Diskuse k článku

Román pro ženy žertuje o dvojce

Nic neponechali náhodě. Spolu se čtvrtečním startem romantické komedie Román pro ženy se její tvůrci a herci rozjedou za diváky do kin celé republiky. Kvůli svým divadelním závazkům bude chybět jen Simona Stašová, která snímku herecky kraluje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zipx

prý: Kniha je dobrá...
Ta kniha nestojí za nic, je to čtení na zabití volného času na záchod nebo do autobusu.  Film je na té její nenáročnosti postavený, obratně natočený tak ,aby jej stačil sledovat i podprůměrný foxteriér.  Dokonce se odvážím tvrdit, že zážitek z něj budou mít i nižší organismy.  Možná i hmyz přítomný v sále. Osloví ho barevné provedení. Po závěrečných titulcích však po filmu nezůstane ani stopa.
0/0
31.5.2005 14:10

Chade

Kniha versus film
Tak nevím, knížku jsem četla a byla moc fajn. Nicméně to, co je popsáno v tomto článku je uplně o něčem jiném než celá kniha i hlavní představitelka není žádná super modelka, ale obyčejná holka . No počkám si na film a uvidím, těžko zatím soudit, ale mrzelo by mě, kdyby se ta kniha zprofanovala jen kvůli špatnýmu filmu.
0/0
12.4.2005 8:02

Clar

Autor článku
Autor: Ben Renč - že by malá domů? Ani bych se nedivil. Nova do toho musela vrazit slušný prachy, mediální a reklamní kampaň je fakt obrovská. Když ale vidím ukázky, zvedá se mi žaludek - vypadá to na typickej Novafilm... Myslím, že F. Renč má už nejlepší za sebou. Rebelové stáli za starou bačkoru a tímhle asi laťku ještě sníží. Škoda, kniha je prej dobrá. Ale nečetl jsem jí a z filmu viděl jen ukázky, tak nebudu soudit.
0/0
11.4.2005 12:51

pJenik

Název článku II
Já jsem si ten nadpis vyložil tak, že NOVA se naváží do ČT2.  
Každopádně ten nadpis mohl vymyslet opravdu jenom totální trotl...
0/0
10.4.2005 14:08

nikolull

Název článku
Nikdy nechápu, proč autoři vymýšlejí takhle nesmyslné názvy článků, možná proto, že sám článek je o ničem
0/0
9.4.2005 16:28

Najdete na iDNES.cz