TV tipy: Guvernérovy vylomeniny

  15:38aktualizováno  15:38
V televizi se dějí věci. Třeba jen guvernér Schwarzenegger stihne během dvou večerů zlikvidovat neviditelného predátora, sestavit komando, pravdivě lhát a převléci se do historického kostýmku barbara Conana. Také se vám zdá, že to postrádá rozum a cit?

Arnold Schwarzenegger | foto: Max WhittakerReuters

. TELEVIZNÍ PROGRAM NAJDETE ZDE

Kompletní přehled více než padesáti programů

VÍKENDOVÉ DUELY
PredátorV pátek, tedy dnes, si večer můžete opět připomenout hlášky z hojně reprízované komedie Na samotě u lesa (Nova, 20:00), Ben Affleck se představí jako právnický Světák (Nova, 21:45) a Milla Jovovich se zhostí nelehkého úkolu zachránit svět před nebezpečným virem v akčním hororu Resident Evil (Nova, 23:40). Anebo si můžete užít večer ve společnosti kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera - nejdříve vás (možná) pobaví v komedii Pravdivé lži (Prima, 20:00) a pak se s ním můžete proběhnout pralesem s Predátorem (Prima, 23:00) v zádech. A nebo si zapněte romantickou komedii plnou hip hopu, lásky a naplněných snů Karamelka (ČT1, 22:55).

Arnold Schwarzenegger ve filmu Barbar Conan.Ani sobotní večer televizní diváky lačné filmů kolísavé úrovně nezklame. Kdoví kolikátou adaptaci příběhu D´Artagnana nabízí Mušketýr (Nova, 20:00), novější verze nezůstal ušetřen ani Král Artuš (Prima, 20:00). Asi nejlepší volbou bude adaptace detektivky Patricka Quentina Polední žár (ČT1, 20:00), pod kterou se podepsal Jiří Hubač. V nabídce je ještě thriller s Brucem Willisem Na dostřel (Nova, 22:00), western Silverado (ČT1, 21:35) s Kevinem Costnerem a celkem tupý horor Návnada (Nova, 23:50). Pokud si nevyberete, zkuste další "kousky" s Arniem - Komando (Prima, 22:35) a film Barbar Conan (Prima, 0:35). Zábavný je pak Krásný nadhasič (ČT2, 20:00), tedy záznam úspěšného představení libereckého Naivního divadla.

V neděli si určitě připomeňte slavný Ikarův pád (ČT1, 20:00) s vynikajícím Vladimírem Menšíkem v hlavní roli. Jinak vás čeká komedie Těžce zamilován (Nova, 20:00), případně thriller Dokonalý svět (Prima, 21:20).

PŘES VŠEDNÍ DNY
Johnny Grant a Will SmithV pondělí by vás mohla pobavit slavná akční komedie Michaela Baye Mizerové (Nova, 21:55) nebo francouzský thriller Smrt darebáka (ČT1, 22:20) o tom, že korupce stejně jako kapitál nezná hranic.

V úterý vás čeká pitvořící se Eddie Murphy v komedii Strašidelný dům (Nova, 20:00), akční Lovec bouřek (Nova, 22:40) a dva romantické filmy - jeden oceněný Oscarem, tedy Rozum a cit (ČT2, 20:00), a druhý podle Rosamundy Pilcherové, tedy Plamen lásky (Prima, 21:15).

Zlomené květinyStředeční večer můžete začít ve společnosti výborného filmu Jima Jarmusche Zlomené květiny (ČT2, 20:25) a s klidem lze usnout u sci-fi Vládci loutek (Nova, 23:35). Anebo zvolte alternativu v podobě Maďarské krásy (ČT2, 0:00).

Ve čtvrtek se pak můžete podívat na kanadský thriller Slepá hrůza (Nova, 23:30), tedy jestli vám to bude stát za to.

Z třetí řady seriálu Ztraceni (Lost)SERIÁLOVÉ OKÉNKO
V úterý se rozjede druhá řada kultu nazvaného Ztraceni (Nova, 15:10) a čtvrtá série Drzé Jordan (Prima, 15:40). Středa nabízí start komediálního seriálu Will & Grace (Prima, 15:10). A ve čtvrtek se začne naplňovat osmidílné Avignonské proroctví (ČT1, 20:55).


Nejčtenější

Poprvé v bondovce bude agentem 007 žena, černošská herečka Lashana Lynchová

Britská herečka Lashana Lynchová ve filmu Captain Marvel

Novým tajným agentem s označením 007 bude po Danielu Craigovi poprvé v dějinách bondovek žena a černoška, britská...

Hudební kalendář 2019: Koncerty světových hvězd, které nesmíte prošvihnout

Z filmu Metallica: Francie na jednu noc

Rok 2019 zpříjemní hudebním fanouškům vystoupení řady hvězd. Přijedou Ed Sheera, Metallica nebo Billie Eilish, na...

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Norská dvojčata Marcus & Martinus sobotním koncertem pobláznila Slavkov

Koncert norských dvojčat Marcuse & Martinuse v Slavkově u Brna vzbudil davové...

Kdekoliv se dvojčata Marcus & Martinus objeví, vzbudí davové šílenství. Nejinak tomu bylo i ve Slavkově u Brna na...

Hudební kalendář 2019: Největší letní festivaly v Česku

Rock for People 2018

Festivalová sezona začala letos brzy. Po celé republice od května do září probíhají desítky hudebních přehlídek, které...

Další z rubriky

Pořád jsme doufali, že to uvidí, říká Třeštíková o Miloši Formanovi

Z dokumentu Forman vs Forman

Celovečerní dokument Forman vs. Forman, který natočila Helena Třeštíková se střihačem Jakubem Hejnou, se po Cannes a...

VIDEO: Před pikolou za pikolou. Schovává se ubohá Krvavá nevěsta

Krvavá nevěsta

I hvězdy jako Andie MacDowellová se nechaly zlákat do hororu s neobvyklou zápletkou, který přijde do kin 22. srpna pod...

RECENZE: Nač má Lví král kopii? Původní verze byla poetičtější a hravější

Záběr z nového zpracování Lvího krále

Budiž hned v úvodu jasně řečeno, že mírně nadprůměrnou známku dostává nový Lví král čistě pro potřeby divácké skupiny,...

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.

Najdete na iDNES.cz