Může za to Sheldon? Hvězdy Teorie velkého třesku se loučí s fanoušky

  11:59aktualizováno  11:59
Herec Jim Parsons, představitel Sheldona v kultovním seriálu Teorie velkého třesku, zveřejnil na Instagramu příspěvek, v němž děkuje stanici CBS za dlouholetou podporu. Reakce klíčové hvězdy následovala po spekulacích, že právě Parsons je zodpovědný za ukončení pořadu dvanáctou řadou.

Jim Parsons s kolegy ze seriálu Teorie velkého třesku na hollywoodském chodníku slávy | foto: Reuters

„Je těžké, vlastně takřka nemožné přijmout skutečnost, že právě vznikají záběry první z posledních čtyřiadvaceti epizod, které pro Teorii velkého třesku ještě natočíme,“ napsal Parsons, nositel televizní ceny Emmy za roli Sheldona. Připojil poděkování fanouškům, kolegům a celému týmu.

„Naštěstí máme před sebou ještě třiadvacet dílů, takže postupně se snad s každým z nich rozloučím,“ dodal herec, který podle listu Entertainment Weekly za konec seriálu zodpovídá. Společnosti CBS a Warner Bros se snažily vyjednat ještě dvě řady, ale právě klíčový hrdina Parsons se rozhodl odejít.

Fotogalerie

Stanice i studio odmítly zprávu komentovat, stejně tak o svém podílu na konci legendy mlčí Parsons, jehož zástupci pouze odkázali na hercův text na Instagramu bez dalších komentářů.

Rovněž na Instagramu se vyjádřila Parsonsova herecká partnerka Kaley Cuocoová. „Tahle jízda znamenala životní sen, který se stane skutečností,“ napsala herečka, která v seriálu účinkovala od prvních dílů.

„Bez ohledu na to, kdy by Teorie velkého třesku skončila, vždycky bych měla zlomené srdce. Navzdory tomu, že se topíme v slzách, však slibujeme, že divákům přineseme na závěr vůbec nejlepší sérii,“ vyznala se představitelka servírky Penny.

Smutek netají ani Mayim Bialiková, která ztvárnila Sheldonovu dívku Amy. „Samozřejmě nejsem šťastná, že seriál končí. Bavila mě postava, kterou jsem hrála, mám ráda svou práci, miluji své herecké partnery,“ přidala se Bialiková k mohutné vlně zklamání ze strany fanoušků.

Poslední, dvanáctou sezonu seriálu Teorie velkého třesku uvidí Amerika od 24. září do května 2019. Budoucnost odvozeného seriálu Mladý Sheldon, v jehož dosavadních dvou řadách hraje Parsonsova hrdinu v dětských letech Iain Armitage, je dosud neznámá.

Autor:

Nejčtenější

RECENZE: Metallica a opakovaný vtip? Už zase hity naředila Jožinem

James Hetfield, Metallica, Letiště Letňany (18. srpna 2019)

Americká kapela Metallica hrála v neděli večer v pražských Letňanech sedmdesáti tisícům fanoušků, koncert byl velkolepý...

Hudební kalendář 2019: Největší letní festivaly v Česku

Rock for People 2018

Festivalová sezona začala letos brzy. Po celé republice od května do září probíhají desítky hudebních přehlídek, které...

Filmový průmysl stojí na prahu změn, vzkazují z Hollywoodu Pitt a DiCaprio

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt ve filmu Tenkrát v Hollywoodu

Najdete v Hollywoodu zářivější hvězdy? Oba se na absolutním vrcholu popularity drží téměř třicet let. Nyní se poprvé...

Husákovy děti „sjíždějí“ na internetu veselé seriály po více dílech

Jim Parsons s kolegy ze seriálu Teorie velkého třesku na hollywoodském chodníku...

Muži online nejvíce sledují filmy, ženy zase seriály, jejichž fanoušky je také generace zvaná Husákovy děti, která...

RECENZE: Tenkrát v Hollywoodu se najde vše, co má (nejen) Tarantino rád

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt ve filmu Tenkrát v Hollywoodu

Dobám, kdy se muži nebáli být chlapy a ženy uplatnit svůj půvab, kdy z hereckých karavanů duněl kuřácký kašel a hvězdám...

Další z rubriky

Celá země tančí, zpívá, peče. Kam se vydají televize příště?

Michaela Nováková a Jakub Vágner ve StarDance X

StarDance, Česko Slovensko má talent, Tvoje tvář má známý hlas. Na startu podzimní sezony 2019 vypadá televizní nabídka...

Tarantino v Česku zabírá, na Tenkrát v Hollywoodu přišlo 118 tisíc lidí

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio ve filmu Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Novinka Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu rozčeřila stojaté vody prázdninové návštěvnosti kin, za první víkend ji...

TELEVIZIONÁŘ: Klidně už můžete říkat černý. Zlatý Morgan Freeman

Morgan Freeman ve filmu Kouzlo Belle Isle

Letmá statistika sobotního programu nabízí dva více méně již omšelé junáky – jsou jimi Mladý Montalbano a Mladý Karl...

Najdete na iDNES.cz