Poslední festivalový večírek patřil Paroubkovým

  12:41aktualizováno  12:41
Mirek Topolánek a Jiří Paroubek se na karlovarském filmovém festivalu nepotkali. Jeden ho otevíral, druhý zavíral. Společného ale přece jen něco měli - půvabné reprezentativní partnerky.

43. MFFKV - závěrečný večírek - Jiří Paroubek s manželkou Petrou | foto: Marek Navrátil

Obě dámy moc dobře vědí, jak reprezentovat své muže. Na zahajovací party festivalu v Grandhotelu Pupp oblékla Lucie Talmanová jednobarevný model od Gucciho v antickém stylu, Petra Paroubková vsadila v den slavnostního zakončení tamtéž na výrazné vzorované šaty s hlubokým dekoltem.

Topolánek i Paroubek viditelně zhubli, ale pokud by se volil večírkový král, stal by se jím Paroubek. V Puppu totiž na závěrečném večírku vydržel o dobré dvě hodiny déle. Topolánkovi spěchali před týdnem z večírku na hotelový pokoj za synem a tak odešli již před půlnocí, Paroubkovi společnost opustili krátce po půl druhé ráno.

. Karlovarský festival obrazem

Připomeňte si dění na MFFKV den po dni

Příliš čerstvých hostů, jakými byli manželé Paroubkovi, ovšem v sobotu večer v Puppu nebylo. Festivalový maraton většina z nich absolvovala už od začátku a na zábavě to bylo znát.

43. MFFKV - závěrečný večírek - Halina PawlowskáNa parketě to v jednu chvíli rozjel jen spisovatel Vladimír Páral, který se při svých tanečních kreacích dostal dokonce do podřepu, dobře se bavila Halina Pawlowská, která přijela odpočatá a opálená z dovolené v Řecku, nebo moderátorka Pošty pro tebe Ester Janečková, která se kamarádí s Lejlou Abassovou. Obě přišly v šatech od návrhářky Kamily Salomon.

Ondřej Soukup s Lucií Šoralovou se šel bavit do Becher's baru, který je V.I.P. zónou celebrit, zatímco Livia Klausová popíjela pivo v hlavním sále hotelu mezi dalšími hosty.

43. MFFKV - závěrečný večírek - Jiří Mádl a Martha Issová v šatech DiorV Puppu se dlouho nezdrželi ani ocenění herci Jiří Mádl a Martha Issová. Mádl, který přišel v obleku, v němž maturoval a v doprovodu maminky a bratra, spěchal domů, protože druhý den odjížděl do Berlína na čtrnáctidenní kurz německého jazyka. Issová - oblečená v šatech od Diora - odcházela kolem jedné v noci víc zamyšlená než pobavená.

Až do rána to vřelo jen v Lázních I, které si na celou dobu konání festivalu pronajal jeden z jeho partnerů, společnost Vodafone. Rozlučku s festivalem uspořádal ve stylu 80. let, a tak patřil koncertní sál Michalu Davidovi a diskotéka v patře hitům této doby.

I David měl ale co dělat, aby dostal mladé publikum do varu. Na pódium nastoupil v jednu po půlnoci a co chvíli povzbuzoval posluchače k akci. Spolupracovala s ním přibližně jejich třetina, dvě další ho s menším či větším zájmem sledovaly, či korzovaly po dvoupatrové budově.

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Zemřel hudebník Ric Ocasek. Exmanželovi topmodelky Pořízkové bylo 75 let

Hudebník Ric Ocasek s manželkou Pavlínou Pořízkovou na snímku z roku 2009.

Zemřel rockový hudebník a producent Ric Ocasek. Bývalému manželovi topmodelky Pavlíny Pořízkové bylo 75 let. Zpěváka...

PRVNÍ DOJMY: Je Nabarvené ptáče dobrý film? Rozhodně pro to dělá maximum

Teaser k filmu Nabarvené ptáče

O Nabarveném ptáčeti už se ví skoro všechno. Jak se slavně probilo na festivaly v Benátkách a Torontu, že mu jedni...

VIDEO: Dagmar Havlová je zase komička. Na domovní schůzi Vlastníků

Z natáčení komedie Vlastníci

Komedie pro ty, kdo to nezažili. Tak si říká novinka režiséra a scenáristy Jiřího Havelky Vlastníci, která zamíří do...

RECENZE: Film Nabarvené ptáče je pásmo obrazů. I když nádherných

Druhá ukázka z filmu Václava Marhoula Nabarvené ptáče

Coby producentský čin představuje Nabarvené ptáče nesporně událost roku, před níž se sluší hluboce smeknout. Jako film,...

PRVNÍ DOJMY: To se ví, že to má být zábava. Ale pozor, tady se lže

Aleš Háma a Halina Pawlowská v pořadu To se ví

Falešné zprávy, zavádějící titulky, nebo naopak neuvěřitelné, přesto pravdivé fotografie glosují Halina Pawlowská a...

Další z rubriky

V 49 letech zemřel Brian Turk, další tvář původního Beverly Hills 90210

Americký herec Brian Turk

Po nedávném skonu Luka Perryho odešel další představitel jednoho z hrdinů seriálu Beverly Hills 90210. Herec Brian Turk...

DO KINA: Pánskou jízdu diktují Marek Vašut, Brad Pitt a navrch Rambo

Sylvester Stallone ve filmu Rambo: Poslední krev

Mezi pěti novinkami týdne jsou zastoupeny různé žánry od sci-fi přes akční či animovaný film až po romantickou komedii,...

RECENZE: O krok blíž k filmařskému peklu. Román pro pokročilé je Sezn@mka 2

Záběr z filmu Román pro pokročilé

Právě zemřela naděje, že po křiklavě neumělé prvotině Sezn@mka už nemohou tíž tvůrci dostat šanci. Jejich novinka Román...

Můj syn má svalovou dystrofii, od 12 let je na vozíku
Můj syn má svalovou dystrofii, od 12 let je na vozíku

Na 7. září připadá Světový den Duchennovy svalové dystrofie. Tímto vzácným genetickým onemocněním trpí i Jaroslav, který je v současnosti plně odkázaný na pomoc druhých.

Najdete na iDNES.cz