Kdy jste si jako malá uvědomila, že máte slavnou maminku? Chlubila jste se jí před spolužáky?
Přirozeně jsem do této situace vrostla. Neměla jsem srovnání. Pozornost, kterou maminka běžně zažívala a my, její rodina, s ní, mi tehdy moc příjemná nebyla. Byla jsem plaché dítě a nejšťastnější jsem byla, když jsem měla maminku jen sama pro sebe. I ve škole jsem byla spíš uzavřená a rozhodně jsem se nikomu s ničím nechlubila.
Nerozmlouvala mi nic, spíš někdy nedoporučovala.


















