Diskuse k článku

RECENZE: Štěstí, které si zasloužili

Skutečně dobrý film, a tím Štěstí rozhodně je, nejvíce potrápí autory reklamních sloganů. Neboť podtitul "o zázracích obyčejných lásek" zní tak otřepaně, až odrazuje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rick_dancer

Nezklamala jste!
Vážená paní Spáčilová... už jsem několikrát reagoval na Vaše glosy k filmům.. Nicméně opět se musím ozvat... Vámi opěvovaný film jsem sice ještě neviděl, ale na to abych si o něm udělal obrázek mi stačí ty upoutávky, které jsou vypouštěny do světa... A co znich plyne? Jediný závěr a bohužel stejný jako u většiny současných nových filmů... JE TO HOVADINA NEJTEŽŠÍHO KALIBRU !!! Nechápu jak můžete kritizovat kasovní trháky a oslavovat těžké propadáky... S pozdravem Čest Vaší práci... a otazníkem kdy nad ní začnete přemýšlet...
0/0
19.9.2005 14:09

cahit129

pro ricka tanečníka
Je to smutné,když na film který není plochá akční slátanina a je to docela náročnější film na zamyšlení jako je Štěstí-reaguje člověk,který jej ani neviděl!! Jestli chceš o tom filmu tvrdit-že je to hovadina nejtěžšího kalibru-tak se na něj aspoň podívej! Podle ukázek možná odhadneš akční film,ale ne tenhle druh filmu.Nikdo Ti nevnucuje že se Ti to má líbit.Já třeba pochopím,proč může p.Spáčilová kritizovat některé kasovní trháky.Já je některé taky nemusím-zvláště ty americké.Minimálně některým jde jen o prachy a jsou bezduché a laciné-stále stejní úspěšní týpci-krásné ženy-super poldové-hrdinové jež vystřílejí armádu zlončinců-ap.Jako relaxace-fajn-ale jako hodnotný film?
Po štěstí jsem odcházel se spoustou pocitů a ve spoustě situacích jsem našel podobnosti se mnou a okolím.Začal jsem přemýšlet o téhle laciné konzumní době-přátelích-rozpadajících se vztazích-ap.Možná o to jde.O to odnést si něco-hluboký dojem..Všichni herci byli výborní..
Pokud v něm po shlédnutí n
0/0
25.9.2005 10:43

Ezóp

Re: Nezklamala jste!
no tak ty seš neuvěřitelnej chudák!  občas se tady podobný hovádka vyskytnou. ale ty seš teda zvlášť povedenej exemplář!
0/0
27.9.2005 11:10

pidlos

Re: Nezklamala jste!
Já ten film viděl a líbil se mi. Vy na něj ale nechoďte, protože si nezasloužíte ho vidět a ani byste ho nepochopil.
0/0
27.9.2005 12:19

gagaryn

Re: Nezklamala jste!
váš příspěvek jsem sice celý nečet, ale podle jedné věty jsem si udělal na něj názor - JE TO HOVADINA NEJTEŽŠÍHO KALIBRU
0/0
27.9.2005 12:26

radimeq

Re: Nezklamala jste!
Hodnotit film z pouhých ukázek je skutečně slabost. Dovolím si hádat, že jsi jeden z těch, kteří nan film prostě nejdou už jen proto, že jej částečně financovala Česká televize. Měl jsem to štěstí vidět Štěstí v předpreméře ve Slovanském domě a byl jsem příjemně překvapen. Zvláště A. Geislerová je neuvěřitelně přesvědčivá.
0/0
28.9.2005 20:59

Najdete na iDNES.cz