„Jde o můj první duet v češtině a s Petrofskim jsme tu písničku napsali asi během dvou hodin. Byl to velmi intuitivní proces,“ předesílá Maella.
Vznikla ta písnička na základě nějakého impulsu?
Téma se vyjevilo úplně náhodně. Nahazovali jsme si nápady, slova, věty a Petr najednou řekl: Nebe padá. Zaujal nás ten pocit, jakože se vám najednou bortí celý svět, začali jsme si povídat o svých předchozích vztazích a postupně z toho vykrystalizovala písnička.


















