Troška: Čtvrtý Kameňák už nebude

  15:35aktualizováno  15:35
Scenárista a režisér Zdeněk Troška už dokončil natáčení třetího dílu svého Kameňáku. Ten bude mít oficiální pražskou premiéru 12. ledna 2005. Troška důrazně trvá na tom, že čtvrté pokračování Kameňáku už opravdu neplánuje.

"Ne, ne, ne, ne a ne, do třetice dobrého a zlého - a konec," odpověděl 51letý filmař na dotaz, zda chce v sérii Kameňáků pokračovat.

To producent Jiří Pomeje, který se na věc dívá z pohledu financí, by příští rok klidně točil čtvrtý i pátý díl najednou. "Věřím, že by se setkaly se stejným ohlasem u publika," uvedl Pomeje.

"Vtipy, které mi poslali diváci a které mám uložené v krabicích od banánů na půdě, mi izolují barák," uvedl režisér. Prý obdržel od diváků přes 60 tisíc "inspiračních" dopisů.

V blízké budoucnosti začne Troška připravovat nové pohádky. "Jednu pro Němce a další pro Rusy. Kdo bude rychlejší ve financích, začne točit," uvedl režisér. 

Jak se zdá, inspirace má Troška pořád na rozdávání. Kromě pohádek chystá totiž i další dva nové projekty . "Mám dvě pěkné látky ze současnosti z vysokoškolského nebo středoškolského života. Samozřejmě komedie, jak jinak," dodal.

Kameňák 3 se začal natáčet 11. července a Troškův štáb se setkal celkem devětatřicetkrát. Natáčelo se v Řitce u Prahy, ve Slivenci, v Týně nad Vltavou a v Českých Budějovicích.

"Snímek se teď objeví na dvou přehlídkách. Byl zařazen do soutěže 2. ročníku zářijového festivalu evropských filmových úsměvů, kde první díl loni získal cenu diváků. Začátkem října bude uveden na festivalu v Novém Městě nad Metují," dodal Troška.

V centru pozornosti třetího dílu je prý fotbal. Ve snímku si zahraje například Václav Vydra, Jana Paulová, Josef Laufer, Marek Vašut či Monika Absolonová. Nově ve filmu přibudou Josef Carda, Lumír Olšovský a také bývalá porno herečka Dolly Buster. - více zde 

Autoři: ,

Nejčtenější

Poprvé v bondovce bude agentem 007 žena, černošská herečka Lashana Lynchová

Britská herečka Lashana Lynchová ve filmu Captain Marvel

Novým tajným agentem s označením 007 bude po Danielu Craigovi poprvé v dějinách bondovek žena a černoška, britská...

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Hudební kalendář 2019: Největší letní festivaly v Česku

Rock for People 2018

Festivalová sezona začala letos brzy. Po celé republice od května do září probíhají desítky hudebních přehlídek, které...

KOMENTÁŘ: Mizerných dvě stě tisíc korun je dělí od nesmrtelnosti

Moderátor Marek Eben uvedl 29. června 2019 zrestaurovaný film Spalovač mrtvol...

Seznam je to úctyhodný a zároveň smutný. Úctyhodný, protože obsahuje jména našich velkých filmařských mistrů; smutný,...

RECENZE: Rammstein zapálili i kočárek. Jen kdyby to mohl každý vidět

Rammstein 16. července 2019 v pražské Eden Areně

Skalní fanoušci Rammstein budou nejspíš přísahat, že jejich úterní koncert v pražském Edenu byl skvělý a ze svého...

Další z rubriky

VIDEO: Mark Hamill, idol Hvězdných válek, zpívá v roli vraždící panenky

Trailer k filmu Dětská hra

Ve filmu Dětská hra, který do kin vejde 25. července, ožije legendární vraždící panenka z hororové série Chucky. A co...

RECENZE: Nač má Lví král kopii? Původní verze byla poetičtější a hravější

Záběr z nového zpracování Lvího krále

Budiž hned v úvodu jasně řečeno, že mírně nadprůměrnou známku dostává nový Lví král čistě pro potřeby divácké skupiny,...

3Bobule. Do pokračování vinařské série namluvil několik vět i Postránecký

Tváře chystaného snímku 3Bobule

Herci Tereza Voříšková, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer či Michal Isteník stojí před kamerou komedie 3Bobule, která se...

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.

Najdete na iDNES.cz