Diskuse k článku

Další zastávka na hudebním nádraží

Nová deska Up, která vyšla 21. září, vrátila do hitparádové hry zpěváka, muzikanta a vizionáře Petera Gabriela. Umělce, jenž před třiceti lety tančil na koncertech skupiny Genesis v bizarních maskách, a sólového vokalistu, který koncem osmdesátých let vydělával miliony. Hledače nových cest, nasměrovaných k etnické muzice třetího světa i k ambiciózním nadžánrovým projektům typu Ovo, připomínajícím globální muzikály.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

PAN VELKÝ

železný láďa a jeho štěpánek
Opravdu se nestačím divit ! Doufám, že až se bude ve vládě rozhodovat kdo zaplatí těch deset miliard, že přiběhne pan Železný a přinese ty svoje "koláče" ! Teď je všem snad jasný, že to bude těch 70% (nebo kolik to bylo v "koláči")) tupejch hlav co koukaj na telenovely a další nemožný poředy TV NOVA ! Připadá mě to, že v téhle republice, jsou vysoká místa obsazována převážně lidmi, kteří na to mají papír, ale to je tak všechno  !!!  
0/0
21.3.2003 17:59

spasitel

EU !
Chtěl bych se vyjádřit k  vstupu do EU ! Myslím, že to za těch 14 let, místní politická sebranka tak rozkradla nebo nechala rozkrást, že už nám stejně nic jiného nezbyde ! Jsem hrdej, že jsem z týhle země, ale jenom díky hokejistům, kteří za poslední roky, jako jediní dělají čest tomuhle státu ! Zahlédnul jsem pár šotů na ČT a z lidí , které jsem viděl si vážím, jen Davida Prachaře, protože jako jediný dokázal říci, že neví jak bude hlasovat ( možná to byl záměr ČT ), což asi neví většina lidí ! Obyčejní lidé v tomhle státě, mě připadají jak pokusná zvěř, nebo jak citrón v odšťavňovači !
0/0
21.3.2003 17:48

dee snider

Ubohost !
Ještě bych chtěl "pochválit" našeho novýho prezidenta ! Pochvalu zaslouží hlavně za "povedenou" kupónovou privatizaci a za svýho Koženýho kámoše, za to že byl zvolen jen díky straně, která je všem tak cizí (ne, opravdu nejsem volič KSČM) a v poslední době za Železnýho kámoše ! Opravdu bych chtěl "poděkovat" všem, kteří si Václava Klause přáli jako prezidenta ! Jasně z toho co bylo na výběr, byl asi nejlepší, ale jinak je to spíše průměr, jestli ne spíše prů..r !!!   
 
0/0
21.3.2003 17:39

spiritwalker

Co s náma bude ?!
Když tak sleduji, všechny ty politické tahanice, tak si říkám, že se asi budeme muset sejít na Václavském náměstí s klíčema a zopakovat si listopad 1989 ! Dokud bude u moci ODS, ČSSD nebo jiný politický odpad, tak se tahle republika nebude mít tak dobře, jak si to malujeme ! Chápu, toho mladíka, který se nedávno upálil, i když měl asi hodně osobních problémů, tak to určitě byl NORMÁLNÍ člověk, protože pro normální lidi začíná být tahle země málo pochopitelná ! To co tady za těch 14 let vládnoucí strany předvedly je výraz toho, že na to nemají a mít nebudou !
 
0/0
21.3.2003 17:31

Najdete na iDNES.cz