Diskuse k článku

Podzimní lesk a bída televizí českých

Klimbající voják přistižen nejvyšší kontrolou srazí paty a překotně hlásí: "Pane ministře, během mé služby se nic mimořádného nestalo." Nějak takhle by vypadalo týdenní hlášení divákovo, kdyby do jeho obýváku nečekaně vpadli zvědaví televizní ředitelé. "Dejte si pohov," opáčil by vlídný velitel. Jenže proč vůbec stát v pozoru? Ředitelé nám dávají pohov, jak je podzim dlouhý.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

KENY

Bída, ale dobré živobytí
Paní Spáčilová, hluboká poklona.Jste pro mne jeden z mála objektivních ostrůvků lidí, kteří to tu po sametové kamufláži myslí s Českou reublikou a jejími občany slušně a normálně.Nic víc, nic míň,žádné nabubřelé farizejství rychlokvašených elit národa, kdy vlastní skutek není podstatný a šlendrián podvodů, sebestřednost a lhaní je vydáváno málem za službu vlasti.Zbývá jen dodat to, co je mezi Vašimi řádky.Staronoví uchvatitelé si za pomocí třeba i velínů zajistili pohodlné TV živobytí.Kvalitní televizní služba je to poslední, o co jim jde.A navíc je jim jasné,že ze strany podpásové ubohosti Novy a Primy jim nic nehrozí.Kavčí hory byl nedotknutelný kádrovácký moloch už za totality, takže proč by jím nebyl i nadále.
0/0
15.10.2002 17:00

Turdus Merula

K čemu TV?
Na zpravodajství je už dávno lepší a rychlejší internet, kde je i možnost celkem jednoduše čerpat zpravodajské informace ze světových periodik ( El Pais, Le Monde, FAZ atd..) a na inteligentní zábavu a poučení jsou zase lepší knihy, na odpočinek vycházka do přírody a tak k čemu vlastně televizi? ;-)
0/0
14.10.2002 14:37

Rumburak

Ještě štěstí, že je nedostatek frekvencí.
Ještě jedna TV Nova a sbohem česká kulturo! Apropo, zbyla tu vůbec nějaká?
0/0
14.10.2002 12:45

I

Souhlas se vším
0/0
14.10.2002 10:47

Lojza E.

Trefne
Trefne, jen co je pravda. Ona Ceska televize se podobne jako s Milosem Macourkem "louci" s vetsinou ceskych kulturnich ci sportovnich velikanu. Tak me napada, ze Mistr Macourek nebivakoval ve veline ani se nepodepisoval pod pamflety umeleckych sebranek... Uroven ceskych televizi klesa a klesa, coz ale nemusi byt zas tak na skodu. Aspon mame vic casu na sebe, nemyslite, lide?
0/0
14.10.2002 10:32

Najdete na iDNES.cz