SuperStar točily duety se svými idoly

  9:32aktualizováno  9:32
Deset finalistů soutěže Česko hledá SuperStar přijelo v úterý do Litoměřic. Pro pořad SuperStar jdou do nebe natáčeli duety se svými idoly. Martina Balogová si zazpívala s Karlem Gottem, Sámer Issa s Ondřejem Brzobohatým a Šárka Vaňková si vybrala Báru Basikovou.

Na pozvání ostatních finalistů přijeli například Sisa Sklowská, Bohouš Josef, Kamil Střihavka, Dasha, Věra Špinarová nebo Petr Kolář.

Vedle finalistů soutěže se v Litoměřicích objevili také všichni členové poroty, jen jeden z nich však bude v pořadu také zpívat, a sice Ondřej Hejma.

"Vystoupí také Ondřej Soukup, Gábina Osvaldová a Milan Herman, nebudou však zpívat," uvedl David Pilař z tiskového oddělení TV Nova.

Hvězdy přijížděly k domu kultury už v průběhu dne. Ve dvě hodiny, kdy začínala generální zkouška na večer, už postávalo v hale litoměřického kulturního domu několik hloučků dětí.

Čekaly, až vyjde některý z jejich oblíbenců a dá jim autogram. Podařilo se jim "ulovit" podpis Karla Gotta nebo Sisy Sklowské, oblíbení soutěžící však před generálkou nevyšli. Řadu dětí od čekání na autogram odradil hustý déšť.

Lístky byly beznadějně vyprodané. "Začali jsme je prodávat měsíc dopředu a během tří dnů byly vyprodané," uvedla ředitelka Domu kultury v Litoměřicích Veronika Rybová. Dům kultury posílil hlídky bezpečností služby. Do práce šel navečer pětinásoběk obvyklého počtu lidí.

"Posílili jsme bezpečnostní agenturu, protože netušíme, co se může stát. Zaměříme se na ochranu objektu a na zajištění bezpečnosti uvnitř," dodala Rybová.

Na příliv fanoušků se připravovala také městská policie. "Budeme dozorovat především veřejný pořádek nebo například parkování. Posilovat nebudeme, ale hlídky, které budou ve službě, se budou soustředit především na tuto událost.
Vzhledem k tomu, že je koncert vyprodán, neočekáváme ale velký příliv lidí, protože všichni předem vědí, že se dovnitř nedostanou," řekl velitel litoměřických strážníků Ivan Králík.

Silnou ochranku si do Litoměřic přivezla i televize Nova. Počet lidí starajících se o bezpečnost však tajili. "Je to standardní počet, stejně jako například u koncertu na Brumlovce," uvedl Pilař. Pořad poběží v televizi v sobotu 28. srpna 2004.

Autoři:
  • Nejčtenější

Ondřej Vetchý posílí Cimrmany, ač ho po škole nejprve jako herce zapudili

Do své 52. sezony vstoupilo Divadlo Járy Cimrmana po smutném létě, kdy brzy po sobě odešly jeho dvě výrazné tváře. I...

Premium

Karel Gott byl s koncem smířený. Proč bych se měl rouhat? přemítal

Kdysi řekl, že ho fascinuje dostávat se na novou půdu. A dobývat ji. Pomalu, kousek po kousku. Dobyl ji znovu, když se...

PRVNÍ DOJMY: Křepčení na hrobě, nebo pocta? StarDance začala Gottem

Muselo to být ošemetné rozhodování. Totiž jestli první díl StarDance, který náhodou vyšel na den státního smutku,...

Vivat Vlasta! Do „života čtvrtého“ vyprovodil Chramostovou dlouhý potlesk

Státní hymna a dlouhotrvající potlesk v zaplněném Národním divadle vyprovodily zesnulou herečku Vlastu Chramostovou....

Přichází český Netflix. K vidění bude Anděl Páně 2 i Pupendo

Netflix. Pro jedny již neodmyslitelné synonymum pro televizní zábavu na internetu, pro druhé prozatím cizí anglické...

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

VIDEO: Xindl X rekapituluje a má nový výpravný videoklip

Písničkář a toho času rovněž jeden z protagonistů televizního pořadu StarDance Xindl X bilancuje výběrovým albem Anděl...

Potřetí a možná naposledy? Eric Clapton, bluesový bouřlivák, se vrátí do Prahy

V březnu oslaví už 75. narozeniny. Důvodů, proč může být příští pražský koncert Erica Claptona ten rozlučkový, je ale...

Mluvme spolu víc a nestyďme se za smutek, vzkazuje zpěvačka Lucie Bílá

Lucie Bílá prožívá velmi šťastné životní období. Potvrzuje to nejen v rozhovoru, ale také na novém albu Ta o mně, které...

Nick Cave přijede představit své aktuální dvojalbum do Prahy

Australský zpěvák, skladatel, scenárista a spisovatel Nick Cave nedávno vydal hluboce intimní nahrávku Ghosteen. Na...

Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky
Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky

Nemocnice v Pardubicích čelí dalšímu obvinění. Při porodu novorozence tamní personál včas neodhalil problém, který bylo možné vyřešit medikací. Dítě bude mít doživotní následky.

Najdete na iDNES.cz