Diskuse k článku

Zakřivená zrcátka získali stejní lidé jako loni

Na jevišti pražského Hudebního divadla v Karlíně se v přímém přenosu České televize předávala zakřivená zrcátka - divácké ceny TýTý pro nejpopulárnější osobnosti televizní obrazovky. Loňští vítězové si letos jen potvrdili neutuchající oblibu u diváků, neboť ve všech kategoriích zvítězily stejné tváře jako loni.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bruchna

Poulíček je trapné pako; nejlepší je Bosák
O Poulíčkovi snad ani nemá smysl vést nějakou debatu, to je skutečně blbeček po všech stránkách. Myslím, že mezi sporťáky jednoznačně ční Bosák, který má nenapodobitelný projev. Opravdu nevím, co by se mu dalo vytknout. Výborní jsou však i Záruba, Vrba, Bernatský, Svěcený. Myslím, že redakce sportu ČT má opravdu až na několik drobných vyjímek(Bauer, Bažant) špičkovou úroveň.
0/0
18.2.2002 15:42

Jaryn

Ještě jednou poulíček
Dovolím si přidat ještě něco pro masochisty - na linku http://www.televize.cz/ (odkaz je i tady na idnesu), je článek zrcadla. Kdo chcete, podívejte se jak je má p. Poulíček vystavené a nablýskané, ostatním posložím jeho komentářem : Pavel Poulíček na knihovně Pět cen TýTý Pavla Poulíčka jako sportovního komentátora má své místo na knihovně, společně s ostatními především ze sportovních klání. "Všechny ceny mi hlídá andělíček strážníček, který je ve skutečnosti svícnem, ale zatím v něm nikdy svíčka nehořela." Hledal jsem na této stránce mail, kam paní šéfredaktorce poslat "stížnost", ale asi berou jen dopisy ručně psané. Nevíte někdo, jaký je mail do Týdeníku TELEVIZE????????
0/0
18.2.2002 10:43

kirij

názor
TýTý se vysílala v České televizi, ale styl pořadu jako by byl okopírován z Novy. Jiné roky dával tomuto pořadu svůj osobitý charakter Marek Eben. Neviděl jsem to sice celé, ale hlasatelky a hlasatelé nemoderovali pořad moc dobře. Nejvíce připomínek bylo k vitězi kategorie sportovní komentátor (Pavel Poulíček). I mně to není zcela po chuti, ale to neznamená, že tady na něho budu nadávat a špinit ho. Prostě dostal nejvíc hlasů a vyhrál..., komu se to nezdá může poslat příští rok hlas a třeba vyhraje někdo jiný. Jeho poznámka, že někdo je na olympiádě a někdo bere ceny, byla zřejmě reakcí na poznámku ředitele ČT Balvína (když otevíral obálku)" že vítěz této kategorie určitě tady nebude přítomen". Tím chtěl řící, že vyhraje někdo z České televize (Vichnar nebo Záruba) a oba jsou přeci na olympiádě... Poulíček si měl ponechat chladnou hlavu a nesnížit se k proti poznámce...
0/0
18.2.2002 8:58

Franta

Malá poznámka
Na Nově běží každý den v podvečer dvě soutěže krátce za sebou. Kolotoč a Riskuj. Všimli jste si někdy kolik soutěžících je žen a kolik mužů? V Kolotoči (intelektuálně nenáročném) je tak 90% bab. V Riskuj, kde je potřeba mít jakýsi přehled a znalosti je to přesně naopak. Nelze se pak divit, že naše milé divačky mají Kolotoč za sport. A taky ten kladný efekt: v Kolotoči vždy vítězí Češi. Teda Češky. V některých státech nesmí ženy volit. Asi tam mají taky Poulíčky... K jeho poznámce o tom, že někdo je na olympiádě a někdo bere ceny, není potřeba nic dodávat. Podřekl se. P.S. Kolikátý skončil ten poďobanec v moderátorech soutěžních pořadů?
0/0
18.2.2002 8:17

geroc

TýTý
Myslím si, že výsledky ankety svědčí o jednom - o vyhraněné skupině obyvatelstva která čte časopis Televize. T.j. důchodci a ženy v domácnosti. Nejvíc se to projevilo v kategorii sportovní komentátor. Neměnné výsledky ankety prakticky několik let to potvrzují. Proto bych navrhoval několik let TýTý nevysílat. Pak by snad výsledky mohli být jiné.
0/0
18.2.2002 8:06

Standa

Poulíček
čeká, kdy TV Nova vymyslí jiné sportovní pořady než 1 x týdně kopaná (105 minut) a 7 x týdně Sportovní noviny (35 minut, to je celkem 140 minut. Přidá-li v roce 2002 něco dalšího, pak pořadí tý-tý 2002 bude Poulíček, Lenertová, Tittelbach, jupí na Železném kolotoči !
0/0
18.2.2002 7:57

radek

POULICEK JE BUH
nu asi jsem dost rad, ze jsem tu saskarnu videt nemusel, pamatuji si jeji zacatky a vzdycky to ten blb alias sportak dovrsil, Poulicek  a sportsman, nu to by taky treba Jagr mohl byt nejlepsi fotbalista nebo Nedved nejlepsim hokejistou ne?? a co takhle rozeznat domaci od hostu, to uz se asi nemusi, nu a jestli opravdu pronesl co pronesl o te olympiade, tak je asi opravdu nejlepsi - ano znalosti mu chybi a proto mu dame aspon cenu - mistr sportak aliaz kolotocman Poulicek neni totiz jen nejlepsi on je totiz buh?
 
0/0
18.2.2002 6:15

Karel

PROČ ???
Na anketu TÝTÝ se nedívám od začátků jasných vítězství pana P. Poulíčka v kategorii sportovních komentátorů. Jinak abych dodal, můj jasný favorit v této kategorii je Jaromír Bosák, ale o tom jsem psát nechtěl.
Nechápu, proč se vůbec nějaké ankety pořádají, to že ti umělci jsou populární, to snad sami vědí, když jsou různě obsazováni do filmů, inscenací či v divadle. Podle toho snad taky vydělávají.
Ankety jsou jen pro blbce, kteří si myslí, že když někomu dají svůj hlas, tak snad nějakou popularitu svého oblíbence změní.
 
0/0
17.2.2002 21:05

Hanka

Trapné, trapné, trapné!
Letošní TýTý se svojí celkovou úrovní přiblížilo estrádám na Nově. Téměř všichni hlasatelé-moderátoři byli neuvěřitelně umělí, nepřirození a leckdy přímo trapní - paní Burešová. Pokud cítí trému před tak velkým publikem - a tomu se jistě nelze divit - nemají tam vůbec lézt. Nejde o to, že se například přeřeknou, ale jde o jejich celkový projev. Jejich "krátké zamyšlení" před vyhlášením kategorií postrádalo jakýkoliv smysl. Výstupy pana Krampola a Šípa se do pořadu nehodily, místo nich by byla vhodnější nějaká hudba. Také hosté, kteří přidávali ceny mohli být - při vší úctě k nim - vybráni poněkud jinak. A otázky, které jim hlasatelky a hlasatelé pokládali byly dost smysluprázdné. Scénář pořadu a výběr moderátorů (až na pár výjimek paní Lekešová) byl hluboce podprůměrný a amatérský. A to, že kategorii sportovních komentátorů vyhrál pan Poulíček je vrcholem celé ostudy. Kdyby byl rozumný, tak si pro cenu ani nejde, ale on si dovolil ještě trapné a urážlivé poznámky.
0/0
17.2.2002 19:41

Halef

Mistr Poulíček
Předávání ceny panu Poulíčkovi je vždycky nejtrapnější moment celého TýTý... Co takhle mírně zpřísnit definici "sportovního redaktora", nebo jaxe ta kategorie jmenuje? Třeba: "Kdo není během roku na obrazovce aspoň v 80 % svého vysílacího času ve sportovním pořadu, ten prostě není sporťák?"<p>Kdyby si aspoň Pavlík uvědomoval že dostává cenu za točivé disciplíny... ale on je schopný si myslet že je opravdu tak výjiečně dobrý komentátor fotbalu
0/0
17.2.2002 17:42

zip

pan Poulíček
Připadá mi velmi zábavné, že tolik lidí považuje Kolotoč za sportovní pořad a zoufalého pana Poulíčka - absolutně neschopného komentovat jakýkoli sportovní přenos (při sledování např. MS v hokeji mi bylo častokrát trapně i za něj) - za nejlepšího moderátora sportovních pořadů. Kdyby tuto skutečnost zmiňoval upoceně křečovitý moderátor zábavných pořadů pan Novotný ve své hloupé show tak často, jak se převléká, jistě by vyhrál svou kategorii ještě vyšším rozdílem a sledovanost TV Nova by za bohorovné spokojenosti Vladimíra Železitého ještě častěji lámala evropské rekordy ve sledovanosti.
0/0
17.2.2002 17:05

STROM

Jestli to ma cenu?
No pokud se na to budete divat,tak to cenu bude mit.V neposledni rade na tom Nova vydela prachy na reklamach....A taky nektere "osobnosti" to maji radi (at uz uprime nebo ne) byt VYHLASEN.-viz Bohdalova....:-)......Proste divejte se i pristi rok a pak utikejte na i-net to okomentovat......
0/0
17.2.2002 16:53

juppi

Anno 2
kdyz jsem vcera vecer sledoval predavani divackych cen Tyty, tak jsem si zpocatku myslel, ze sleduji zcela jinou TV (novu), jelikoz prvnich nekolik cen ziskaly "novaci". O tom mne ujistila i pritomnost V.Zelezneho. Letosni predavani divackych cen, tak mohu nazvat Anno 2 (viz podobne novacke ceny). Ma neco takoveho smysl?
0/0
17.2.2002 15:35

Kaštan

Poulíček je No.1
Milý předpřispěvatelé! Pan Poulíček vyhrál a proto je pro mne nejlepší sporťák. S tím se nedá nic dělat. I kdyby byl vycpanej a tuhej.
0/0
17.2.2002 15:35

jo

"high society"
je mi super blivno z naší kulturní scény (tedy až na vzácné vyjímky)
0/0
17.2.2002 15:06

Jirka

Poulíček
Musím souhlasit s několika předchozími příspěvky. Osobně si myslím, že Poulíčkova výhra je víc než logická - do soutěže TýTý podle mě většinou hlasují ženy; a která žena zná jiného sportovního komentátora než toho, kterého každý den bedlivě a s očima na vrch hlavy sleduje v NEJNAPÍNAVĚJŠÍ a NEAKČNĚJŠÍ soutěži - v Kolotoči?
Takže jestliže hlasuje pro "baviče" Novotného a na anketním lístku má pak zaškrtnou nějaké sporťáka, zděsí se v první chvíli nad naprosto neznámými jmény Záruba či Bažant a pak zaškrtne své každodenně rozsvěcované světélko, svého milovaného, vtipného, chytrého a brilantně přemýšlejícího Pavla!
Nad tím se nemá cenu vztekat.
0/0
17.2.2002 14:39

0/0
17.2.2002 11:37

Jaryn

A zase Poulíček ...
Proč se všichni (jako každý rok...) pozastavujete nad výhrou nesporťáka v kategorii sporťáků ? Vemte si, kdo všechno hlasuje, kolik je to lidí a jaké procento z toho tvoří Ti co se zajímají o sport. Navíc Ti pak své hlasy rozdělí mezi Zárubu a Vichnara a Pavka má zase vyhráno...
Pokud nějakou takovou cenu nebude udělovat odborný sportovní (hokejový fotbalový nebo třeba i badmintonový - to je jedno) časopis, nemá spravedlnost šanci...
Jaryn, Pardubice
0/0
17.2.2002 11:32

Zorka

Re: A zase Poulíček ...
Je opravdu legrační, jak se vševědoucí a všeznající opět shodli na průměrnosti a podprůměrnosti NOVY. Pan Poulíček je vyzýván, aby pro cenu už nechodil, protože mu ji neudělil žádný sportovní časopis (nevím ostatně, jak to souvisí), tudíž je neplatná, protože ČT má jinačí kabrňáky. Pánové, nevím, proč ta žlučovitost, soutěž Týtý přece není o odbornosti (ale předpokládám, že to všichni dobře víte, jen potřebujete prezentovat svoji "úroveň"), ale o oblíbenosti těch kterých osob či pořadů a to jaksi nemůže  ovlivnit ani sto odborných časopisů, viďte. Inu, nezbude, než (nejlépe se zbraní v ruce, možná postačí i rudá knížka) vysvětlit těm volícím intelektuálským ignorantům, že jedině ten váš názor je ten správný a to i v tomto případě, kdy přece o nic zásadního nejde, jen o odlišný názor několika desítek tisíců hlasujících v jedné z mnoha dalších diváckých anket.  
0/0
17.2.2002 15:28

Enti

Re: Re: A zase Poulíček ...
Je to tak !!!! Pavel Poulicek je nejlepsi sportak !!!!! A az bude pravidelne a spolehlive rozeznavat fotbal od hokeje a nase hrace od souperu, tak ziska cenu pro absolutniho viteze !!!!
0/0
17.2.2002 16:18

Pospi

Re: Re: A zase Poulíček ...
Pak tedy v TyTy nemusi byt zadne kolonky , nemusi se vubec delit na moderatory, herce, herecky ... atd . Bude se proste volit nejoblibenjsi z oblibenych , usetrito cas,penize i hadky na internetu . Poulicek ma cenu a uz mu ji nikdo nevezme !
0/0
18.2.2002 12:03

Ľubomír Franer, Opava

Tý Tý
Po vyhlášení výsledků ankety je na internetu opět hodně povzdechů - ach, ty český národe. Všichni se podivují nad vítězstvím pana Poulíčka. Týdeník Televize nečtu, nevím zda vůbec jsou lidé do jednotlivých kategorií nominováni. Po vítězství pana Poulíčka o tom silně pochybuji. Kdyby však náhodou takové seznamy existovaly, dejte do nich pro příští ročník sporťáka s TeleTele - pana Cardu - Retardu. Myslím, že hlavně ten Cardův přídomek už letos vystihuje charakter ankety o sporťáka roku.
0/0
17.2.2002 10:17

Tonda Navrátil

Re: Tý Tý
Josef Carda skončil mezi sporťáky na 20. místě s 255 hlasy. Další perličkou je 13. místo Hany Zagorové v kategorii Dabér/dabérka.
0/0
18.2.2002 7:47

Fleitas

Poulíčku, buď chlap!
Vážený pane Poulíčku, osobně proti vám nic nemám, ale snad byste už mohl mít tolik soudnosti a být chlap a pro cenu za sporťáka roku si prostě nejít. Já osobně bych se na vašem místě propadl hanbou. Ta vaše poznámka, někdo je na OH a někdo bere ceny, už byla úplně stupidní. Dobře si pamatujeme vaše komentátorské výkony při hokeji a fotbale. A překoktat výsledky v TV novinách, zvládne i Titelbach. A propos, který skončil on? Chyba je i na straně vyhlašovatele soutěže. Stálo by za to, vymyslet jakýsi nominační přehled, aby "divák Novy" neměl tu roli usnadněnou. Česká TV by měla své sporťáky více prezentovat (tedy kromě Bažanta, Bauera a "hrkače" Vrby...)
0/0
17.2.2002 9:29

riko

Re: Poulíčku, buď chlap!
Nebude to tim,ze na Nove jsou jen asi tri "sportaci" a na CT je jich hafo.
0/0
17.2.2002 9:49

Ing.Josef Hanus

Sportovní komentátor?
Pan Poulíček je spíše průvodce Kolotočem než spoetovní komentátor. Asi dostal hlasy od příznivců Kolotoče, kteří dobré sportovní komentátory neznají.
Jinak úspěch přeji panu Ebenovi.
0/0
17.2.2002 9:12

hanz

Poulíček
Tak teď jste mne dostaly.Poulíček...sporťák.Nejebe tady někomu?
0/0
17.2.2002 2:42

Vrana

Mlady Uhrin!!!!!!!
je nejvyssi cas povolat maldeho Uhrina z Kolotoce do repre!!!!!! Prej potrebujou maskota na brevno. Nejlepe debila s bedarama.
0/0
17.2.2002 1:20

Koudelka

Nova nas bavi
kdekdo na ni nadava a dava najevo sve postizeni ducha skvarem pana Zelezneho, ale kazdej na ni cuci a nebo si nazory na porady a lidi vymysli, aniz by je videl. Tady to smrdi pokrytectvim.
0/0
17.2.2002 1:18

22

Proc?
Vsichni nadavate, ale proc se na to koukate? Ja ten porad nastesti nevidel a citim se skvele....Pisete tady, ze vyhral Poulicek, tak jen dodavam, NO NAZDAR!!!!!
0/0
17.2.2002 1:12

jazzmaker

proč Poulíček???
Všichni, kteří vyhráli si cenu jistě zaslouží...ale proč na sportovním poli už několik let vládne šašek z Kolotoče???...fakt nechápu!!!...
0/0
17.2.2002 1:06

navstevaa

Hmm fajn porad
Predem bych zduraznil, ze televize neni muj konicek a behem tydne stravim pred obrazovkou najakych 8-10 hodin vcetne zprav. Nevim proc, ale na TV uz mi nezbyva cas. Ale vykon moderatoru dnesniho predavani, celkova koncepce, dva nic nerikajici vstupy panu Sipa a Krampola, to tedy byl opravdu labuznicky zazitek. Pokud si takto CT predstavuje porad, jeden z hlavnich v roce co se tyka propojeni prave divaka a televize, tak tedy nevim co rict. Snad jenom privatizovat CT.
0/0
16.2.2002 22:20

krata

Re: Hmm fajn porad
Privatizace ČT je největší píčovina co jsem kdy slyšel.
0/0
16.2.2002 23:33

Marek

Re: Re: Hmm fajn porad
Největší píčovina je neprivatizovat jí...
0/0
17.2.2002 16:35

Pcx

Jako vždy
Jako vždy vítězí novácký škvár.   Zvláště ocenění Mr. Beďára coby nejlepšího sportovního komentátora mě obzvláště pobavilo . A pana Jizviče Novotného už by měl taky někdo radši utratit. Jo, jo, český národe ...
0/0
16.2.2002 21:34

Jana

Re: Jako vždy
Naprosto souhlasím. Občas mám fakt obavu, kam naše společnost spěje. V některých domácnostech běží televize (Nova) celý den. Fakt příšerný. A přitom na tý Nově dávájí kromě občas nějakých dobrých filmů samý naprosto podřadný věci a nechápu, jak můžou takový nuly z Novy konkurovat takovým profesionálům, jací pracují v České televizi. A to ani nemluvím o kultuře vystupování těchto "hvězd". Všechno to je jen novácký škvár :-(
0/0
16.2.2002 22:11

TR

Re: Re: Jako vždy
Mozna to bude tim, ze se souteze ucastni jen urcity typ lidi. O spolecnosti jako celku to doufam nic nerika...
0/0
16.2.2002 22:15

Draken

Re: Re: Re: Jako vždy
Ale jo, prestanme si lhat, jsme narod zlodeju, lharu, flakacu a mentalne slabsich lidi, ktere nic vecer po "tezkem" dnu v praci a kaskaderske jizde autem z prace tak nepobavi jako fekalni humor valici se z TV zNova a posledni dobou i CT.
0/0
16.2.2002 23:31

Murphy

Re: Re: Re: Re: Jako vždy
Souhlas! Konecne to nekdo rekl nahlas.
0/0
16.2.2002 23:58

Marek

Re: Re: Re: Jako vždy
Vyječené pořady Novy jsou sice mnohdy stupidní, ale nepochybuji o tom, že ČT je neporovnatelně horší.
0/0
17.2.2002 16:34

Najdete na iDNES.cz