Diskuse k článku

Jan Burian: Narozeniny oslavím prací

Hudebník a spisovatel Jan Burian oslavuje padesáté narozeniny a vydává nové album s názvem Zrcadlo. "Narozeniny oslavím prací," odpověděl Burian, který má rozepsanou další knihu. "Mám téměř dopsaný životopis jedné skvělé dámy, která si vzala Japonce a žije s ním už dlouhá léta navzdory kulturním odlišnostem." Burian má však v zásobě i nápady pro další desku. "Mám rozepsané nějaké věci, písniček asi na tři alba," prozradil čtenářům iDNES.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ing. Jiří Kroutil

II. část. života
Věřím, že nyní ve druhé části života již budete statečnější a nebudete jenom kvůli tomu, že Vám určitá skupina na veřejnoprávní televizi zajišťuje vystupování, stále dokola neobjektivně špinit Vám neoblíbené protistrany. Já o Vašich vystupování na koncesionářské televizi mám také smíšené pocity a věřte, že nejsem sám. Vaše úroveň moderování a zpěvu je pro mne nic neříkající, ale respektuji určitou část, že Vás může poslouchat. Vám však vyrovnanost chybí. S pozdravem přání zdraví JK
0/0
26.3.2002 13:00

andrea fisarova

Hapi birthday
Milý JB!Doufám,že dalších 50 bude šťastných a veselých a přeji úspešný výprodej všech depresivních složek ve vašem okolí.Akcie odkoupím pro fond amatérské a dobrovolné reklamy.Též si dovolím přáti,abyste se i nadále vešel do tv,tisku a rozhlasu a uchoval si pevnou víru,že konáte užitečnou práci.Však my vás časem pochopíme...Andrea Fišarová
0/0
22.3.2002 22:33

Honza

Vše nejlepší
Přeji panu Burianovi vše nejlepší. Ať lidí jeho pohledu na svět přibývá !!
0/0
22.3.2002 11:42

Maryje Flgalo Přidalová

Nemohu uvěřit!
Pane Buriane,
to přece není pravda, viďteže? Vy přece na žádných padesát let nevypadáte a vsadím se, že se na ně ani necítíte! Ti novináři si dnes opravdu vymyslí cokoliv. K Vašim skutečným 38. narozeninám Vám za celou naši cestující i rozrůstající se rodinu posílám opravdu srdečné přání : ať máte hodně přátel a není to "lonely at the top", ať potkáváte minimum "short people", zkrátka "rollin', rollin'; ain't gonna worry no more"
Neseďte tam moc dlouho, jeďte domů a hezky oslavujte s milými.
Moc pozdravů a přání, brněnsko-losangeleská letka
0/0
22.3.2002 11:42

David

Nemůžu se ubránit dojmu, že Jan Burian na fotce k článku na iDNES vypadá jako arabský terorista. :-) Všechno nejlepší k narozeninám!
0/0
22.3.2002 11:19

Josef

vše nejlepší
k Vašim abrahámovinám
 
0/0
22.3.2002 9:46

Pavel Stepanek

je nutno privitat noveho padesatnika
Hola, hola. Jenom jednou jsme se meli moznost poznat osobne prostrednictvim Vladi Kujinka, ted me sokovala zprava, ze i Vy oslavite 50. V Chile jste byl driv nez ja a jiste o teto krasne zemi vice daleko vice, nez obsahuje Vas Chilsky denik. A jiste vice, nez jste zde natocil pro TV. A jiste daleko vice, nez vim ja. Chci jenom poprat pevne zdravi do dalsich 50ti let a ujistit, jestli mate jeste potrebu dalsiho vzdelavani se o Chile, jsem jeste tady. Saludos Pavel Stepanek
0/0
20.3.2002 3:11

Jiřan

Nechápu, opravdu nechápu, koho může pseudointelektuál typu pana Buriana oslovit. Slabota, slabota,slabota !!! Proč ho cpete všude ? koho zajímá, že má narozeniny ?
0/0
19.3.2002 17:12

mohapl

Re: Jiřan
Třeba mne to velmi zajímá.
Vážený pane Buriane , přeji Vám vše nejlepší k narozeninám, zejména, aby Vám je nekazili podobní agresivní ... ové jako "Jiřan".
 
Milan Mohapl
0/0
19.3.2002 21:12

Najdete na iDNES.cz