Diskuse k článku

Jan Kraus točí svůj první film

Čilý ruch ovládl lesy i pole u Zbraslavic nedaleko Kutné hory, kde právě režíruje svůj první celovečerní film herec, režisér a moderátor Jan Kraus. Přiznává, že práci na svém prvním filmu pojímá velmi emotivně. "Prožívám vlastně velké podzimní vzrušení. Film se jmenuje Městečko, je o úplně obyčejných lidech a nemá jednoho hlavního hrdinu. Jde o mozaiku složenou z několika příběhů, jejichž děj jsem zakomponoval do let 1989 až 1995," prozradil režisér.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Stan Laurel

Nováci
Všem Novákům, kterým zůstal po vymývání mozků alespoň jeden poslední závit  pravděpodobně nezbude nic jiného než na  Krausův film jít do kina, a pokud jde o to, že Kraus si točí film, tak  ať si klidně točí, protože doba kdy se říkalo kdo bude točit a co se bude točit je naštěstí pryč.
0/0
18.9.2002 21:28

Gorthaur

Doufám
že si ten svůj velkofilm pan Vševěd Revolucionář Kraus platí ze svého včetně jeho superštábu made in ČT. Nerad bych se svými daněmi podílel na jasném finančním propadáku. Prostě pan Kraus si o sobě myslí, že je naprosto geniální zcela a ve všem a že jeho názor sdílejí i ostatní na světě. Obávám se, že finanční výsledek jeho snažení mu dokáže pravý opak.
0/0
18.9.2002 16:09

Niki

Re: Doufám
well said
0/0
18.9.2002 18:50

Hevit Anfermentit

Re: Doufám
a jeje, zas jeden chytrolin! ze svych dani ceske televizi zaplatpanbuh neplatite nic. a pochybuju, ze platite alespon ten smesny koncesionarsky polatek...
0/0
18.9.2002 19:39

Gorthaur

Re: Re: Doufám
Vážený matematický a finanční génie. ČR má zatím asi 10 mil obyvatel. Konces. poplatek je 75,- korun českých. Při prostém vynásobení nám vyjde, že pokud by ho platili zcela všichni, je to asi třičtvrtě miliardy. Rozpočet slavné veřejnoprávní TV je cca 4,5 miliardy korun. A zbytek pravděpodobně dle vás platí vláda ze svého, že. Takže než začnete kritiku, trochu se zamyslete.  Kdybyste byl znalý věci, žasnul byste, co všechno platíte ze svých daní.
0/0
19.9.2002 12:25

Hevit Anfermentit

Re: Re: Re: Doufám
Vážený budoucí finanční řediteli ČT, říká vám něco reklama a podnikatelská činnost? Než začnete z rukávu tahat své matematické propočty, zkuste si prostudovat příslušné zákony a staut ČT. Stačí to, co je na jejich webu. Ale že jste to vy, ušetřím Vám práci, pro Vás jistě náročnější než použití malé násobilky dle metodou přesných matematických operací s nepřesnými čísly:
pro Vás cituji:
Česká televize hospodaří v souladu se zákonem o ČT s vlastním majetkem a není závislá na státním rozpočtu.
a pár údajů za minulý rok:
výnosy z televizních poplatků jsou bezmála 3 mld., což tvoří 65% všech výnosů
Schválně jestli dokážete spočítat, kolik byly celkové výnosy a jaké byly náklady, když ztráta byla 350 mil., bez toho, abyste se podíval na ten jejich krásný graf? Pozor, je to už operace s procenty (viz asi 2. stupeň ZŠ)!
S Vaší poslední větou nicméně obecně souhlasím. České televizi zaplaťpánbůh neplatím nic, na rozdíl od Novy, za kterou možná budeme muset zaplatit pěknou pálku všichni!
0/0
20.9.2002 0:04

klidman

Re: Re: Re: Doufám
Problem je v tom ze koncesionarsky poplatek je mesicni a rozpocet televize rocni. Navic jsou prijmy z reklamy.
0/0
23.9.2002 12:13

Najdete na iDNES.cz