Protagonisté pořadu Tele Tele

Protagonisté pořadu Tele Tele | foto: Václav Pancer, MF DNES

Nova ruší Tele Tele i další pořady

  • 17
Od příštího roku zmizí z programu TV Nova satirický pořad Tele Tele. V rámci nového programového schématu skončí i Pálí vám to? a Natočto!

ANKETA
Souhlasíte se zrušením pořadu Tele Tele? - hlasujte ZDE

Pro příští rok Nova připravuje nové programové schéma, v němž se objeví několik jiných formátů.

"Protože program nejde bohužel nafouknout, musíme od začátku příštího roku některé naše pořady zrušit. Rozhodování to nebylo jednoduché, neboť žádný z těchto pořadů nelze označit za divácky neúspěšný," vysvětlil generální ředitel televize Petr Dvořák.

Zrušení všech tří pořadů však neznamená, že se Nova rozloučí i s jejich protagonisty. "Těšíme se na další spolupráci s nimi, diváky můžeme ujistit, že se všemi budeme spolupracovat i nadále," podotkla tisková mluvčí Veronika Šmítková.

Důvodem zrušení Tele Tele byl podle ní mimo jiné i fakt, že jeho tvůrci Michal Suchánek, Richard Genzer, Josef Carda a Veronika Žilková začali připravovat pořad, jehož podobu Nova představí ma jaře. "Půjde o relaci s delší časovou periodicitou, nikoliv týdeník," uvedla mluvčí.

S Petrem Rychlým, moderátorem Natočto!, se diváci budou nadále setkávat v seriálu Ordinace v růžové zahradě a objeví se i v řadě dalších zábavných pořadů na Nově.

"Se Zdeňkem Podhůrským, který uvádí Pálí vám to?, v současné době probíhají jednání o jeho další spolupráci s naší televizí," dodala Veronika Šmítková.