Diskuse k článku

Spor o reprízné mezi ČT a herci skončil

Spor mezi herci a Českou televizí definitivně skončil. ČT se s Hereckou asociací dohodla a uzavřela profesní smlouvu o takzvaném reprízném ve výši 8 procent. "Spor je zažehnán a požár uhašen," uvedl za herce Tomáš Töpfer.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

honzajaka

holt
veřejná televize je jako veřejný dům, taky tam člověk platí za všechno
0/0
6.5.2005 7:45

Chytrakz hospody

Vxdírání TV
Páni herci zase nevědí co by.  Dostanou tučnou odměnu a chtěj z toho (z repriz) žít do smrti. Pokud bych bych byl ředitele TV, tak bych jasně řekl. Za jeden výkon, jeden honorář. Pokud se ti nelíbí, najdu si někoho komu se to líbit bude. Jinak mohu vysílat zprávy, publicistiku, sport, reprízy (co jsou bez honoráře). Lidi to bez amerických dementních seriálů nebo českých rádoby uměleckých děl to pár dní vydrží. 
Jinak lidi budete platit TV poplatky až se z toho pose....  a herci nebudou vědět co s prachama
0/0
5.5.2005 14:20

Elrond Peredhil

ale co
hlavně, že má slovutná nestranná veřejnoprávní ČT novou grafiku. To je prakticky nejdůležitější. Zase pomohli nějakému kámošovi k pár mega a sobě k řádnému bakšiši. A že se na program nedá koukat? To je netrápí, oni jsou přece veteráni - revolucionáři a tím doživotní zasloužilí rentiéři daňových poplatníků. Zlatá Nova a Prima, dávaj sice taky kulový, ale alespoň je to zadara. Btw na demagogické plky ohledně 10 mld za Novu - s důvěrou se obraťte na socanskou vládu a PPF, kteří za to mohou.
0/0
5.5.2005 12:36

Najdete na iDNES.cz