Diskuse k článku

U znělky se za břicha popadáme

"Když jsme se poprvé bavili s vedením festivalu o tom, jaké by znělky měly být, říkali mi, že by měly být hlavně veselé," zavzpomínal režisér letošní festivalové znělky David Ondříček a dodal: "Vzpoměl jsem si tedy na veselé vystoupení tria Tros Sketos, které jsem měl možnost v minulosti několikrát vidět, a bylo rozhodnuto." Tvůrce úspěšných snímků Šeptej či Samotáři společně s prostřední postavou hlavní znělky, výtvarníkem Alešem Najbrtem, on-line odpovídal na dotazy čtenářů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Simona

Geniální šílenci
Protože jsem v K. V. nebyla, měla jsem až do slavnostního vyhlášení cen v televizi možnost vidět pouze "základní" variantu znělky v reklamním spotu a billboard. Vyhlášení mě totálně dostalo. Konečně jsem viděla další verze znělky a musím říct, že je jedna lepší než druhá! Musela jsem se na ně ještě párkrát kouknout na internetu :) Je vážně skvělý, že i mezinárodní festival se dokážeme dívat s takovou nadsázkou. Moc třem sketám fandím, byl to vážně parádní kousek.
0/0
15.7.2002 10:36

Gaan

jestlipak si pamatuje na sve detske kamarady z letnich prazdnin?
0/0
12.7.2002 13:57

Tomáš

Za břicha?
Já se u znělek spíš popadal za hlavu. Ze tří znělek je alespoň trochu vtipná ta s cizojazyčnými písněmi, snést se dá ještě parodie na tu dementní písničku z Rebelů, ale ta třetí, to je opravdu peklo. Loňské znělky byly stokrát lepší. 
0/0
12.7.2002 9:35

Bobik

NAJBRT
... stejne je to zvlastni ze stejnej clovek ziska kseft na grafiku MFF KV i CEZu a Ceskeho telecomu - sponzoru MFF KV - ta naser zeme ja ale pratelsky ,-) propletena ...
0/0
12.7.2002 0:05

mekenzik

Aha...
...aha, jsem Lama, uz jsem to nasel :)
0/0
11.7.2002 19:50

mekenzik

Link
Nebylo by fajn sem hodit link na to video? Ne kazdej se kouka na televizi a nebo ve Varech na filmy :)
0/0
11.7.2002 19:47

George K.

Logo?
Autorem nového loga Českého Telecomu není Aleš Najbrt. Aleš Najbrt je pouze autorem návrhu, který se nerealizoval. Možná by stálo za to si to ověřit, než napíšete, co vám slina na jazyk přinese.
0/0
10.7.2002 20:33

Najdete na iDNES.cz