Diskuse k článku

Mezi Největší Čechy se vedral i kat

Zatím se neví, zda se v anketě Největší Čech umístil někdo ze sedmadvaceti šlechticů a měšťanů, kteří byli popraveni v červnu 1621 na pražském Staroměstském náměstí. Podle všeho však nejméně jednu nominaci dostal muž, který je sťal - kat Jan Mydlář.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zlejcitron

Vzkaz od Germána
Jistě mezi"největšími"Čech  bodou i zrádci,udavači.zloději.komouši,milicionáři,vojclové,  fízlové a jiní  lumpové,tak  charakteričtí představitelé této degenerované země.Vy Češi budete vždy jen malými,jak bývali,budou a jsou otroci a patolízalové.
0/0
8.3.2005 21:11

grovik

Re: Vzkaz od Germána
Mno tak si sto nekam napsal a snad sis tim pohonil svoje GERMANSKE ego. a ted zase spatky do klecoveho luzka a nezapomen si vzit leky!
0/0
8.3.2005 21:48

andy_star

Re: Vzkaz od Germána
Vzhledem k tomu, kde už pár let žiješ, bych tě ani tak netypoval na politickýho vězně, jako na pořádnýho soudruha, číslo 8506. To je číslo svazku ?
0/0
8.3.2005 21:52

bondy_

Vzkaz pro radoby Germána
Mily hochu, a vis co je na tom nejsrandovnejsi? Ze Ty, ac se nad Tebou na Auslandsamtu po osmi letech slitovali, a dali Ti tak vytouzeny nemecky pas, protoze jsi zas tak moc nezlobil, jsi presto i nadale maly otrocky cesky patolizalek - s odevzdanim ceskyho obcanstvi ses bohuzel teto nalepky nezbavil, ac bys moc rad. Proto chodis smirovat na ceske stranky, protoze Te Germani mezi sebe nechtej ani na chatu - natoz ve skutecnosti. Blbej zivot, chapu.
0/0
8.3.2005 23:07

Bouše

Re: Vzkaz pro radoby Germána
Dobře jsi mu to řekl.  
0/0
9.3.2005 12:12

kamil_kamil_kamil

Re: Vzkaz od Germána
asociál...
0/0
9.3.2005 8:56

John Smith

Re: Vzkaz od Germána
Hmm, zajímavé. Panáček byl tak zhnusen malostí a bezvýznamností českých zrádců a negativních osobností, že raději utekl do Německa. No, tam se panáčkovi opravdu musí extra líbit.  Všichni čeští zrádci dohromady nesahali, co se zla týče, Hitlerovi ani po kotníky.  A to je přece jen jeden z mnoha Germánských nositelů zla. Jejej, jak asi teď panáček chrochtá blahem... No, přejme mu to, že... Alespoň tady máme o jednoho ubožáka míň.
0/0
9.3.2005 11:58

Najdete na iDNES.cz