Diskuse k článku

Nemocnice po dvaceti letech

Jako první jsme strávili několik dní přímo na natáčení dalších dílů Nemocnice na kraji města. Po více než dvaceti letech se před kamerou sešla většina původních herců. Co je k tomu vedlo? Ticho odlehlé obory ve Vysoké u Příbrami prořízne jasný povel: „Akce!“ Komparz na terase památníku Antonína Dvořáka, který se na dnešní den proměnil v Domov seniorů, ztichne, štáb přestane šoupat nohama na štěrkové cestičce a většina očí se upře k tmavomodrému mercedesu, z nějž už posedmé vystupuje Karel Sova mladší v bezvadně padnoucím obleku a jeho žena Kateřina. Přijeli navštívit bývalého primáře Sovu do jeho nového bydliště.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Emilie Škudrnová

Vzpomínka na kameramana
Vzpomeňte prosím také na Jindřicha Novotného, hlavního kameramana, který v r.1999 zemřel. Chtěla bych připomenout i jeho velkou zásluhu na úspěchu tohoto seriálu. Svou práci miloval a tento seriál v jeho životě dost znamenal. S panem  Dudkem natáčel i ostatní zmíněné úspěšné seriály jaroslava Dietla.
 
 
0/0
17.1.2003 9:59

Jana Ká

Nemocnice na kraji města
Nemocnice na kraji města je nejúžasnější seriál, který kdy byl v tvorbě české televize natočen. Jsem ráda, že paní Dietlová přistoupila na natočení dílů po tolika letech. Jen mě snad mrzí, že se zde už nevyskytne doktor Štrosmajer. Bez něj to ztrácí glanc a šmrnc, který tam Miloš Kopecký vložil. Bohužel.... s pozdravem Krejčíková
0/0
3.7.2002 14:16

Shimi

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
13.12.2002 0:33

Najdete na iDNES.cz