Diskuse k článku

Harryho Pottera čeká detektor lži

Legendu, jak Joanne Kathleen Rowlingová vymyslela svého čarodějnického hrdinu Harryho Pottera, čeká zkouška. Její bratranec Ben tvrdí, že právě on britskou spisovatelku inspiroval. V novém televizním pořadu kvůli tomu dokonce podstoupí zkoušku na detektoru lži.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Josito de las Cienagas

Rubanov, Smíšené zboží, 16:25
"Tak vona se nechala inspirovat od vlastního bratrance! No to je mládež, to vám povim, doufám, že aspoň počkali do patnácti, pak se člověk diví, že ty její slátaniny ani nekončej veselkou jako pořádná kniha. Mladší brácha toho mýho dědka dělal za komunistů taky tohodle inspirátora. Ale ten inspiroval jenom krávy, kdepak nějaká spisovatelka, to by ho Božka hnala. I když ta fuchtle, co bydlí naproti němu přes ulici v jednom kuse nadává tomu svýmu harantovi, že je tele po fotrovi, to bych asi měla Božce zavolat..."
0/0
3.2.2005 17:17

Janhura

Nový způsob, jak z Haryka
dostat další peníze. Sledovanost TV bude vysoká, rating reklam odpovídající a novináři z MFD zase budou promývat Harykem čtenářům hlavy - speciální přílohy na to vždycky dělají.
 
Mně to tedy připadá podobný umělý humbuk, jako se dělal kolem sjezdů KSČ, nebo knih Lenina apod.
Ale musí se uznat, novináři naženou lidský stádo přesně tam, kam chtějí.
0/0
3.2.2005 12:42

strycek_Pompo

A co?
Když si blázen vezme do hlavy, že je Napoleon, a vezmete ho na detektor lži, tak taky vyjde, že to je pravda. Já bych to kombinoval s elektrickým křeslem, pak by to snad mělo nějakej smysl.
0/0
3.2.2005 12:23

Najdete na iDNES.cz