
14.4.2005 10:02

osvetitel

Re: KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ
No konecne nekdo!Uz jsem myslel ze tu na tak zajimavy namet zustanu sam!To jste hergot Cesi?
0/0
14.4.2005 10:07

osvetitel

Re: KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ
Ale s tou laskou ke zviratkum je me "Marticka" mooooc sympaticka!Neco jako ta "BB" ktera to ted dava Frantikum dobre sezrat!Dokud byla BB tim sex symbolem tak asi nikoho nenapadlo ze ma take zdravy usudek!
0/0
14.4.2005 10:11

osvetitel

<><><>
Koukam ze ta "modlidba pro Martu" je jeste dnes porad "akutni" a mozna ze po tom az se to EU rozjede na "plne" obratky jeste bude a proto necht si vsichni Cesi zanotuji >"AT mir dal zustava s touto krajinou, zloba zavist zast strach a svar ty at pominou, at uz tva stracena vlada veci tvych se ktobe navrati, lide navrati!!!!!
0/0
13.4.2005 22:54

osvetitel

<><><>
Marta Kubisova se dostala "nahoru" ve stejnem obdobi jako ta Vondrackova a Neckar a presto ze si ji vazim ze se na rozdil od jinych zachovala charakterne, tak zase nejakou "svatozar" bych ji osobne nedaval po prostudovani vsech tech materialu co se tykaji te doby!Presto ze si vazim jejiho "vlastenectvi" tak ale take vim ze si zni lide vte dobe udelali jakysi "symbol" toho "Prazskeho jara"tou jeji pisni "modlidba" a proto poni ti "skalni" komancove sli vice nezli po Vondrackove nebo Neckarovi" prezto ze vsichni tri jeden cas uvazovali o emigraci!To ukonceni te jeji pevecke kariery byl "jeji" napad nezli ji to "oni" zakazi a to rozhodnuti neemigrovat prezto ze ji by ti komancove radi videli tenkrat za "horama" byl take jeji napad jak jim to neulehcit! Ps. Ale zajimave by bylo, kdyby si lide udelali in 1968 toho "symbola" treba z te Vondrackove" jak by se "ONA" zachovala!Kazdopadne alespon me je jasne ze takovy "symbol" pokud ma svedomi, musi take vedet ze kdyby "lidi" "zradil" ze by nato
0/0
13.4.2005 11:10

osvetitel

Re: <><><>
PS.>natom byl daleko hure!A ted k te "EMIGRACI"!Ukazte me nejakeho Ceskeho zpevaka , ktery "emigroval" za "lepsim" a udelal si jinde karieru? Krome snad Matusky ktery za ocean casto jezdil a odejel v hodine 12cte nikdo!M.Kubisova vydavala desky v zahranici a myslim ze ji v CSSR nikdo o zivot neusiloval ze?Ja osobne si spise vazim tech "Cechoslovaku" co odejeli do neznama bez niceho neznajice rec a bez moznosti "normalniho" navratu!Ti co tak moudre kecaji o tech co odmitli zit v policejnim state a radsi zdrhli z "dirou" holou a dreli podradne prace za par supu. nezli se na neco zmohli jsou vetsi hrdinove nezli ti co v CSSR mleli hubou u piva!Kazdopadne kazdy kdo pochybuje by si to mel zkusit a i "dneska to neni zadny med!
0/0
13.4.2005 11:19

osvetitel

Re: Re: <><><>
Ps. A co se tyka toho politickeho "postu" te Marty" tak ona se na nej asi vykasle, protoze dobre vi ze politika je svinstvo a ze by "sama" o nicem nerozhodovala a spis by se ji koukali zbavit pokud by "snima" netahla" za jeden provaz!Konec dobrej vsecko dobre a i kdyz i za toho CSSR mela "oporu" v plno lidech co si ji vazili, tak alespon se dockala uznani po te sametovce!Kazdy charakterni clovek to stesti nemel a nekteri se nedozili zadneho uznani!A ruku na srdce, "venku" byl o ty Ceske zpevaky zajem jedine diky tem udalostem  a te okupaci jinak by jim ta "kariera" asi stejne dlouho nevydrzela a to jsou fakta!
0/0
13.4.2005 11:29

Bouše

Vivat Marto !
Knihu si určitě koupím. Mám ji rád jako zpěvačku a vážím si jí za její postoje během normalizace i v době polistopadové. Takových celebrit kdyby bylo víc!
 
Jediné, co mi kalí radost, je, že autor knihy považuje za bonus vzpomínky Gotta a Vondráčkové.
0/0
13.4.2005 7:30

veritas

vlada se navrati
Jak by to bylo lidske a elegantni ,kdyby misto buzkove byla minystryni marta kubisova.jak perfektni ,kdyby narod zvolil marticku,misto klause.bohuzel tento narod je prilis zdeptany na to, aby neco prosadil po svem.
0/0
12.4.2005 22:08

Maxx-IP

A ona by chtěla?
Kdo se pak bude starat o pejsky?
0/0
13.4.2005 7:17

babacek

Marta:
Marta Kubišová je skutečně úžasná žena.Mnozí znás emigrovali za lepším,kariérou atd.Marta zůstala i když věděla,že tím její kariéra zpěvačky končí a nikdy neodvolala 2000 slov.Což se o mnohých zpěváků a zpěvaček říci nedá.A dnes když jim minulost někdo připomene jsou ještě tak drzí,že se soudí.
0/0
12.4.2005 15:35

Najdete na iDNES.cz