Diskuse k článku

Pawlovská: Nepatřím žádné televizi

Halina Pawlowská bydlí v Praze, ale sejít jsme se museli v Brně, kde pravidelně připravuje své televizní Banánové rybičky. Čas k rozhovoru našla jen o přestávce mezi natáčením. Vyšla ze studia, objednala pro sebe a hosty pořadu láhev sektu a proškrtávala scénář na další posezení před kamerami. Přitom uložila asistentce několik pracovních úkolů a požádala ji o vyzvednutí zamluvených vánočních dárků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Johny

Banánová lumpárna
Krmí nás tak vypočítavě, že to nemá obdoby.Změny účesů a líčení, aby snad divák neměl čas všimnout si  rozměrů jejího pozadí, ale hlavně a především, neustálé záběry na detail její tváře, přes celou obrazovku.Tzv. "hosté" jsou odkázání do rolí přiblblého křoví, jen minimum záběrů je na celkovou sestavu u stolu, často i hosté mluví, ale na obrazovce je jen a jen Pawlowská.Nemáme ani ponětí kolik dalších fíglů na podprahové vědomí  je v pořadu realizováno.Stokrát opakovaná blbost se stává pravdou, stokrát viděná tvář na obrazovce se stává VIP hvězdou (což ví i Vovka Železný).Nechutné. 
  
0/0
30.12.2002 8:34

pepe

Re: Banánová lumpárna
ojojoj, tento komentař je ovšem chutny - pan je erudovaný moralista
0/0
30.12.2002 13:47

Blanka

Re: Banánová lumpárna
Johny, dovol, abych Tě upozornila na to, že na TV přijímači existuje "čudlík" na vypnutí a pak už Ti všechny změny image a podobných záležitostí můžou být ukradené. 
 
0/0
30.12.2002 15:16

Petra

Re: Re: Banánová lumpárna
Nechápu, proč na Johnyho útočíte.Jestliže je někdo fakt dobrý, nemá podobných fíglů snad zapotřebí.Pokud se ale divákům cpe naše největší dietářka do hlavy za zjevné podpory vykalkulovaných lumpáren, je snad v pořádku dát ji na vědomí, že lidi zas nejsou zas takoví tupci, za jaké je má.(Zřejmě s výjimkou Blanky a jí podobných).A běda nám, pokud na to u lidí s takovými sklony nepřijdeme včas.  
 
0/0
30.12.2002 16:08

Filip

Re: Re: Re: Banánová lumpárna
Ale vždyť už jen fotka k tomuhle článku dává Johnymu za pravdu.Takhle přece nevypadá skutečná 130 kilová matrona (tedy aspoň v Čechách).
0/0
30.12.2002 16:23

Najdete na iDNES.cz