Informovala o tom agentura Reuters. Televizní stanice odvysílaly záběry, na kterých k Sheeranovi přišel policista a za křiku přihlížejících mu odpojil mikrofon. Sheeran krátce poté odešel.
Policista později pro indickou tiskovou agenturu ANI vysvětlil, že odmítl povolit pouliční vystoupení, protože ulice, kde Sheeran hrál, se rychle zaplnila lidmi. „Proto jsme ho požádali, aby z toho místa odešel,“ dodal.
Sheeran, který kariéru začal jako pouliční zpěvák v Británii, později na Instagramu uvedl, že měl povolení k vystoupení na ulici. „Nebylo to, že bych se tam jen tak náhodně objevil. Ale v pohodě,“ napsal.
Sheeran je v Indii na turné a v neděli večer vystoupil na koncertě před tisíci lidmi na otevřeném prostranství v Bengalúru.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz