Ve Varech hýřil De Niro, ožil Amadeus a bavil Technotronic

  13:00aktualizováno  13:00
Sobotní noc v Karlových Varech byla ve znamení večírků, které se předháněly v účasti hvězdných hostů, v programu i v nabídce jídla a pití. Byly to také poslední chvíle herce Roberta De Nira na filmovém festivalu.

43. MFFKV - večírek ČEZ - Robert De Niro a Jiří Bartoška - Mezinárodní filmový festival, Karlovy Vary (5. července 2008) | foto: Marek NavrátiliDNES.cz

Jako první vypukla podvečerní party divadla Rubín v hotelu Thermal. Právě tady končila premiéra Jakubiskova filmu Bathory a začínal popremiérový večírek nazvaný Rabování.

43. MFFKV - večírek Rabování - Aňa Geislerová a Ester KočičkováHlavními hvězdami byl Karel Roden s partnerkou Janou Krausovou, zpívající sestry Aňa a Lela Geislerovy, Ester Kočičková, Jiří Mádl či manželská dvojice Juraj Jakubisko a Deana Horváthová.

Mimochodem, Roden a Krausová přicestovali do Varů v sobotu kolem čtvrté odpoledne a kolem fotografů prošli ke své spokojenosti bez povšimnutí.

. Mirka z Varů: Obchod na korze

Glosář filmové kritičky MF DNES Mirky Spáčilové

Na party Rabování už reportérům a zvědavcům neunikli, stejně jako Robert De Niro. Ten se zahajovacího pátečního večírku v Grandhotelu Pupp nezúčastnil, sobotní zábavu si však už ujít nenechal. Byl totiž pozván na vyhlášenou party jednoho z hlavních partnerů festivalu, společnosti ČEZ.

43. MFFKV - večírek ČEZ - Mirek Topolánek a Robert De NiroNa Vřídelní kolonádu De Niro vplul s premiérem Mirkem Topolánkem (tentokrát bez Lucie Talmanové) a hned se se svojí manželkou rozverně ověšoval svítícími proutky, které se rozdávaly u vchodu.

Prestiž večírku dodávala nejen přítomnost hollywoodské hvězdy, ale také pestrý program, bohatý raut, nabídka nápojů a také dobrá hudba. K tanci se dlouho nenechal nikdo pobízet, parket ovládly například missky Jitka Kocurová, Renata Langmannová nebo Bára Kolářová.

43. MFFKV - Tretter's Bar - TechnotronicAni prezident festivalu Jiří Bartoška tentokrát nespěchal do svého útočiště v Becher's baru Grandhotelu Pupp a ve VIP salonku Vřídelní kolonády seděl s přáteli do jedné v noci. Pak se ještě odebral "juchat" do Tretter's Baru, bývalého "Pekla" v hotelu Thermal, kde bylo vrcholem večera živé vystoupení diskotékové legendy Technotronic.

Centrem zábavy festivalových baťůžkárů jsou Lázně I, které se letos na MFFKV přejmenovaly na Vodafone Fér Klub a nabízejí každý večer živou muziku. V pátek program odstartoval MIG 21, sobotní noc patřila hip hopu a slavným tuzemským formacím Indy & Wich a PSH.

. Filmový festival obrazem

Všechny fotografie z druhého dne 43. MFFKV

43. MFFKV - PSHRobert De Niro i Mirek Topolánek z party ČEZ odešli před jedenáctou. Slavný herec musel ještě v noci v Thermalu uvést slavný muzikál New York, New York, premiéra čekaly povinnosti rodinné. V lázeňském městě má totiž vedle manželky i syna Nicolase, a tak spěchal pomoci s hlídáním.

Večírek uspořádaný barrandovskými filmovými studii a novou digitální televizí v loveckém zámečku Diana, do kterého vede cesta lanovou dráhou, se nesl v duchu hýření. Dominantou romantického místa byly vedle nábytku ze seriálu Arabela a kostýmů z filmu Amadeus i dekorace z tisíce živých květin - orchidejí, lilií a anturií.

43. MFFKV - večírek Barrandov - Helena HoudováZavítala sem Klára Issová s Davidem Ondříčkem, Miroslav Táborský s manželkou i topmodelka Helena Houdová, která je v osmém měsíci těhotenství.

Hotel Imperial přivítal milovníky módy, v rámci večírku Party time se tady konala módní přehlídka. Hvězdou byla Miss World 2006 Taťána Kuchařová, kterou samozřejmě doprovázel její přítel, pražský radní Milan Richter. O hudbu se za mixážním pultem staral ex-Vyvolený Petr Zvěřina.

Vyvedl se i spontánní večírek po golfovém turnaji uspořádaném na počest filmu U mě dobrý na hřišti Na cihelnách. Tady exceloval herec Jiří Macháček, který na filmovém festivalu tradičně slaví své narozeniny, které připadají na 6. července.

Autor: pro iDNES.cz

Tipy z televizního programu

Recenze: Pojedeme k moři 70 %, Oko dravce 60 %, Plán útěku 60 %, Kryštůfek Robin 60 %, Trans 60 %, Brak 55 %

Klíčová slova: Policie Modrava, Linka, Comeback, Show Jana Krause

Nepřehlédněte: 28. 6. - 6. 7.

Nejčtenější

VIDEO: Divoké večírky uprostřed totality. První ukázka Pražských orgií

Film Pražské orgie podle slavné knihy Philipa Rotha

Čím méně svobody, tím větší orgie, vzkazuje film režisérky Ireny Pavláskové Pražské orgie, natočený podle slavné...

Češi jsou nejvtipnějším národem světa, tvrdí Palin z Monty Python

Michael Palin s rytířským řádem sv. Michala a sv. George (12. června 2019)

Michael Palin z legendární britské komediální skupiny Monty Python považuje Čechy za nejvtipnější národ na světě. V...

Hudební kalendář 2019: Koncerty světových hvězd, které nesmíte prošvihnout

Ed Sheeran na svém prvním pražském koncertě 12. 2. 2015 v pražské Tipsport Areně

Rok 2019 zpříjemní hudebním fanouškům vystoupení řady hvězd. Přijedou Ed Sheera, Metallica nebo Billie Eilish, na...

Hudební kalendář 2019: Největší letní festivaly v Česku

Rock for People 2018

Festivalová sezona začala letos brzy. Po celé republice od května do září probíhají desítky hudebních přehlídek, které...

Hudební kalendář 2019: Největší koncerty českých a slovenských interpretů

Skupina Kabát na festivalu České Hrady CZ ve Švihově

Rok 2019 je jubilejní pro řadu českých a slovenských interpretů a nejčastější volbou pro velkolepou oslavu je O2 arena....

Další z rubriky

PRVNÍ DOJMY: Rozervané mondénní paničky bloumají telenovelou Milenky

Hrdinky seriálu Milenky

Když se zdá, že český seriál došel na vrchol pokleslosti, zasáhnou Slováci. Vedle titulu Milenky, který letní Nova...

Druhý Tajný život mazlíčků vyhrál s náskokem, přišlo 54 tisíc diváků

Záběr z animovaného filmu Tajný život mazlíčků 2

Animovaný snímek Tajný život mazlíčků 2 prokázal i v Česku statut rodinného hitu. Na vítězné pokračování pohádky přišlo...

Víc než pohádka, Toy Story je symbol Pixaru. Čtvrtý díl míří k rekordu

Z filmu Toy Story 4: Příběh hraček

Průměrná známka v hodnocení kritiků 98 procent ze sta, to se na filmovém webu Rotten Tomatoes často nevidí. Animovaný...

Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?
Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?

Ahoj, prosím poraďte mi, jak se s tím srovnat.

Najdete na iDNES.cz