Diskuse k článku

Z obrazovky zazní Ženský hlas

Dámy a pánové, chlapci a děvčata - takhle oslovuje své publikum Ester Kočičková, dosud známá hlavně z rozhlasových vln někdejšího Rádia Limonádový Joe, která bude od července uvádět na ČT 1 nový cyklus zábavných diskusí Ženský hlas. Podle dramaturga Antonína Trše jde o pořad na vlně feminismu - sama Kočičková se však za feministku nepovažuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Hanka

Souteze
Vážení, už 5.3. skoncila soutez v Dolce Vita  o svítilny, ale zatím nikde nejsou výsledky. Budete pořád jako hrad v Hrad v Karpatech, nebo se nekde můžeme výsledky dočíst?
0/0
18.3.2003 8:01

Ivona

Proč feministka ?
Feministka - nefeministka,,to není tak důležité jako možnost konfrontace hlediska mužského a ženského na určitý jev. To je právě na pořadu Ester Kočičkové skvělé.
0/0
17.3.2003 13:59

Jakub

Ester je pěkná kočička
Ester je pěkná kočička, není hloupá, ale taky nechápu, proč se bojí být feministkou. Doufám, že je to jen nesouznění termínu, ale jinak si myslím, že každá žena by měla být feministkou! jestli se nechce dostat na úroveň žen v Kambodži P:S. včerejší pořad byl skutečně špatný, byl tam hrozný muž, který o sobě tvrdil, že je liberál, házel ženám na krk skrytě sexistické významy (za což ho dámy pochválily, jak je šikovný, a tím si ho získaly) a vůbec plácal hrozné nesmysly (nebyl ochoten si připustit, že žijeme v křesťanském světě, ač nemusíme být všichni křesťané). Proč se Ester nepousila to alespoň odkrýt, tuto faleš? Mńau, mňau...
0/0
9.7.2002 11:56

Jirka

PS
PS: Moje žena je feministka, chytrá a ještě k tomu sexy, možná by to uváděla lépe, když se tahle dáma tak strašně bojí, ať zváží, zdali by neměla by spí uvádět kurs o vaření?
0/0
1.7.2002 10:19

Jirka

Proč to teda uvádí, když se bojí být feministka?
No je to trdlo... už od pohledu...
0/0
1.7.2002 10:14

Markéta

Re: Proč to teda uvádí, když se bojí být feministka?
Rozhodně s tímto nemohu souhlasit.  Ester to uvádí naprosto perfektně, je svá, osobitá a nezaměnitelná s ostatními tuctovými moderátorkami.
0/0
14.3.2003 11:45

Čára

Re: Proč to teda uvádí, když se bojí být feministka?
Ale já nemyslím, že se bojí být feministka. Spíš se jí být necítí.
0/0
17.3.2003 11:54

Milen

Re: Proč to teda uvádí, když se bojí být feministka?
Já si teda myslím, že se na to perfektně hodí, protože roli feministky pojala tak přesvědčivě, že to ani snad není možné Rozhodně nesouhlasím s tím, že by byla trdlo... Fiktivní rozhlasový pořad Dvojhlas je jí šitý na tělo...
 
0/0
17.3.2003 12:30

Najdete na iDNES.cz