Diskuse k článku

Kamera! Akce! Kde je Polívka?

Bolek Polívka smutně mávne rukou a odchází mimo kameru. Pro tuto chvíli je zpátky v osmdesátých letech, je zakázaným sochařem jménem Bedřich. Točí se film Pupendo, jímž se režisér Jan Hřebejk a scenárista Petr Jarchovský pokusí navázat na úspěch Pelíšků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

aliv

...k oné ne tak vzdálené době...
...na co si vzpomenu , když vidím zubícího se Michala Davida jako hvězdu sobotních show na TV NOVA ...Jsem z té generace,která své mládí ( řekněme období mezi cca 15 a 25 tým rokem ) prožívala v období let 1981 – 1989 …a jako většina z mých kamarádů si vzpomínám zcela přesně,jaké sračky se valily na posluchače od tehdejší bandy Janečkovců…ať clovek pustil jakoukoliv stanici – pravda , moc jich nebylo – nebo televizi – ano,byl první a druhý program…- vsude byli tito krásní , mladí , bezstarostní zpěváci svazáci a pionýři…
…alternativní hudbu komančové samozřejmě potírali , a tak měla tadle povedená parta ( a samozřejmě jejich ” konkurenti ” typu Vágner ,Štaidl…) absolutně neotřesitelné postavení , které dnes zdůvodňují svými už tehdejšími talenty ( u některých jistě ano ) a manažerskými schopnostmi !!!??? To jsou schopni tvrdit??? Tidle svazáčtí a bolševičtí vlezdořitníci ???
…přesto ale objektivně uznávám, že jeho některé písně byly a jsou opravdu dobré …ale holt zprofanovanost těchto lidí byla taková , že většina normálních lidí je z principu nesnášela a cíleně ignorovala…
…a poté , co se provalila kauza vily,kterou pan David výhodně koupil od nějakého svého SSM nebo KSČ kamarádíčka jako zabavený majetek emigrantů – má tendle clověk ještě tu drzost se objevovat a zubit bezstarostně na veřejnosti ??? Ať jde do prdele i se svou vilou a svými Sagvany , doktory Janečky a podobnýma kreaturama oné doby.
HOWGH.
0/0
1.10.2002 12:40

Sebob

Radost
Mám velkou radost z toho, že se u nás točí takové filmy. Proto všem, kteří se na této práci podílejí přeji mnoho tvůrčích nápadů a hodně chuti do práce. Myslím, že přinášíte mnoha lidem něco co je potěší, rozesměje i rozpláče, co jim přináší inspiraci pro jejich vlastní životy. Díky.
0/0
27.9.2002 15:48

Najdete na iDNES.cz